Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-06-01 12:53:56

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) sz.balazs.95 válasza Bopez (#150) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

tudom. ;)

ezért is írtam, hogy szerintem jók lettek a kérdések. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#152) KMT válasza Franklin (#143) üzenetére


KMT
addikt

Egyetértek. Nem értem, miért nem lehet csöndben maradni és kuncogni, hogy aki felületes, az pórul jár. Eleve ne lehessen a kérdéseket említeni a topikban!
Jó, ez most annyiban kivételes, hogy valóban két válasz is jónak tűnhet a hivatalos oldalak alapján. De így megy ez máskor is.

(#153) Bopez válasza sz.balazs.95 (#151) üzenetére


Bopez
tag

Igyekeztünk :) :))

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#154) #65388800 válasza sz.balazs.95 (#142) üzenetére


#65388800
törölt tag

köszi most már megvan :D

(#155) snecy20


snecy20
veterán

Szeretnék nyerni újra egéralátétet 1 hónapon belül! :) Ez egy jelzés a sors felé hogy azért mégsem!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#156) TESCO-Zsömle válasza snecy20 (#155) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez egy jelzés a sors felé hogy azért mégsem!

Kérését jegyeztük, az elkövetkező egy évre a nyerési esélyeit 0%-ra csökkentettük. Elnézést a korábbi nyeremény okozta esetleges kellemetlenségekért.

Sorsügynökség.

:P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#157) snecy20 válasza TESCO-Zsömle (#156) üzenetére


snecy20
veterán

köszöntem! :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#158) Joci10 válasza Szaszati (#138) üzenetére


Joci10
őstag

Kár, hogy a múltkor, amikor nem volt helyes megoldás (a nem villódzásmentes villódzásmentességre gondolok), akkor nem reagáltak így (pedig ott is volt hivatalos magyar nyelvű oldal-infó is hozzá).

(#159) imibogyo válasza Joci10 (#158) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem meg csak örülni kell a játéknak és hálásnak lenni a szervezőknek. Ha ténylegesen hiba van, akkor azt úgyis jelzi valaki, ha meg a hiba valójában nem is hiba, akkor nem is kell mit tenni. Az olyan "hibákat" ami végül meg mégis csak benne marad a játékban, egyszerűen el kell fogadni, hogy "ez most így" és örülni, hogy egyáltalán van/volt játék. ;)

(#160) Out válasza imibogyo (#159) üzenetére


Out
addikt

Mikor lesz már egy olyan nyereményjáték, ahol csak az lenne a kérdés:

Szeretnél részt venni a nyereménysorsoláson?

O Igen
O Nem
O Nem tudom (lenyíló menü)
O Igen
O Nem

És lehetne sorsolni PH!-s nyereményeket: tollakat, polókat, sapkákat, egérpadokat, pozitív értékelést a HA-n, stb.....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#161) sz.balazs.95 válasza Out (#160) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem jó, mert nincs olyan válaszlehetőség, hogy 'kenyér'. :(
ez így csalás. :((

;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#162) Vakegérke válasza Out (#160) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiányzik a "Talán".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#163) Out


Out
addikt

Tudjátok ki csináljon nektek nyereménysorsolást ezek után, az a jó $ß@&÷$#Đħ]>>>¶! :((

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#164) imibogyo válasza Out (#163) üzenetére


imibogyo
veterán

True story. Szerintem a szervezők pont ezt élik át minden játék alkalmával. :B

[ Szerkesztve ]

(#165) nap


nap
addikt

Úgy tűnik eléggé megszaladt mindenkinek az agya... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#166) snecy20 válasza Out (#163) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem az ilyen jellegű hozzászólások háromnegyede inkább hülyülés-kategória. Mindig lesz aki kicsit másképp értelmez valamit mint kéne...de ez csak egy kis hányada a játékosoknak. Buzog az emberekben a nyereményvágy.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#167) Gyula84 válasza nap (#165) üzenetére


Gyula84
veterán

Meleg van főleg hogy ide jöttél :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#168) IreN!CuS válasza Gyula84 (#167) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ez jó :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#169) Out válasza imibogyo (#164) üzenetére


Out
addikt

4. Mi van az Oázis Computer ügyfélszolgálatos hölgyének a mai bugyicímkéjére írva?

O kenyér
O Talán
O F&F
O már nincs rajta bugyi

Ez vízválasztó kérdés lenne :)

Befejeztem, a fórum nem játszótér....

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#170) kaszaking válasza Out (#169) üzenetére


kaszaking
tag

Ez könnyű. A 4. megoldás a helyes

(#171) Bopez válasza Out (#169) üzenetére


Bopez
tag

Nincs hölgy... bukta :D
Félrevezető a kérdés... :D

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#172) sz.balazs.95 válasza Bopez (#171) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#173) madgie válasza kaszaking (#170) üzenetére


madgie
titán

Kilenc hónap múlva meg oáz-is?

(#174) sz.balazs.95 válasza madgie (#173) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#175) L4mie válasza madgie (#173) üzenetére


L4mie
veterán

megittad a kv-d, vagy mit vettél be? :P :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#176) madgie válasza L4mie (#175) üzenetére


madgie
titán

Szűk három óra alvás utáni munka vége :D

(#177) Joci10 válasza imibogyo (#159) üzenetére


Joci10
őstag

Nehogy azt hidd, hogy ezek a nyereményjátékok a mi két szép szemünkért vannak; vagy mert mindenáron akarnak nekünk adni valamit (és tökéletesen önzetlenek lennének). Nem. Ez reklám a ph!-nek, és reklám a nyeremények felajánlójának is - hogy ennek meg milyen hozadéka van a szervezők felé, azt ki lehet találni. :)

Ettől függetlenül a korrektség kicsit jobban elvárható lenne, mint ott volt tapasztalható. Valami olyan szintre gondoltam, mint most a 3-as kérdésnél. Vagy mint ami még régebben volt. Ha volt az egyik megoldás mellett egy ellenírás is a hivatalos vagy a ph!-es oldalakon, akkor el kell fogadni több 'jó' választ is. Vagy ha nem sikerült a kérdés, akkor akár törölni is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#178) Frozr


Frozr
csendes tag

Köszönjük!! :) :))

(#179) F_Zolee


F_Zolee
veterán

4.kérdéstől fog felrobbanni az internet. :DDD

Héj, én még láttam erre eltűnt. :D

[ Szerkesztve ]

(#180) Killer01


Killer01
őstag

Vhááháá, játék :) Előzőnél sajnos nem jutottunk el a "halál az újoncokra" tételig a topikjában, sajnos hamar zárták :DDD :DDD talán majd most, köszönjük a lehetőséget :)

(#181) L4mie válasza Killer01 (#180) üzenetére


L4mie
veterán

haha :D na akkor kezdjük.
Killer!!! Csipd meg az újoncokat! huh az meg az biztos 3x os reggel játszik.!!! :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#182) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A 4.-et fejből nyomtam.
(aztán persze utánanéztem, hogy tuti az-e. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#183) imibogyo válasza Joci10 (#177) üzenetére


imibogyo
veterán

Evidencia amiket írsz, ettől függetlenül neked ingyen van egy nyerési lehetőséged, aminek lehet örülni. És legtöbbször mindig született megoldás. Az, hogy tudsz egy példát ahol nem, az belefér. ;)

(#184) eszterencs válasza imibogyo (#183) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Szögezzük le, hogy az, hogy valahol egy játéknál nem fogadtunk el minden jó választ, az Joci10 privát véleménye, szerintem meg nem volt rosszul feltéve az a kérdés, és az volt a jó válasz, amit elfogadtunk. Viszont könyörgöm, ne kezdjük el a rugózást a korábbi játékokon, mert ez a topik nem arra van, és innentől törlöm is a korábbi játékok kérdéseinek elfogadásával kapcsolatos hsz-okat.

(#185) SUPREME7 válasza eszterencs (#184) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ajjaj múlik a xanax hatása ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#186) Bjørgersson válasza Out (#160) üzenetére


Bjørgersson
félisten

a) igen
b) nem
c) mittudomén
d) lehetséges, hogytalánesetlegvolna
e) öeeöeöeöeö

Így. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#187) skathy


skathy
csendes tag

Éljen játék újra :DD :C

(#188) Joci10 válasza eszterencs (#184) üzenetére


Joci10
őstag

Nekem csak az volt a bajom, hogy az általatok jelzett 'jó' megoldás nem volt jó megoldás. Meg is mutattam privátba miért (illetve a fórumban is volt róla mástól is írás; és még többen meg is említették, hogy igazam van, miután ki lett fejtve és meg lett mutatva az azon az oldalon lévő írás).
De tényleg mindegy. Az a múlt, és tüskeként bennem marad örökre. Mint ahogy az is, hogy az addig korrekt hozzáállás látszata is eltűnt. De ez tényleg egyéni szoc-probléma. Csak nem kellene ezt ennyire egyoldalúan kezelni. Mindenkinek van véleménye, és ha nekem most már az, hogy nem vagytok mindig korrektek, akkor ez. A fórum meg arra van, hogy eszmét lehessen cserélni - az off jelzés meg arra, hogy a nem tökéletesen témába vágó dolgot is le lehessen írni.

Ha meg akarod, akkor töröld ezt a posztot. Meg bannolj. Meg akármi. De ettől még a tények tények maradnak. Hogy a nem villódzásmentes monitorra az volt a "jó" válasz, hogy villódzásmentes.

(#189) Killer01 válasza L4mie (#181) üzenetére


Killer01
őstag

Mindent a maga idejében... ;]

(#190) eszterencs válasza Joci10 (#188) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Lehet véleményed, de elég egyszer elmondani. Csak ebben a topikban ez volt a harmadik. Legyen légyszi ez az utolsó mostmár a témában.

(#191) kiszi07


kiszi07
senior tag

Köszi a játékot. :O
ui: szerintem az előző az sokkal félre érthetőbb volt, mint ez.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#192) tfalcon96 válasza eszterencs (#131) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Igazából a 3. kérdésre könnyű a válasz, mert ha jó helyen nézi az ember, akkor könnyű kikövetkeztetni. De Asusék eléggé elszúrták, mert 3 különböző helyen három különböző dolgot mondanak.

[ Szerkesztve ]

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#193) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük a játékot! Kevés sírást a szervező felé.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#194) japy


japy
őstag

Köszi a játékot! Remélem most mindre helyes választ adok. :)

(#195) imibogyo válasza eszterencs (#184) üzenetére


imibogyo
veterán

Én emlékszem is az adott esetre, de nem tudom miért nekem jött a válasz és a figyelmeztetés? Én nem hogy nem támadtam semmit és senkit, hanem egyenesen védtelek titeket, meg az egész játék lehetőséget. Mindössze annyit mondtam, hogy HA elő is fordult volna ilyen (az ő szemszögéből), akkor sem hiszem, hogy ezen kellene rugózni, hanem csak örülni a lehetőségnek. :B

[ Szerkesztve ]

(#196) mackosajt válasza japy (#194) üzenetére


mackosajt
addikt

Nyerni már nem is akarsz? :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#197) sz.balazs.95 válasza mackosajt (#196) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

több jut nekünk. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#198) draco31


draco31
veterán

3-as 4-es pipa. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#199) Televan74


Televan74
nagyúr

Most a 3 harmadik kérdésben a digitális bemenet az kimenet?!? ;] :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#200) sz.balazs.95 válasza Televan74 (#199) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

igenigen. :K

;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.