Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Na ebből már lehet valami:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) Mr.Csizmás válasza David75 (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

végre újítanak

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

"4 hüvelykes, 480x4800 képpontos érintőkijelző" - ez biztos? :F

(#4) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Na ez már valami! És nagyon jól néz ki!

liquidmoon: az elírás, "csak" 480x800 képpontos a kijelzője

[ Szerkesztve ]

(#5) Enjoy válasza liquidmoon (#3) üzenetére


Enjoy
addikt

Meg a "HSPA átviteli képesség" is bugzik :U

► més que un club ◄

(#6) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Szerintem megint késve adják ki... már hónapokkal ezelőtt volt róla szól most meg meg még 4-5 hónap csúszás... :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Érdekes darab lesz, ha csak nem késnek ezzel is.

valami

(#8) samgab válasza Enjoy (#5) üzenetére


samgab
csendes tag

Szerintem nem.
Ha jól tudom, akkor a HSDPA+HSUPA -t együtt HSPA-val szokták jelölni.
Bár lehet, hogy rosszul tudom.

(#9) BloodRay válasza liquidmoon (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Hehe, igen nem semmi. ;]
Egyébként nem lesz egy kis darab a készülék.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) jooker82


jooker82
nagyúr

a cikkiró még álmos volt :DDD van benne pár elirás

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11) kaller1 válasza Enjoy (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Igen,bónuszként meg lemaradt a kamera felbontás is. :)

.::> <::.

(#12) AS


AS
félisten

Ha januárban jelentik be akkor , lehet csak nyáron jön. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) BloodRay válasza AS (#12) üzenetére


BloodRay
veterán

Mármint úgy akartad írni, hogy lehet már nyáron jön? ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) total90


total90
veterán

Tetszik a kütyü, de SE-t nem vennék.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) kbencee


kbencee
aktív tag

Tehát csak a szokásos.
Ha idén már kapható lett volna, akkor ezzel a döggel nagyot tudtak volna robbantani. De jövő nyár körül már komoly konkurenciával kell majd megküzdenie, amit nem tudom, hogy mennyire fognak sikerrel venni. Megint egy elkésett modell :(((

(#16) Konflikt


Konflikt
addikt

na vegre kikerult az elso tervezett idopont rola (ami aztan persze tobbszor is csuszni fog).

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#17) Konflikt válasza kbencee (#15) üzenetére


Konflikt
addikt

a mostani 3-3,2"-os atlag 320x480-as kijelzos android mobilok igen nagyot utnek. ez persze megnagyobbat fog - ha egyszer az eletben megjelenik.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#18) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Nem kéne még neki január előtt a boltok polcain lenni? :F

(#19) brumesz


brumesz
aktív tag

erre leszek nagyon kíváncsi. android, jó tulajdonságok, gyönyörű design. viszont ha a sony januárt mond, akkor lesz belőle április kb :U

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#20) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ha januárban mutatják be lesz ebből jövő ősz SE-t ismerve...ennek tudatában tudnék pár ronda szót mondani SE-re...pedig ez a telefon nagyon nagyon tetszik...kijönne idén nagy durranás lenne, jövőre már tuti nem. :U

You are not prepared.

(#21) kaller1 válasza DaveNo1 (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Hát ezt elb@szták...Novemberi bemutatással,és december eleji piacra dobással még viszonylag magas kezdő ár esetén is tarolhattak volna vele a karácsonyi szezonban,nade pont januárban mikor uborkaszezon van? Ezek nemnormálisak.... :DDD

.::> <::.

(#22) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Januárban jelentenék be? Az érdekes, akkor már miért nem a MWC-n? Ebben nem látok túl sok logikát.
A 4" kijelző meg tuti nem igaz, X2-nél se volt igaz a 3.2".

(#23) csab2


csab2
veterán

Ígéretes, csak már lassan itt kellene lennie.
Másrészt föl nem foghatom, hogy miért kell egy bejáratott névvel indítani? Az Xperia eddig WinMo volt. Ennek más név kellene szerintem. A Samu is megváltoztatta az Omnia HD nevet. Szerintem logikusan, hiszen az Omnia WinMo, az i8910 pedig Symbi.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24) plus44


plus44
veterán

Január? Ejj, de akkor jöjjön is akkor.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) Lirion


Lirion
addikt

Már nem azért, de rohadtul félreérthető és zavaros az egész hír. Ebből a szövegből nem lehet tudni, hogy most bejelentés lesz, vagy akkor dobják piacra.. A külföldi oldalak szerint januárban kerül piaci bevezetésre, ami viszont egyáltalán nem késő.

(#6) PowerBuldog
Te meg milyen marhaságokat hordasz itt össze? Még hivatalosan be se jelentették, hogy tudna már csúszni? :Y Átgondoltad egyáltalán, amit leírtál? :F

(#26) joey04 válasza Lirion (#25) üzenetére


joey04
titán

Értelemszerűen arra gondolt, hogy a piac kívánalmaihoz mérten van csúszás. ami igaz is. Ebben a helyzetben a SE-nak kéne ilyen kaliberű készüléket kiadni, de ez nem fog menni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) róland


róland
veterán

komolyan csak sima "megapixeles" kamera kerülne egy prémium SE-be?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#28) joey04 válasza róland (#27) üzenetére


joey04
titán

lemaradt a 8.
a pletykákban végig ez van

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) #16820480 válasza róland (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

lemaradhatott a "8" a mértékegység elől.
jó telefon egyébként, de a január még messze van azért... addig még jönnek itt olyan dolgok, amikről nem ment ekkora hírverés.

(#30) Enjoy


Enjoy
addikt

Hát én is nagyon remélem, hogy nem dobja el utolsó kártyáját is az SE azzal, hogy késleltetik az androidot.

Egyébként nekem marhára tetszik feketében ez az X3. Remélem CP-s MultiTouchos a kijelző.. :)

► més que un club ◄

(#31) Shikamaru


Shikamaru
csendes tag

Teccik nekem is :R
DE én személy szerint kivagyok a SE-k-től :Y :Y

(#32) Enjoy válasza Shikamaru (#31) üzenetére


Enjoy
addikt

Hát sajnos én is.
Most belegondolva már nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés lenne ezt választani.
Mivel eddig sem iparkodtak a meglévő telefonok szoftverének foltozgatásaival, gyorsításaival.
Hiába szép a felület, nem jönne rá elég update sztem...

► més que un club ◄

(#33) nota bene válasza Enjoy (#30) üzenetére


nota bene
csendes tag

Ha a CP rövidítés az capacitive kijelzőt takar, akkor rögzítsünk annyit, hogy általában egy kapacitív kijelző nem jobb mint egy rezisztív, hanem más. Amire egy kapacitív kijelző képes, mindaz megoldható rezisztívvel is, de mindaz amire egy rezisztív képes nem oldható meg kapacitívval. Az egyszerűbb rezisztív kijelzők olcsóbbak, viszont ma az a rezisztív jelfeldolgozó elektronika ami meghaladja a kapacitív tudását még drágább.

[ Szerkesztve ]

(#34) HardSanyeee válasza nota bene (#33) üzenetére


HardSanyeee
őstag

A CP kijelzőknek egyszerűen csak jobb az érzékenységük, ezért szeretik jobban azt mint a rezisztívet, ennyi.

(#35) Lirion válasza HardSanyeee (#34) üzenetére


Lirion
addikt

Nekem pont ezért nem tetszik a CP, véletlenül odanyúlok a kijelzőhöz és már totál mást csinál a telefon, mint amit én akarok.. Jó az, hogy kicsit meg kell nyomni. :)

(#36) HardSanyeee válasza Lirion (#35) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Nekem is ugyanezért nem tetszenek. Amikor először akartam gépelni iPhone-on majdnem agybajt kaptam. Na meg az hogy csak ujjal lehet hozzáérni azt is hülyeségnek tartom.

(#37) #16820480 válasza HardSanyeee (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

miért baj, hogy csak bőrre reagál? így szinte értelmét veszti a képernyő-/billentyűzár, mert ha zsebrevágod, vagy táskába teszed a telefont, akkor nem nagyon lesz olyan, ami véletlen megnyomja.

(#38) Karma válasza #16820480 (#37) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként is, ha valakinek nagyon ceruzahiánya van, csinálnak már ahhoz is megfelelő stylusokat.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#39) HardSanyeee válasza #16820480 (#37) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Az hidegen hagy, én a rezisztívet is zsebre tudom úgy vágni, hogy ne nyomja meg utána semmi, meg én amúgy is mindig lezárom billentyűket.

A kérdésedre válaszolva pedig: azért baj számomra, mert a körmömmel is szoktam nyomkodni a képernyőt, pl iPhone-on is a körmömmel akartam görgetőrutint "tolni" mert úgy esett kézre, de nem jött össze.

(#40) #16820480 válasza HardSanyeee (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

én is le szoktam zárni, mert úgy hamarabb kikapcsol a háttérvilágítás, meg amúgy is egy gombnyomás. viszont ettől még jobban szeretema kapacitívet. mondjuk nem tudom a megszokáson kívül milyen előnye van a körömmel nyomkodásnak (leszámítva persze ha valakinek centis műkörme van), mert sokkal kisebb felülete van, mint az ujjnak.

(#41) nota bene válasza Karma (#38) üzenetére


nota bene
csendes tag

Nem a ceruzahiány a fő baj, hanem többek között a kézírásfelismerés lehetőségének hiánya kapacitívnál. Egyébként az sem igaz, hogy a kapacitív érzékenyebb. A kapacitív egy területet tud mutatni az elektronikának (még a külön stylusával is), a rezisztív elméletileg akár egy pixelnyi pontot is. Emiatt a kapacitív többet téved, és emiatt nem képes vonalszerű alakzatok lekövetésére. Az iPhone-ban egy külön szabadalom oldja meg az érintés zavarjeleinek kompenzálását, ezért jobb, ennek viszont ára van.

[ Szerkesztve ]

(#42) Karma válasza nota bene (#41) üzenetére


Karma
félisten

Gondolom ezt embere válogatja, nekem sose jött be a kézírás semmilyen körülmények között egy ekkora kijelzőn. Számomra az elveszett pontosságot kárpótolja a normálisan működő virtuális QWERTY (egymás utáni lenyomások normális kezelése -> gyorsabb gépelés lehetősége).

“All nothings are not equal.”

(#43) #16820480 válasza nota bene (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez azért nem teljesen igaz így. van kézírásfelismerő szifonra is. illetve a meizumra is, és működik is, bár megszokásból már a qwerty-n gyorsabban gépelek.

(#44) nota bene válasza Karma (#42) üzenetére


nota bene
csendes tag

Ebben tökéletesen igazad van. A kapacitív kijelzők óriási előnye a gyorsabb reakcióidő lehetősége.

(#45) nota bene válasza #16820480 (#43) üzenetére


nota bene
csendes tag

Külön szoftként van az iPhone-ra (is), nem a kijelző natív tulajdonságaként, ezért lassabb is mint máshol.

[ Szerkesztve ]

(#46) #16820480 válasza nota bene (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

nézd, szoftver nélkül egy darab kijelző alapvetően semmit nem tud :) persze, hogy külön szoftverként van, mert az almánál úgy gondolták, hogy ez nem fontos feature, és nem tették bele alapból (ahogy egy rakás más dolgot sem). de ettől még működik a dolog.

(#47) Enjoy


Enjoy
addikt

Aki esetleg ezeket még nem látta volna: Link

Szerintetek a kamera alatt, az ott LED akar lenni, vagy mi a fene? :U

► més que un club ◄

(#48) joey04 válasza Enjoy (#47) üzenetére


joey04
titán

Volt egy kép, ami ugyan gyengébb minőségű volt, de jobban ki lehetett venni, hogy az bizony led. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Lirion válasza Enjoy (#47) üzenetére


Lirion
addikt

Álomszép ez a telefon. Jó lenne,ha januárban kapható lenne, akkor meg is lepném vele magamat szülinapomra. :D

[ Szerkesztve ]

(#50) Enjoy válasza joey04 (#48) üzenetére


Enjoy
addikt

Szupii
Ezt az egy dolgot hiányolom eléggé a Hero-ból ill. iPhone-ból is :(
Ebben viszont benne van, s ráadásul nagyon szép maga a készülék is.

► més que un club ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.