Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Keressünk itthon még valamit, amit csak ritkán teszünk bele."

Ez tetszik. Részemről szeretem a /has ötleteket, nálam ritkán azonos két kaja, bár eredetileg mindkettőnek ugyanaz a neve. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) moonlight115


moonlight115
tag

A Breaking Bad jó, csak a címét pocsékul fordították. :U
Klassz saláta, ügyi vagy! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) total90


total90
veterán

1. képen hol a hiba? :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Dluinet válasza total90 (#3) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mi a baj azzal, hogy a nő a konyhában van?

Inkább miért van homok a konyhában ezen a képen?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Gasztrobejegyzés. Szeretem. :) Holnap el is olvasom :K

(#6) Archanon


Archanon
őstag

"teljes kiőrlésű lisztben forgatták át a halat, mielőtt forró margarinba dobták."

Ezt egyszer - ha lesz egyszer az életben mindkettőből elég - vajjal mindenképpen kipróbálom, jól hangzik, ahogy ez a gombás saláta is mellé. Én ugyan a rizst semmiképp sem hagynám ki mellőle. :N (Bah, ha lenne mindig alapanyag ahhoz a három polcnyi szakácskönyvhöz... ¤_¤ Be jó is lenne egy 'terülj, terülj asztalkám'.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7) gabyka válasza total90 (#3) üzenetére


gabyka
aktív tag

A koloniál bútor és a kéklapátos venti összképe? :U :W

:DDD

(#8) total90 válasza gabyka (#7) üzenetére


total90
veterán

Az is jó, de a szerintem körömvágós csajra gondoltam :B Egy kis köröm a saliba, hmmm... :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) gabyka válasza total90 (#8) üzenetére


gabyka
aktív tag

Az a csajszi szerintem Jánosunk hugija (aki elől félteni kell a salit) és épp a talpát világítja valami nemtommivel :DDD biztos szálka ment bele, amikor lopakodva közelítette az alapanyagokat, felmérve mit is csaklizhatna el a végeredményből. De lehet tévedek és ebből semmi sem igaz :DDD

Amúgy én is szeretem a salátákat...persze mindezt meghazudtolja a nadrágomból kitüremkedni készülő pocakom, merthogy a sört is szeretem :P

Szerk.: 'hejesírás'

[ Szerkesztve ]

(#10) janos666


janos666
nagyúr

Felzaklattátok szegényt és le is vágatta magát a képről, pedig én annak a híve lennék, hogy az efféle vicces bakikon nevessünk egy jót (ami részemről meg is történt mikor olvastam hozzászólásaitokat, amiket szerintem nyilvánvalóan viccnek szántatok, nem bántásnak), ne próbáljuk meg a megjelenés után kitakarni és letagadni, mint ha meg sem történt volna. -> Csak emiatt írok róla kommentet, hogy én nem tagadom. De az ő "személyiségi jogai" szentek és sérthetetlenek, így le kellett vágnom a képről (nem is tudjuk kit, hisz az arca nem látszódott...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11) total90 válasza janos666 (#10) üzenetére


total90
veterán

De a körmét vágta, vagy mit csinált? :DDD Egyébként simán poén...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) janos666 válasza Dluinet (#4) üzenetére


janos666
nagyúr

Nekem erről a Daenerys Targaryen jutott eszembe, aztán felfedeztem a képen a műanyag nyugágyakat. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

EZ egész jónak tűnik így első nézésre! Nagyon imádom a különféle salátákat, úgyhogy ezt hamarosan össze is ütöm magamnak.

(#14) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nagyon jól néz ki, tuti kipróbáljuk itthon! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.