Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az se olyan közeli :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Jöjjön csak :) remélem jó nehéz lesz ;] a második kicsit könnyűre sikeredett abban az Dark 1 jobb volt na meg a pályatervezés remélem olyan lesz mint az első részben.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

(..) holott sokak szerint nem a könnyű végigjátszásáról híres a sorozat

Miert, van aki szerint igen? :Y

(#4) Šolaire válasza #08052480 (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Hát igen a második részen könnyítettek de a 3 dlc az kemény volt nagyon. Ha a 3. rész hozza a dlc-k nehézségét akkor teljesül minden kívánságom. :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) oriic válasza #08052480 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hallottam én már érdekes beszélgetéseket a játékról. :D Én nem toltam, de sok helyen olvastam hogy nehéz mint az állat, de simán olvastam olyat is, hogy valaki azt mondta hogy nem is nehéz igazából: :D

Live-Die-Respawn

(#6) #08052480 válasza oriic (#5) üzenetére


#08052480
törölt tag

Azzal mondjuk egyet tudok erteni, hogy annyira nem nehez, mint amennyire a hajp sugallja (vegulis egy olyan szeriarol beszelunk, ami a nehezsegevel lett hires/nepszeru - a fene se gondolta volna a Demon's elott, hogy ez manapsag egyaltalan lehetseges) inkabb csak jobban buntet a halalert a szokasosnal es nem hajlando fogni a kezed - magadnak kell kiserletezgetni mikor mi a jo, ha meg mar rajottel pl a bossok gyengejere, masodik-harmadik vegigjatszas akar konnyunek is tunhet.
Meg hat ugye a beepitett easy modok: coop es magia. Nem igazan tudom elkepzelni, hogy ha valaki akarja az ne tudna magat rajtuk vegigkaszabolni.
Mint h&s, az MGR: R szvsz kategoriakkal nehezebb tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.