Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC screenshotok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#2) struszi


struszi
aktív tag

Megmondom őszintén, hogy örülök! Nincs konzolom de ezt ki kell játszani! :)

"Hűségem a becsületem"

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én Day1 megvettem, és végig is toltam, de hogy PC-n is végigtolom, az ziher :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jóóó :C :C ....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Blitz23


Blitz23
tag

Képek alapján jobban néz kis a 2018-as PC-s God of War, mint az új, ami PS4-PS5-re jön. :DDD :))

(#6) Daelion válasza struszi (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan ez nálam is.
Soha nem volt konzolom és nem is nagyon tervezem de ezeknek a portoknak azért örülök még ha évekkel később is vannak. :K
HZD-t is csak most fejeztem be pár hete de minden percét megérte, Forbidden west meg mehet megint 1-2 év múlva. :D 'nem sietek, van bőven backlog játék PC-n is'

(#7) noisia


noisia
aktív tag

Ahh de jó. Van ps4em, de egyszerűen nem bírok kontrollerrel játszani. Nem tudom megszokni 30 év bill+ egér után. A Horizont is abbahagytam, mert egyszerűen nem tudtam célozni. Még a Spidermant kérjük és teljes is a kollekció pc-re :D

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#8) RaZroX válasza noisia (#7) üzenetére


RaZroX
addikt

+1
A pók jöhetne már!
Én egyébként elvagyok a controllerrel amíg nem kell fps játékot tolni vele. De nekem is PC-m van :D

This is the way

(#9) BoneDragon válasza oriic (#1) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mintha tekertek volna kicsit a texturákon, de amig nincs egymás kellett a 2 verzió...

(#10) anulu válasza RaZroX (#8) üzenetére


anulu
félisten

nekem nincs a controllerrel bajom. egész addig, míg nem lőnek rám... kb oltást kaptam konzolon fps ellen, cserébe sportjáték csak azon

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Véégre, ez a bejelentés ma váratlanul ért! :Y

#7 noisia Én nagy egér+billentyűzet fan vagyok, még a Horizon Zero Dawnnál is a billentyűzet-egeret preferálom, de God of Warhoz szerintem tényleg kontroller dukál. :B

Bár kell benne a fejszével célozni, de azon a pár helyen, ahol szükséges a továbbhaladáshoz ill. ahol le akarod dobni az ellent, teljesen normálisan lehet kontrollerrel célozni.

És ami a legjobb ebben: Steam Decken is elérhető lesz hordozható formában! :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) duvi


duvi
nagyúr

Na ez is preorder lesz, mint anno a HZD volt :D

(#13) b. válasza struszi (#2) üzenetére


b.
félisten

Nálam mindet is vert Ps4 -en, pedig azt gondoltam hogy a LOU2 fogja vinni a pálmát. Aztán elkezdtem és mint a szivacs úgy berántott és az N1 lett nálam a toplistán.
nem lehet mást mondani, csak azt , hogy kihagyhatatlan és meg fogom venni Pc-re már csak azért is, hogy lássák a fejlesztők, hogy érdemes kiadni ezeket ide is. Megérdemlik a pénzt és ezt manapság nem sok stúdióra tudom elmondani. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) gyimger


gyimger
őstag

A hírre belenéztem a játékmenetbe, de még mindig nem érzem magaménak ezt a fantasy hack 'n slasht, akármilyen jónak is írják.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15) BoneDragon válasza b. (#13) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerintem az elozo reszek jobbak. Jobban szeretem a porgos, zuzos jatekmenetet. Anno egymas utan vittem vegig az osszes reszt 2 het alatt. Szep 2 het volt, kene most is tartani egy ilyet. :B

(#16) b. válasza BoneDragon (#15) üzenetére


b.
félisten

Egyet sem bírtam azok közül végig játszani, nem értettem a hype-ot körülötte. :(persze nem vagyunk egyformák, nem gond ez.
De ez a sztori meg a sok felfedezés, a grafika, a látványvilág minden nagyon adta. Félek kicsit a folytatástól ezen rész vége miatt, de remélem jól fog sikerülni.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) BoneDragon válasza b. (#16) üzenetére


BoneDragon
veterán

(#18) b. válasza BoneDragon (#17) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

várom :C :C

(#20) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nekem nagyon adta....talán jobban mint bármi. Várós

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Mikor a trélerben megszólalt a világ kígyó és Atreus (alias nem mondom kicsoda mert az a legnagyobb rejtély :D ) megszólal , hogy segíteni akar nekünk.Az nekem hidegrázós pillanat volt. Pedig nem vagyok nagy GOW fan. Sem nagy játék fan már vagy 4-5 éve.De annyira érződik az egész játék alatt a minőségi munka hogy erre tényleg megéri pénzt költeni. Ilyet a TLOU2 alatt éreztem emellett. Iszonyat jó történet, színészi munka és még sorolhatnám...

(#22) b. válasza toronyhaz (#21) üzenetére


b.
félisten

A Dali hangrendszerem soha nem szólt úgy, mint ennél a játéknál. A kígyó hangjától a mélyladával konkrétan rezegtek a poharak a konyhában. :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Carlas válasza Blitz23 (#5) üzenetére


Carlas
senior tag

Pedig nem. Nem tudom a mostanit min jatszottad. mert PS5+patch+4k oled. Hát az ilyen. PS4 pron nem ilyen az tény.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#24) floatr


floatr
veterán

Nyilván ízlések és pofonok... A Quantic Dreams játékai film helyett elmennek, a HZD egy gyenge közepes, a Days Gone egy zombis matiné a sok közül, a Death Stranding és a Nioh rétegjáték, és valahogy ebben sem látom azt a forradalmi élményt. A rajongók ajnározzák ezeket a játékokat, és sokan vérig sértődnek, amikor végül portolják őket.

Persze jó dolog, hogy végre kiadják PC-re is, párat én is megvettem, de ezt a mentalitást nem értem, amivel ennyire különbnek érzi magát egy PS játékos ilyen középszerű exkluzívokkal.

(#25) Carlas válasza floatr (#24) üzenetére


Carlas
senior tag

A történet eszméletlen jó. Nem feltétlen a harc stb. Az egész. Közel sem középszerű. HC gamer pc-s voltam csak ezért a jatekert vettem ps4 prot és utana el is adtam. Egy jatek sem volt ilyen jó Pc-n vagy csak nagyon kevés. Vegig kell jatszani ezeket. Év eleje ota minden pc szart eladtam pedig ki volt maxolva és PS5 lett. Nem hogy nem bántam meg de semmi nem hianyzik. sokkal jobban elvagyok. :R ahany ember annyi vélemeny. veszekedni is kar. kinek mi jon be. de vitatkozni a számokkal nem lehet. de ettol meg nem kell hogy mindenkinek jo legyen

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#26) nemlehet válasza floatr (#24) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem nincs PS-em de azért amiket felsoroltál a Days Gone kivételével mind a maguk műfajában kiemelkedő játékok. Az hogy te nem szereted az adott stílust nem teszi őket rosszá és mindegyik megérdemli a dícséretet. Én kapásból nem is tudok mondani jobb PC-s alternatívát a fenti címekre (lehet van, ma már keveset játszok)

Azt is tedd hozzá, hogy ezek azért nem friss címek, amikor kijöttek a többségük technikai szinten is nagyot ütött. Amit pl a Quantic Dreams kihozott a PS3-ból az utolsó napokban az elég elképesztő volt, ahogy a HZD is szerintem sokáig párját ritkítóan szép open world játék volt.

Szerintem nem érzik magukat különbnek, inkább csak az van egy csomó emberben, hogyha úgyis jönnek PC-re azok a címek amik miatt a többség konzolt vesz, akkor elszivároghat a játékostömeg. Ha pedig nincs elég konzolvevő akkor játékok sem fognak jönni, vagy legalábbis nem ennyi.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) toronyhaz válasza b. (#22) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Hehe. El is hiszem. Én csak a gyári Sony 2.0 headsettel játszottam. Kamu 7.1 hangprofillal. Nálunk nem nagyon szól a hangcucc. Ezért nincs is komolyabb. Ha játszok akkor füles. Nem zavarok így senkit legalább. Jobb a békesség ;]

(#28) VágniValó


VágniValó
addikt

Ha előrendelni kell, akkor előrendelni kell.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#29) gyimger válasza VágniValó (#28) üzenetére


gyimger
őstag

Nem fogy el. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#30) hunluki válasza nemlehet (#26) üzenetére


hunluki
senior tag

Összes PS játék zseniális amúgy, pl marvellal a világból ki lehet kergetni, de pókembert imádtam mint játék. Mitológia se nagyon érdekelt de a god of war minden perce arany volt és imádtam, hasonlóképp az összes sony játék. Főleg mostanában hogy család/gyerek befigyel már nincs annyi idő játszani, viszont ha játék van akkor abból igyekszem a kiemelkedőekre rámenni, egy sokadik AC/FarCry időhúzós tömegjátékokat pedig elkerülni.

Amúgy én örülök hogy jönnek ezek a játékok PC-re is, szerintem manapság a PC/konzol gaming nem ütik egymást, én is PC-s voltam nagyon sokáig, sőt mai napig játszom PC-n is, de amíg a mai árak mellett egy gamer konfigot összerakni kb esélytelen, addig a konzol elérhető és fixen sokáig támogatott vas lesz. Persze, nem lesz 144hz meg 8k gaming, ezt mindenkinek el kell dönteni hogy vállalható kompromisszum-e. Ma egy nextgen konzol ár/érték arányban torony magasan veri a PC-t HA csak a játék az egyetlen cél.

(#31) Kr/\toS válasza b. (#22) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A pc-s hangjától félek kicsit. Egyébként szerintem ps4en, de úgy egyébként a játéktörténelem legjobb hangrendszere/hangzása a GOW-é. Remélem nem b***ák el nagyon.

(#32) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Erre csak annyit tudok mondani, h fák jeeh :DDD
Toltam vele kicsit kölcsön ps-en és rohadt jó játék.
Nálam is insta buy lesz.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#33) VágniValó válasza gyimger (#29) üzenetére


VágniValó
addikt

Még megvárom a webshopok-nál mi lesz, mert ha jön dobozosan a PC változat, akkor kitenném a polcra. :B

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#34) floatr válasza nemlehet (#26) üzenetére


floatr
veterán

Úgy gondolom, hogy a technikailag kiemelkedő teljesítmény a konzolon jobban kijöhetett. Viszont azt látom mindegyik port esetében, hogy a PC-s változat az akkori konzolok hardveres korlátaiból fakadó egyszerűsítéseket örökölte.

Nem akarom leszólni egyiket sem, bár a port minőség már kérdéses. Inkább az emberek hozzáállása az exkluzívokhoz, ami zavar, meg hogy ezt egyfajta szivességként kéne kezelnünk, miközben ömlik a pénz befelé.

(#35) gyimger válasza floatr (#34) üzenetére


gyimger
őstag

Ezt én is tapasztaltam, hogy ezeknél a Sony-játékoknál mindig előjön ez a "ilyet még sosem láttál" és az "ez egy új korszak", de én hiába nézegetem a játékmenet-videókat (belenéztem a GOW-ba is most), ez nekem nem mutatkozik meg. Vannak olyan játékok, amik életre szóló élményt adtak, még úgy is, hogy "PC-re nincsenek is játékok" (sic). Na mindegy, majd kipróbáljuk, legfeljebb refund lesz.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#36) floatr válasza gyimger (#35) üzenetére


floatr
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy sok esetben inkább a cutscene movie alapján ítélik meg a játékot, nem a tényleges gameplay szerint.

(#37) hunluki válasza floatr (#36) üzenetére


hunluki
senior tag

A GoW speckó szerintem gameplay szinten is frankó, de tény hogy sokan ajnározzák a story/cutscenek miatt (teszem hozzá nem alaptalanul).

(#38) zolomon17


zolomon17
senior tag

Baromi kíváncsi leszek, mert PS4-en nekiálltam, de ahhoz képest, hogy nem olyan régen valami szavazáson minden idők legjobb játékának választották... hát nagyon nem nyűgözött le. Örültem, hogy végre rendes TPS, nem egy olyan fix kamerás rettenet, mint az elődei, de valószínűleg 30 év PC-s játék után én már soha nem fogom megszeretni a kontollereket. Hátha a pécés-egeres változat! Januárban meglátjuk, a Horizon isteni volt gépen, minden másodpercét élveztem.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#39) Blitz23 válasza Carlas (#23) üzenetére


Blitz23
tag

PS4 Pro-n toltam végig. :)

Majd meglesem PS5-ön is egyszer.

(#40) Carlas válasza Blitz23 (#39) üzenetére


Carlas
senior tag

Sokat hozzátesz hogy 4k 60fps és szerintem a texturákon ha nem is javítottak sokkla jobban nez ki igy. Az új rész viszont mivel már ps5-re jön az atom durva lesz. sok jo jatek jon ki. a ps5 nagyon megérte. az utolso vga amit vettem abbol vehettem volna 2db ps5--töt. akkora idiótaság volt. már csak a fekete kontroller kell :D bár kiadhatnának valami ps1 designt meg oldallapokat stb

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#42) BoneDragon válasza duvi (#41) üzenetére


BoneDragon
veterán

PS5 fényeknél valami nem stimmel. 2:34-nél a fa leveleken nagyon látványos. Amúgymeg PS4 lenne érdekes inkább.

Szerk.: Szinek vannak kiégve mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#43) b. válasza BoneDragon (#42) üzenetére


b.
félisten

A Ps5 verzió HDR képeket mutat míg a PC sima, nem túl jó így.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) BoneDragon válasza b. (#43) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen sejtettem, viszont igy ebben a formában tök felesleges az egész videó. :D

(#45) b. válasza BoneDragon (#44) üzenetére


b.
félisten

igen én is ezt gondolom. Majd lesz biztos korrektebb később. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#46) CocooN-z válasza b. (#16) üzenetére


CocooN-z
őstag

Arra gondolsz? (Don't spoil :) ) "Sztem nem lesz gond", nagyon jó részt fogunk kapni

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#47) b. válasza CocooN-z (#46) üzenetére


b.
félisten

arra. :DDD mostanában divat a hősök mártírrá avatása, van ilyen jellegű félelmem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) Kr/\toS válasza BoneDragon (#42) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

reshade dpx-el egyenesbe lehet tenni a fehérpontot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.