Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aron1988


Aron1988
tag

Látom a kínaiak nagyon belakták ezt a nettó 70-80 ezres kategóriát az utobbi évben. A kijelző méret meg fixen 5.000 vagy 5.500 inch. Ember legyen a talpán aki ezt a sok napi szinten ide kikerülő telefont meg tudja jegyezni, vagy különböztetni. A végén még azt hiszem, hogy 1 helyen készülnek ezek a vasak, csak más logót szitáznak rá. De ilyen nem fordulhat elő.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kicsit erősnek érzem a kínai 70 ezres árat, mikor a Meizu m2 note (és a Xiaomi Redmi Note 2 is, csak annak erősebb a hardvere) is ezt tudta, lényegesen olcsóbban. Ja és tavaly...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) cashzoli válasza Csapoati (#2) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Első gondolatom nekem is az volt, hogy ez 50 dollárral olcsóbban mennyire jó lenne..!

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#4) Victoryus94 válasza Csapoati (#2) üzenetére


Victoryus94
őstag

ZTE RedBull v2-t vettem 2 éve 45-ért kínából szállítással...
Kb ugyanezt tudja (csak európába nem működik vele a 4g) <- Oké a kijelző 720p, de megvan a 2gb ram, a kamera is ugyanaz, az akksija se gagyi, bár csak 2400mah-s....
És eltelt 2 év, szóval simán lehetett volna az utódja...
Ezt most valóban túlárazták.

[ Szerkesztve ]

(#5) Graphics válasza Victoryus94 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

V2-es nem volt, V5-ös igen. :) , nem egy méretben versenyeznek

@Csapoati: Meizu M2 Note már lassan ki is kopik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Megint egy ugyanolyan forma.

(#7) Csapoati válasza Graphics (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem is lassan, ha jól tudom idén már csak a Metalt gyártották, nem? Ami rommá veri ezt a ZTE-t, szintén olcsóbban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Graphics válasza Csapoati (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Japán árakat szerintem meg kar spekulacio szintjen is emlegetni. Varjunk ezzel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Victoryus94 válasza Graphics (#5) üzenetére


Victoryus94
őstag

Igaz... de azért annyival nem jobb, mint amennyivel drágább... és 2 év nem kevés idő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.