Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-01 12:53:56

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula minden kalaposnak, mondtam én hogy több mint ezren lesztek. :D

Live-Die-Respawn

(#702) draco31 válasza mackosajt (#669) üzenetére


draco31
veterán

Én 25 kalapban voltam, legutóbb össze is jött egy póló, szóval nem szabad feladni! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#703) snecy20 válasza oriic (#701) üzenetére


snecy20
veterán

100 helyes válaszadónál egy kicsit jobban bizakodna az ember az esélyeket illetően. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#704) sz.balazs.95 válasza snecy20 (#703) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

pláne ha benne van abban a 100-ban :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#705) Flashget válasza snecy20 (#703) üzenetére


Flashget
félisten

Ha két helyes megfejtő lenne és az egyik én lennék, akkor sem nyernék semmit. :)

Realme GT Master Edition

(#706) ot93


ot93
senior tag

és ha nekem volt egy másik account-om (tomy03) ami még nem lett törölve, bár egy másik email-ről lett regisztrálva, de elég hasonló, tehát felismerhető, viszont már 2012 óta nem is léptem be, tehát játszani sem tudtam róla akkor gondolom az nem baj? ??

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#707) sz.balazs.95 válasza Flashget (#705) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#708) snecy20 válasza Flashget (#705) üzenetére


snecy20
veterán

Részemről a pár héttel ezelőtti játék volt a valaha volt legelső amit a prohardveren játszottam, és rögtön sikerült nyerni valami apróságot. Azóta elhiszem hogy azért mégsem vagyok annyira szerencsétlen a nyereményjátékokban. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#709) eszterencs válasza ot93 (#706) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ha 2012 óta nem léptél be, akkor az olyan, mintha nem is létezne, nem lehet belőle gond.

(#710) ot93 válasza eszterencs (#709) üzenetére


ot93
senior tag

Rendben, köszönöm :) Azóta nem léptem be...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#711) hardline válasza Flashget (#705) üzenetére


hardline
senior tag

Hasonlóan gondolom én is a dolgot, de majd akkor fogsz nyerni, amikor legkevésbé számítasz rá. (Talán épp holnap egy monitort :) )

(#712) x_o_n válasza Flashget (#705) üzenetére


x_o_n
veterán

Ne izgulj,vannak ezzel még páran :) nekem konkrétan volt olyan játéksorsolás (több is )ahol ketten kerültünk kalapba...nos még akkor sem nyertem :)de most jó lenne,igy pár év után egy monitor :)

(#713) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

gratula mindenkinek megint egy kérdésen taknyoltam el. persze hogy a melyik 3 monitor bir 4K-t megjeleniteni kérdés volt az :D sikerült mellé kattintani....

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#714) coolpet


coolpet
senior tag

Ejj nemjutottam be, pedig 2-t eltalaltam...

Nembaj legkozelebb is tippelek :)

(#715) Kiki18 válasza coolpet (#714) üzenetére


Kiki18
őstag

2-t a 10-ből? Az biza jó arány,legközelebb is sok esélyed lesz. :D

(#716) Dwokfur


Dwokfur
csendes tag

Router-es kérdésen buktam: befigyelt a tl;dr faktor és csak a monitor típusára szűrtem...

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#717) szakalistvan válasza Dwokfur (#716) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én is csak arra,igy nem is lattam azt hogy a többihez jár ajándék router.

(#718) csendes


csendes
őstag

Jól tippeltem. :C

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#719) vince


vince
őstag

Kalap statisztika

Kalaposok rangjai:
újonc: 381
lelkes újonc: 70
kvázi-tag: 73
tag: 104
fanatikus tag: 102
senior tag: 125
őstag: 91
PH! addikt: 62
PH! kedvence: 27
PH! nagyúr: 18
PH! félisten: 7
Közösségépítő: 2
Szakértő: 7
VIP: 3
Ármester: 1

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#720) gerii válasza vince (#719) üzenetére


gerii
addikt

"Szép".

(#721) minek?:S válasza Ed3r_X_ (#646) üzenetére


minek?:S
őstag

Deee.. most sikerült :D itt nem volt olyan nagyon bonyolult kérdés :D

Üdv.:M.

(#722) #65388800 válasza vince (#719) üzenetére


#65388800
törölt tag

és ilyet te hogyan csináltál? :D

Szerk.:
Hmm gyanús :DDD

bdor
Benabob
bqcii
bubblegun
gyurizsolti
Hue
lenaja
NurseP62
Rebeka59
soosviki13
Beci012
hunter879
RDEBRECZ
Sthofy
utcautca
19Janos68
egerasd
zsurafru
ecset222
humar
arwenorsi

[ Szerkesztve ]

(#723) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

omg neeeee :O VX239 KIVÉTELÉVEL.

Elásom magam komolyan

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#724) Qmi


Qmi
tag

Kalap(úr) :D

[ Szerkesztve ]

(#725) vince válasza #65388800 (#722) üzenetére


vince
őstag

Letöltöttem a kalaposok adatlapjait, majd kiszedtem belőlük a releváns információkat :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#726) SUPREME7 válasza vince (#725) üzenetére


SUPREME7
őstag

Tedd hozzá, hogy egyesével, manuálisan, ráadásul nem aláztad meg magad azzal, hogy ctrl-c-ctrl-v hanem begépelted az xls-be :D

(#727) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Végre a kalapban! Idáig, szinte mindig sikerült benézni egy kérdést! :DDD
Mondjuk életemben nem nyertem még semmit (3db lottó kettesen kívül), de hátha most! :)

Bazinga!

(#728) JanR válasza bluyoo (#727) üzenetére


JanR
addikt

Akkor pacsi, nálam is ez van kb :D (volt lottó 3-asom egyszer ;])

(#729) bluyoo válasza JanR (#728) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem panaszkodás (csak kicsit), de azért 36 év alatt Fortuna istennő igazán dobhatott volna valamit! :DDD

Bazinga!

(#730) kisza25 válasza bluyoo (#727) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

3db lottó 2-es és itt panaszkodsz ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#731) bluyoo válasza kisza25 (#730) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igaz, így visszajött a szelvények árának ~0,1% -a! :DDD

Bazinga!

(#732) Bjørgersson válasza bluyoo (#729) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagymamám 14 vagy 18 éves kora óta ötöslottózik, és neki is csak kettes volt eddig a legnagyobb találata. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#733) bluyoo válasza Bjørgersson (#732) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Én csak önadózásnak hívom. De hátha ....
Mondjuk nem anyagi dolgokban sokszor mákom van. :)

Bazinga!

(#734) @rglaaf válasza Bjørgersson (#732) üzenetére


@rglaaf
veterán

vagyis állandóan rossz számokat tesz meg:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#735) Bjørgersson válasza @rglaaf (#734) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Éppen ellenkezőleg, állandóan rossz számokat húznak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#736) hardline válasza bluyoo (#727) üzenetére


hardline
senior tag

3x 2 az már 6 találat! A legtöbb ember megelégedne 5 találattal, neked meg 6 is volt az ötösön és itt elégedetlenkedsz?! :DDD

(#737) bluyoo válasza hardline (#736) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Magyar vagyok, a véremben van az elégedetlenség! :D
Azért érdekes nézőpontból tálaltad a dolgot! Így tényleg nem olyan rossz az átlagom! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#738) JanR válasza Bjørgersson (#732) üzenetére


JanR
addikt

Tegyük fel, hogy a nagymamád 68 éves és 16 éves (14 és 18 között van) kora óta lottózik.

"Történet
1956-ban Európa több országában megjelent új nemzeti lottók mintájára 1956. december 29-én kormányhatározat született a lottó magyarországi bevezetéséről."

Ekkor egy lottó ára 3,3,- Forint volt, ezzel szemben ma 225.- Forint. Vegyük az átlagot, ami 114,15.- Forint.

52 évben 2704 hét van, ha ezt megszorozzuk az átlag 114,15 Forinttal, akkor a mamád elköltött eddig: 308.661,6.- Forintot, lottóra.

Inflációs ilyen olyan rátát nem néztem, csak szimplán kíváncsiság hajtott :DDD Többre számítottam, megmondom őszintén.

[ Szerkesztve ]

(#739) DaveJr válasza JanR (#738) üzenetére


DaveJr
őstag

De nem biztos, hogy csak 1 mezőt vett:) Ha minden szelvényen megjátszott 3 mezőt akkor az már több mint 900 000 Ft:) És vajon mennyi a lottózóban lévő személyzet átlag életkora?:D

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#740) ot93 válasza JanR (#738) üzenetére


ot93
senior tag

Ez valóban kevés mivel az akkori 3,3 Ft mai árfolyamon jóval több lenne, tehát ha annak a pénznek a mai megfelelőjével számolsz jóval több lesz az összeg :-)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#741) hardline válasza bluyoo (#737) üzenetére


hardline
senior tag

Tanulság: minden csak nézőpont és hozzáállás kérdése! :DDD

(#738) JanR:
Ha mai árral számolsz (225Ft), és 3 szelvénnyel hetente, az akkor is "csak" durván 1,8 millió Ft.
Lottóra. 52 év alatt. És nem tudjuk hányszor volt kettese, ami fizet. Szerintem ettől lényegesen több pénzt költ egy ember rágcsára, édességre, vagy bármi hülyeségre az életben, ami nem nélkülözhetetlen számára.
Nem azt mondom, hogy megéri, de aki cigizik, az 50 év alatt mennyi pénzt füstöl el? És ott nincs nyerési faktor.

(#742) kpal


kpal
veterán

Megint az egyiket elszúrtam, múltkor is és azelőtt is :DD :DDD :W

(#743) JanR


JanR
addikt

Annyira nem kell ezt túlbonyolítani szerintem :) Csak feldobtam, mert kíváncsi voltam rá.

Minden másra sokkal, de sokkal több pénz megy el. 1 éve írom, hogy mennyit költök az autómra és mennyit tankolok bele... nem kéne, maradjunk annyiban ;]

(#744) kisborda válasza hardline (#741) üzenetére


kisborda
tag

jó kis rákot lehet vele "nyerni"...

(#745) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Rengeteg szabadidőtök van. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#746) Flashget válasza JanR (#738) üzenetére


Flashget
félisten

35-36 éve lottózok ugyanazokkal a számokkal, 1 oszlopon.
kettesnél több találatom nem volt még vele ;)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#747) lkristóf válasza Flashget (#746) üzenetére


lkristóf
senior tag

Hajaj és ha ezek után abbahagyod és még is meglátod, hogy teli találat volt azokkal a számokkal amikkel eddig játszottál akkor jön az infarktus. :DDD

(#748) alitak válasza lkristóf (#747) üzenetére


alitak
senior tag

pont ezért játszok én random számokkal mindig 1 oszlopon

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#749) velizare


velizare
nagyúr

gratu a nyerteseknek!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#750) L4mie válasza velizare (#749) üzenetére


L4mie
veterán

degonosz!!! :D még nincsenek is kint.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.