Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanlee


Stanlee
őstag

Elsore draganak hangzik, de a moshato mennyiseg miatt bizonyos esetekben van ertelme a dolognak. En is kulfoldon hasznaltam regebben mosodat, ill. a koleszban. Baratnommel mi egy dragabb mosogepet vettunk (kb. 180 e HUF), ha csak azt szamolom, hogy ezt hetente 2x hasznaljuk max, akkor a mososzalon arait hasznalva ca. 5 ev alatt megy le nullara a mi mosogepunk, es akkor meg nem szamoltam az arammal, a mososzerrel. Eljarkalni a mososzalonba nem tul fasza, de ha nincs mas, akkor azert ez sem rossz. Persze egy 50 ezres mosogeppel nem tudja felvenni a harcot ez a szolgaltatas...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#2) Jarod1 válasza Stanlee (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

Teljesen egyetértek, pláne egy lakótelepen ahol ez a mosoda van, ez inkább olyan vészhelyzeti megoldás, pl bedöglik a mosógép ,akkor nem rossz . Mosószalon :Y ezt a kifejezést még hallottam róla:) :DD

(#3) távcsőves


távcsőves
senior tag

Nekem tetszik, és pont mint az írásban. Ágynemű és a heti mosás hozzá, megéri ezt az árat. A száritás miatt igazán és főleg rossz időben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.