Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztojo


sztojo
tag

Nagyszerű!
Kipihent ember hétfő reggeli írása.

De visszahozza az emlékeket, amikor a haverokkal bunkert építettünk, rúgtuk a labdát a pályán és este kiültünk a parkba szotyizni. Ha esett az eső bőrig áztunk és miután elállt ugyanúgy folytattuk tovább.

Ezzel szembe ma: túlsúlyos gyerekek RTS-ben építenek bunkert, FIFA11-el fociznak és szociális életet fészbúkon élnek és lájkolnak mint állat. Ha esik az eső anyuka rohan érte autóval nehogy egy csepp érje a gyereket és ha már megtörtént a katasztrófa (megázott a gyerek) rohan vele orvoshoz és minimum 3 féle gyógyszert felirat neki. Amitől persze majd allergiás lesz...

Node ez megy manapság, meg a bárányfelhők....

sztojo

(#2) Sub-ZeRo válasza sztojo (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+1. Igaz én nem ültem ki a parkba, de a többi stimmel. :) Meg szerettem esőbe bicajozni. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Multiplayerben mennyi a cheater?

Asszem mindenféleképpen!

(#4) domperke válasza sztojo (#1) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Az emlékek nekem is előjöttek szotyistól mindenestől... :) Nekem van egy 6 éves fiam de nagyon ritkán engedem a gép elé ilyen időben az utcán vagyunk sportolunk,mozgunk.Nem is beteg szinte sosem.Az irás valóban kipihent köszönöm érdemes volt elolvasni. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az írás jó, ám ha szabad, megjegyeznék valamit. Spulni van ám fából is, valamint kúpos is van, ráadásul sokféle méretben. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) EczkE válasza Vakegérke (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Azok már az újabb fejlesztések. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Vakegérke válasza EczkE (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyen spulnival már gyerekkoromban is játszottam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) ClayMore


ClayMore
aktív tag

több képet! ;]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#9) #83009024 válasza EczkE (#6) üzenetére


#83009024
törölt tag

szerintem a madzag amit adtak hozzá az bónusz addon vagy kiegészítő nemtudom,ha pedig elromolna nemkell újra letölteni csak egy kis ragasztószalaggal megpatchelni és oks :P

(#10) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Köszi az írást! :R :R :R
Nekem is egyből felugrott néhány emlékkép, mint pl. amikor sokszor egy egész délutánra lefoglalt egy mázsa fehér homok és egy defektes kerti slag, remek kis várakat lehetett építeni/"csöpögtetni"...
Vagy amikor egy frizbi-vel "emuláltuk" az Orion űrhajót... (Igaz, Pirx kapitányé meg egy kotyogós kávéfőző volt.)
Régi szép idők...
Jó volt elmerengeni a múlton. Köszi érte még egyszer! :C :R

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#11) TompapaTM válasza Vakegérke (#5) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Igazad van, kedves Vakegérke. Viszont a jó hír, hogy oda-vissza teljes a kompatibilitás. Sajnos kevesen fényképeznek spulnit, csak ezt dobta ki a gugli...

(#12) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

All:

Én gombokkal vívtam eszméletlen csatákat. Igazi RPG-k voltak komoly stratégiával fűszerezve. Fejben nyomtam a kockadobáláshoz hasonló kalkulációkat mindenféle terep-, túlerő-, hátbatámadás módosítókkal. Meg is tanultam fejben számolni:)
Vidéki gyerkőc voltam, sokat lógtam a kertek alatt - ott is mentek a bandázások, csapatjátékok. Szeretem a PC-játékokat is, de egy gyereknek első sorban inkább a többi gyerekkel kellene játszani, ahhoz nem is hasonlítható a multiplayer neten lógás.

(#13) Vakegérke válasza TompapaTM (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha gombok, akkor gombfoci. :K

Szinte nem volt gyerekes család, ahol minden gomb meglett volna a kabátokon. Lecsórtuk az áhított csatárt, védőt, de le ám. Némelyik jól sikerült darabnak óriási csereértéke volt, még lendkerekes autót, vagy leselejtezett kávédarálót is lehetett kapni érte.
Fociként megtette egy inggomb is.
Kövezett volt a folyosó, ideális pálya.

Lehetett kapni gyári gombfoci csapatot is. Az extra kategória fényképes volt. Minket nem érdekelt. Megmaradtunk a nagyfater kabátgombjánál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Khaal


Khaal
őstag

Nekem a spulni ugyan kimaradt a gyerekkoromból, de játszottam a klónjaival. Egy fokkal jobb grafikával rendelkeztek, ami viszont némileg határok közé szorította a velük játszható szcenáriókat. Nevüket ugyan nem tudom, így képet se tudok linkelni, nevezzük őket "hajó alakú fatermésnek" és "repülő/űrhajó alakú virágnak". Fénykoromban egy szatyorni mennyiséget is képes voltam összeszedegetni egy-egy epikusabb ütközethez. Sajnos csak egyszer lehetett "kijátszani" őket, de a megsemmisülésük élethű fizikája kárpótolta az embert, és virágzás idején szinte korlátlan számban ingyen beszerezhetőek voltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.