Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

ideje volt már :D , bár mire megjelennek lesz augusztus

(#2) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Huhh! Assassin's Creed PSP-re?! :Y Na, erre kíváncsi leszek. :))

(#3) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Assassin's Creed :C :C kíváncsi leszek rá... már majdnem a PSP-m eladásán voltam, de így már ez a probléma is megszűnt :DDD

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4) Mazsika


Mazsika
őstag

na had jöjjenek... :C

Dáccsika

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na bazz..
Nem úgy volt,hogy AC pspre sose fog jönni?
Volt azt hiszem vmi petició is azért,hogy legyen,mert mintha dsre kiadták volna:S

Mindegy,zsír lesz biztos:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Little Big Planet tarolni fog, érzem

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#7) mad1 válasza Inv1sus (#6) üzenetére


mad1
veterán

Vegre en is ki tom proballni,ps3on tarolnak a kis dragasagok.kivancsi leszek az ac ra is,tuti nem lesz olyan grafikaja...

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Na errel kivancsi lennek hogy milyen hatalmas jatek aradat, minket meg nem nagyon ert el... cdgalaxiban is alaig van jatek 576 is kong meg ugy minden nagy elektronikai aruhaz.
Karacsonykor vettem meg a psp3000 (psp2) nemtudom melyik a hivatalos megnevezese, de a jatekok nagy resze meg mindig a fat, slim korszakbol maradtak, leszamitva 1 -2 pl fifa09 nfs stb... ha valaki tudna nekem linkelni olyan shop ot ahol nagy menyisegu uj psp jatek van azt megkoszonnem!

Udv tacsk0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.