Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sullivan


Sullivan
tag

Akinek sehogysem sikerült, próbálja meg ezzel!
Create a bootable disk using résznél MS-DOS-t választva sikerült csak megoldanom egy régi asrock lap bios frissítését.

(#52) carr válasza adraold (#50) üzenetére


carr
őstag

Nálam anno ey Lenovo T60 volt a delikvens, szintén pendrive bootolható win7 telepítés, de semmi sem segített, csak amikor telepíteni akarta a vinyóra a cuccokat, akkor lehúztam az USB-t a gépről, enter, h telepítse, majd bedug USB, és újra rákatt a telepítésre. azonnal indult. beteg... :|
Bár az időpontból ítélve, biztosan aktualitását vesztette. :DD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#53) Szabi2121


Szabi2121
tag

Sziasztok, vettem egy laptopot amin freedos volt, fel tettem rá a win10, majd vissza szerettem volna vinni időközben de azt mondják csak freedossal vaszik vissza. Hogyan tudnám visszállítani? Lehet már volt róla szó, estig kellene megcsinálnom és most dolgozom így nem tudok olvasgatni, előre is köszönöm!

(#54) King Unique válasza Szabi2121 (#53) üzenetére


King Unique
titán

Egyes laptopoknál szokott lenni többek között a gyári állapot visszaállításához is használható kis recovery gomb. Ha a tieden ilyen nincsen, vagy nem használható ezen célra, akkor manuálisan kell rá a FreeDOS-t feltelepíteni.

Egyébként nem a legjobb helyen kérdezed, mert eleve a Notebookok téma megfelelő topikjában kellett volna!

[ Szerkesztve ]

(#55) Weareus válasza King Unique (#54) üzenetére


Weareus
addikt

Üdv.
Kell még ma is ez a varázslat, vagy elég egy sima, üres pendrive (a bios file-lal) és mehet a móka? :R
1150-es lapról van szó.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#56) Titanosz


Titanosz
csendes tag

Szuper! Bootol csak az *.exe Bios filet nem futtatja :)

(#57) rumkola válasza Titanosz (#56) üzenetére


rumkola
veterán

10 év nagy idő :DDD

(#58) abdulka1


abdulka1
őstag

Szia!
Pici idő eltelt az cikk megírása óta, de nekem most lenne szükségem segítségre a témában.
Egy MSI CR500 laptopon szeretnék BIOS-t frissíteni.
BIOS-ba integrált alkalmazás nincs, és a neten talált letölthető frissítés, csak DOS alatt indítható ezért kipróbáltam az írásodban szereplő metódust is, de a pendrive nem látszik a boot listában.

Egyébként csak win10-et futtató gépek állnak rendelkezésemre.
A letöltött frissítés az alábbi fájlokat tartalmazza.

Tudnál esetleg tanácsot adni, hogy miként oldhatnám meg a problémát?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.