Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Én a skandináv metált bírom nagyon, power metal powaaa! :DDD :DD

Hasonló magyar vonatkozásban, ha nem ismernéd :D

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Janix14 válasza szablya (#1) üzenetére


Janix14
csendes tag

Nemismertem,köszi :D

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#3) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Eluveitie minden csak nem skót. Attól, hogy még van benne dudás nem lesz az, egyszerűen folk metál, ráadásul svájciak ;] . Ha érdekel esetleg a pünkösdi hétvégén megrendezésre kerülő metálfeszten fellépnek ők is,

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4) Janix14 válasza Cthulhu Dawn (#3) üzenetére


Janix14
csendes tag

:R Köszi az infó(kat) :)

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#5) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ismerem a zenéjüket, megvan 4 albumuk, nagyon jók, de nem ahogy előttem mondták, csak szimplán folk metalt játszanak. Szerintem sokkal extrémebb a Rap Metal, Nu Metal, Christian Metal vagy a Viking Metal. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) Samus


Samus
addikt

Ez minden, csak nem új. Egyébként imádom őket. Nagyon jó számuk még az Omnos és a Memento (bár ez utóbbi instrumetal stílusú, csak zene). Talán ez betudható annak, hogy Folk Metal Powa :D

szablya: Power Metal: Axenstar - Infernal Angel, ez alá nem adjuk :)

Echo Of Dalriada-t köszi, nem rossz :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ez is üt: [link] :D

(#8) Samus válasza dízelracer (#7) üzenetére


Samus
addikt

Ez tipikus: "meghallgatsz egy számot, amiben gitár van, és attól kezdve rokker vagy..." (Antifaces - 10. rész), de azért üt, nem kicsit, főleg a weblapjuk :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Sweet Lou 6 válasza dízelracer (#7) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

:DDD

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.