Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Synthwave válasza .mf (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Régen lovagoltak meg hajóztak az emberek. Ma autókkal is járnak, repülnek is, de akár még mágnesvasúton is közlekedhetnek, ha akarnak. Ki éri el előbb az úticélját?

tl;dr: Mi a bánatért használnék egy golyós egeret 80 Hz-es PS/2 porttal, amikor itt van az Aurora? Miért használnék 2KRO-s, membrános billt (amivel már hátrafelé strafe jumpolni sem tudok, mert nem tudja feldolgozni a "sok" inputot egyszerre, pedig még nem is akartam guggolni vagy fegyvert váltani a levegőben), amikor itt az NKRO Outemu Blue? Hagyjuk már ezt. Nem kell ahhoz atomfizikusi diploma, hogy felismerd azt az egyszerű tényt, hogy skillt nem ad a jó hardver, de a nem rajtad múló, technikai korlátokat jó részben/teljes egészében feloldja, hogy könnyebben, gyorsabban, hatékonyabban fejlődhess és játssz.

Amúgy kompetitív quaker vagyok (/voltam? - majd kiderül, egy ideje nem puffogtattam) - eredményekkel -, aki DOS alól, keyboard only kezdte a dolgot ; próbálj már meg pl. Quake Live-ban ultrafos gearrel meg 60 Hz-cel kompetens (értsd legalább olyan jó, mint te vagy jobb) emberek ellen játszani, akik pontosan tudják, hogy mit csinálnak és azt is tudják, hogyan csinálják. Nem sok sikerélményed lesz, azt garantálom. Ha olyan jó vagy egy-két játékban, tudhatnád, hogy egy szint fölött minden apróság számít.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.