Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Nekem tetszik. Mondjuk az 1 GB memóriát és a 10 órás akkuidőt keveslem, de végülis mind a kettő vállalható, és nem is 7"-os. Lehetne olcsóbb is, de azért ennyiért még nem rossz. Kíváncsi leszek, hogy itthon mikor és mennyiért lesz kapható.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) MZperX75 válasza bteebi (#1) üzenetére


MZperX75
addikt

426dodó kb 100.000ezer FT +16 helyett 27% az áfa,tehát ha minden jól megy akár 110-115ezerért lehet majd kapni,de a sanda gyanúm 130ezres kell majd érte lecsengetni.....

(#3) errorcode06 válasza bteebi (#1) üzenetére


errorcode06
őstag

Álmodik a nyomor. Az én tabletemnek (AT300) is 10 órát írtak üzemidőt, a valóság viszont kiábrándító volt(6-7 óra netezés, auto fényerővel).

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) bteebi válasza MZperX75 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Nyilván csak úgy lehet versenyképes, ha 100k alatti vagy körüli lesz az ára. Afelett - pláne 130k-ért - nem kellene. Azt azért nem hinném, hogy itthon 130k-val rajtolna, vagy ha igen, akkor halálra van ítélve.

#3: A 10 óra gondolom egy "optimális" (vagyis inkább ideális) becslés, amit simán meg lehet felezni, vagy akár harmadolni intenzívebb használat mellett.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) errorcode06 válasza bteebi (#4) üzenetére


errorcode06
őstag

A hivatalos gyári "közlemény" szerint 10 óra folyamatos videolejátszás, 36 óra zenelejátszás

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) #06658560 válasza MZperX75 (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

És vámot már nem akarsz fizetni?

(#7) raper válasza bteebi (#4) üzenetére


raper
senior tag

Szerintem egy kis késéssel érkezvén 100 alatt lesz az ára.

(#8) BatchMan


BatchMan
senior tag

Benéztem a Toshiba japán site-jára, és ott több REGZA tablet is látható, többek között egy REGZA 830 nevű állat, 13,3"-ban előadva Tegra3@1GHz, 1G RAM, 64G SDD, D-TV antennával, 1 kg, 1600x900 IPS panellel. Wow.

(#9) fulopr


fulopr
csendes tag

Na most ez miben jobb mint az at300? Mert 4.1 Androiddal jön ki? Ez szerintem ennyiért édes kevés! 100e alatt lesz az Asus memopad 10 és még kapható a tf300 is, jobban megéri!

(#10) #95904256 válasza #06658560 (#6) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem számítástechnikai eszközökre 0% a vám. Csak áfát kell fizetni ha behozod.

(#11) banhammer


banhammer
veterán

3G-s modem nélkül nálam nem rúg labdába egyetlen tablet sem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) Lebron


Lebron
csendes tag

ennyiért, ilyen gyenge hardverrel kétlem, hogy bárhol is kapkodnák. Ennyiért már n10-et kapni. inkább lol kategória.

(#13) uki válasza Lebron (#12) üzenetére


uki
aktív tag

Hát igen. Ha szigorúan árat nézünk, akkor android fronton ebben a méretben a Nexus 10-en kivül semmi mást nem éri meg venni. Ráadásul rövidesen itt a frissített verzió ami meginkább agyonüti a konkurenciát.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#14) wertigo1984 válasza banhammer (#11) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor ketten vagyunk. :C

Szép, ha jól olvasom a belső memória 32 gb,és ez bővíthető? :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.