Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

:F Már kezdtem örülni, hirtelen azt hittem h fullhd felbontású képernyős mobilok :(
Na most h 720p vagy 1080p telefonnal sztem oly mind1. Kijelzőben viszotn látnám értelmét.

(#2) kaller1


kaller1
veterán

A jobb felső sarokban lévő mintha kakukktojás lenne a fészekben, nem? :D :U

.::> <::.

(#3) Chica De B válasza kaller1 (#2) üzenetére


Chica De B
csendes tag

Mééghogy! Az igazi csemege: elölről századfordulós telefon, hátulról hangoshőmérő :DDD máris kezdek rá spórolni :DD

(#4) Nyx89 válasza kaller1 (#2) üzenetére


Nyx89
aktív tag

Dehogy. Az egy külön megvásárolható távirányító, így már elő se kell venned a telefont hogy telefonálhass, csak a távirányítót...:D

Egyébként ilyen méretben már nem látom praktikusnak a kinyitható telefonokat, csúszkás viszont simán kezelhető szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#5) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Pont ezt akartam énis kérdezni hogy az a fehér valami az miaz? :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#6) szp1 válasza Nyx89 (#4) üzenetére


szp1
addikt

Sőt ahogy elnézem mindjárt három telefont lehet vele távirányítani.... ;]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#7) O_L_I válasza Lotusomega (#1) üzenetére


O_L_I
őstag

És egész pontosan mit is kezdenél a full hd felbontással 5 colon??? :O

[ Szerkesztve ]

(#8) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Le vagyunk maradva, de nagyon. :((

(#9) fatal` válasza Lotusomega (#1) üzenetére


fatal`
titán

Szerinted mennyit látnál belőle? Ekkora méretben aztán hatalmas értelme lenne. :D

(#10) domi007


domi007
őstag

En is a feheret neztem ki :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#11) Probber válasza szp1 (#6) üzenetére


Probber
őstag

Négyet! :DDD
Vagy az a kék egy beltéri hőmérőegység feje? :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) Peterson_ válasza domi007 (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Remélem itthon is lehet kapni majd :DDD

Mennyivel menőbb egy távirányítóval telefonálni, mint azzal az öt colos táccsos telefonnal, amit irányítasz vele.
Biztos elsőre levenné, milyen menő vagy má':D

Bratyóm egyébként beelőzött a Japóknak, ő rendszeresen viszi el a TV távirányítót a telefonja helyett :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13) Lotusomega válasza fatal` (#9) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Talán azt hogy tűéles gyönyörű képe lenne a nagyobb felbontású menünek, a képekről nem is beszélve, játékok úgyszintén. Film is gyönyörű lenne rajta. Úgyhogy egyáltalán nem felesleges ez.

(#14) walko válasza Lotusomega (#13) üzenetére


walko
tag

LoL! Gondolkodtam, hogy hogyan fogalmazzak, de ennél jobb nem jut az eszembe..

(#15) Lirion


Lirion
addikt

Hogy mi a franc értelme van a hd video lejátszásnak telefonon.. Ezek tiszta hülyék.. DVD minőség bőven elég lenne a mai kijelzőkre. Ennek még annyira sincs értelme, mint a 12 mp-es kamerának.

(#16) kaller1 válasza Lirion (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Ajánlanám figyelmedbe a témaindító írás alcímét. :U

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#17) BossBoss


BossBoss
őstag

Köszönjük Emese! :C

(#18) persil válasza Nyx89 (#4) üzenetére


persil
nagyúr

Hát ezen vagy 10 percig nevettem :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19) Lirion válasza kaller1 (#16) üzenetére


Lirion
addikt

Ajánlanám figyelmedbe a cikk utolsó mondatát. :U

(#20) k850 válasza persil (#18) üzenetére


k850
addikt

Cső! Jó szórakozást! :DD De ha abból a szempontból nézzük, hogy most itt Európában hány mobil játszik le Full-HD videót TV kábelen egy monitorra, akkor egészen más perspektíva tűnik elő. Nincs arról szó, hogy ezt a felbontást a teló kijelzőjén kell nézni. Nekem egyértelmű, hogy egy jó minőségű TV vagy monitorra gondolnak a nézés szempontjából. Az én készülékem 320x240-be játssza le a felvett videót a TV-re, egyébként nincs akkora memóriám, hogy ilyen nagy méretű fájlokat fogadjon. Ha ebből a szempontból nézzük, akkor már nem is annyira vicces. Egyébként én nem nagyon használnám ezt a funkciót, videózásra van sokkal kényelmesebb megoldás. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#21) omlosz válasza Lirion (#15) üzenetére


omlosz
csendes tag

tévére rákötni?

szerk: elkéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#22) persil válasza k850 (#20) üzenetére


persil
nagyúr

"Dehogy. Az egy külön megvásárolható távirányító, így már elő se kell venned a telefont hogy telefonálhass, csak a távirányítót..."

Ezen derültem, amit fentebb írt valamelyik kolléga arra a furcsa fehér szerkezetre a képen :)
Egyébként persze igazad van tejesen :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#23) Lirion válasza omlosz (#21) üzenetére


Lirion
addikt

Tényleg, erre nem gondoltam. Így már valóban van értelme a lejátszásnak.

(#24) atike


atike
nagyúr

Még lejátszásnak csak-csak lehet értelmet találni (tv-re kötés)... De az inkább "máshonnan" származó (film, klipp) fileoknál "van" értelme. De a felvétel... Nem fogom tudni megérteni mi szükség van HD felvételre egy egy telefonba (vagy egy nettáblába). Kíváncsi lennék egy tesztvideóra.

(#25) Ricardo


Ricardo
félisten

Le a kalappal a fejlődés előtt, de az ötös kijelző már soknak tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.