Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Csak saját fogyasztásra használod, vagy kereskedsz is vele? Engem érdekelne.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) D1Rect válasza lezso6 (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

"Star Wars - Az utolsó Jedik --- tömören ---"

Star Wars - Az utolsó Jedik --- bekábsziszva ---

(#4) Redneck


Redneck
veterán

A film szerintem is egy rakás szar volt, de ez az iromány se semmi... Lehet még meg is értem. Ésszerűen megfogalmazott kritika született pár helyen, de jól beszakadva még senki sem írt róla. :N

A filmben számomra az a legdurvább, hogy visszasírom az előző részt, pedig az szintén nem lett valami jó.

Egyébként jól kivagy tesi'. :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Figyelem! Gyenge idegzetűek kérem lapozzanak.

Hát én nem vagyok egy nagy SW fan. Az első három (újabbak) rész még tetszett, de a 4-5-6 (régiek) annyira unalmasak voltak. A 7 elmegy kategória volt, a Zsivány egyes nekem nagyon tetszett és a nyolcas is tetszett érdekes módon.

(#6) cinemazealot válasza janeszgol (#5) üzenetére


cinemazealot
addikt

Érdekes, hogy a 4-5-6 nekem is itt-ott unalmasnak tűnt, de hangulatukban akkor is lekörözhetetlennek tartom őket. Tetszett, hogy sokáig csak ezek az epizódok voltak meg, amik köré egy nagyon masszív és konzisztens univerzum tudott kiépülni. Az 1-2-3-ról az a véleményem, hogy a midikloriános hülyeséget leszámítva szükség volt a politikai háttér bemutatására, mert egy háború valahogy így indul el: itt-ott sarokba szorítanak valakit, aztán megy néhány szópárbaj a parlamentben, felturbózzák a hadi kiadásokat és csak azután kezdődik a durr-bele-bumm. A 7-be én is bele tudtam volna kötni pár helyen, de nagyrészt ki voltam vele békülve; elismertem, hogy J. J.-nek nehéz dolga volt, hogy mindenkinek megfeleljen. A R1 nagyon tetszett (bár abban is voltak maflaságok), de a 8-ra azt mondtam, hogy köszönöm, ennyi: SW-ra többet nem költök moziban.

[ Szerkesztve ]

(#7) #42098752


#42098752
törölt tag

Mint egy brazil szappanopera. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.