Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

Miért nem hívják inkább mate 8 nak?

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

6 col környékén már lehetne kicsit futurisztikusabb a készülékek kinézete... Ettől függetlenül vetek majd rá egy pillantást a bejelentés után.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) crue


crue
őstag

És mikor jön a Le Big Mac?

(#4) konczy3


konczy3
senior tag

Jól teszik küldjenek csak bversenytársat minden méretbe :C

Never Settle

(#5) Aucor


Aucor
senior tag

[link]
Ez már majd egy éves telefon... Vagy én vagyok tájékozatlan? :F

(#6) Segal


Segal
veterán

Nem igazén értem ezt a cikket ez a telefon már hónapok óta kapható sőt mi több itt van előttem az asztalon ez a telefon...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Becsületes méret.

(#8) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

21'' alatt nem veszek telefont...

(#9) Fejvadi válasza SkyLine3000 (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ami kicsúsztatható billentyűzettel 25" lesz. :)

(#10) vikk83


vikk83
csendes tag

Ez a telefon már áprilisban megjelent. Ami most fog megjelenni az a Le Max Pro Snapdragon 820-al http://www.gizmochina.com/2015/12/28/le-max-pro-rumored-feature-ultrasonic-fingerprint-id-wi-fi-802-11-ad-standard/

ZTE Blade --> Oneplus X --> Pixel 4a 5g - - >Nothing Phone 1

(#11) Biggeszkij


Biggeszkij
aktív tag

Amiről a cikk szólni akart, az valóban az X910-es kódjelű Le Max Pro. 4 magos Snapdragon 820, Adreno 530 GPU, és Android 6.0 Ilyen hányaveti cikket ilyen komoly oldal hogy adhat ki? Ja, Antutu >133.000!

"Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.