Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) redhun


redhun
csendes tag

hello!
köszi szépen ezt a leirást!
Anyit kérdeznék hogy prci húzást menyire szabad huzni, + nekema zenelejátszó akad vagyis a zenék + halk is a számok ezzel lehet valamit kezdeni?

(#2) janez válasza redhun (#1) üzenetére


janez
aktív tag

Proci húzás... Én nem vagyok híve, de csináld, ha akarod. Csodát nem lehet elérni ezzel a telóval. Nem a procival van gond, (persze lehetne gyorsabb) hanem a RAM kevés sajnos.
Hangosabb is lehetne, de agybadugós fülessel már hangos. A csengőhang pedig legyen eleve hangos választva... Egyelőre nem hallottam más megoldásról. A frissítés sem segített szerintem, én nem vettem észre. Ja mintha az akadás (nekem is volt) már elmúlt volna az update-től.

[ Szerkesztve ]

(#3) redhun


redhun
csendes tag

értem, de egyáltalán ennél hogy tudnám huzni a procit? mert szedtem le progit de nem jelzi hogy tovább huzhatnám, + stabil rom nincsen ehez ami jobb a gyáritól?

(#4) janez válasza redhun (#3) üzenetére


janez
aktív tag

Rootoltad már? Szerintem addig nem lehet procit húzni.
Aztán valószínüleg kell egy custom kernel az overclocking-hoz, amit recoveryvel lehet felflashelni.
Custom romot az oroszok már csináltak, de egyelőre nem vágok bele. Több infó kéne, de először oroszul kéne tanulgatnom. :) Aztán az angol sem az erősségem..

(#5) redhun


redhun
csendes tag

és a recoveryt hogy teszem fell erre a telóra? am root már megvan

(#6) janez válasza redhun (#5) üzenetére


janez
aktív tag

Le fogom írni. Nem bonyolult, az is csak egy kattintás szinte.

(#7) redhun


redhun
csendes tag

körülbelül mikorra várható?

(#8) janez válasza redhun (#7) üzenetére


janez
aktív tag

Kész. Tiéd a pálya.

(#9) redhun


redhun
csendes tag

köszönöm szépen, mostmár csak anyit kérdeznék hogy müködő kernelt honan szerszek a gyári romomhoz ( ezen belül anyit kérdeznék hogy a zip fáljt hova rakjam és hogy telepitem? )

(#10) janez válasza redhun (#9) üzenetére


janez
aktív tag

OC kernel

[ Szerkesztve ]

(#11) redhun


redhun
csendes tag

de a kettő közül melyik kell?

(#12) janez válasza redhun (#11) üzenetére


janez
aktív tag

Bármelyik, azt hiszem. Az elsőt recoveryben, a másodikat fastboot-tal kell, mint a recoveryt. A boot.img kerül fel mindkettővel.

(#13) redhun


redhun
csendes tag

de he az elsőt ráteszem telefonra aztán recoveryben rámek az instalálásra nem csinál semmit

(#14) janez válasza redhun (#13) üzenetére


janez
aktív tag

Kipróbáltam, nekem sem, de fastboottal azt hiszem felment.

(#15) redhun


redhun
csendes tag

és azt hogy kell csinálni?

(#16) redhun


redhun
csendes tag

má kész vagyok :D

(#17) janez válasza redhun (#16) üzenetére


janez
aktív tag

Melyik overclock appod van?

(#18) janez


janez
aktív tag

Háát, csodák nincsenek. Egy picit gyorsabb, minimálisan,de maximumra nem érdemes állítani, mert újraindul. Majd még figyelem a fogyasztást is, aztán ha nagyon zabálja az akkut, megy vissza a gyári órajelre.

(#19) redhun


redhun
csendes tag

setcpu és azzal huztam 1000ről 1190re elég jó eredmény és nem indul ujra

(#20) redhun


redhun
csendes tag

egyébként ram növelést nem lehet elérni valahogy?

(#21) janez válasza redhun (#20) üzenetére


janez
aktív tag

A ram az más tészta. Vagy van belőle elég, vagy nincs. Ha nincs elég, a rendszer jól gazdálkodik vele. A gyorsítótárazásokra sok elmegy.

A cpu-t 1190Mhz-ig húztam én is. Teljesen rendben van, semmi instabilitás. Talán nem állok vissza gyári értékre.

(#22) janez válasza redhun (#20) üzenetére


janez
aktív tag

Nos, kipróbáltam egy beállítást a beállítások-fejlesztői lehetőségekben. Háttérfolyamatok korlátozása, legfeljebb négy.

Eddig alapból sosem volt több átlag 50 megánál a szabad ram. Most legalább kétszer annyi.

(#23) redhun


redhun
csendes tag

nem tudc egy romot ami stabil is????

(#24) janez válasza redhun (#23) üzenetére


janez
aktív tag

Egyelöre nincs.
A fenti beallitassal jobb a helyzet, mert több a szabad ram.

[ Szerkesztve ]

(#25) redhun


redhun
csendes tag

azt szeretném kérdezni hogy ha nyomok egy OT upgradet akkor vihetem szervizbe?

(#26) janez válasza redhun (#25) üzenetére


janez
aktív tag

Nem hiszem, nekem kétszer is sikerült a frissítés. Legutóbb tegnap, hogy gyári legyen az eladása miatt.

(#27) Asdasdot97


Asdasdot97
újonc

Hello!
Van egy Alcatel ot-918 telefonom és sehogy sem tudom rootolni.Volt 1-2 apk progi felraktam telóra de semmi.Utána jöttek olyan programok amit gépről lehet csinálni de azt sem lehetett mert amikor kikapcsolt állapotban rádugtam nem csatlakozott rendesen...Most rádugtam a telefont kikapcsolt állapotban és a számítógépen az eszközkezelőben volt egy nem telepített eszköz valami CDC serial, de a Win7 nem tudta internetről telepíteni..Valaki valami megoldást hogy végre rootolhassam a telefonomat?
Válaszokat előre is Köszi!

(#28) Anita33


Anita33
újonc

Szia! Érdeklődni szeretnék hogy a kislányomnak van ez a Telenor One Touch okos telefonja ,de egyszerűen nem tudjuk bekapcsolni mert ha a töltőre rakjuk a telefon ki be kapcsol. Ha tud valaki segíteni kérem írjon. Előre is köszönöm szépen.

(#29) pythone válasza Anita33 (#28) üzenetére


pythone
csendes tag

Sziasztok!
Én most vásároltam egy ilyen készüléket és olyan problémába ütköztem, hogy a telefon nem látja a T-mobileos SIM kártyán lévő neveket és nem is lehet oda menteni nevet....A vodás kártyával minden oké, de ezzel vacakol...Már mindent megpróbáltam amit tudtam. Valaki találkozott már ilyennel? Mi a megoldás? Nem tudok csak a telefonra és a másik kártyára menteni, és nekem ez nem jó mert nem bízom benne...

(#30) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Update! a leírásban található root lehetőségek nem működnek, a linken szereplő programal működik, tesztelve.
ROOT

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#31) adamandras válasza janez (#4) üzenetére


adamandras
újonc

Hogy kell rootolni?

(#32) tolvaj! válasza adamandras (#31) üzenetére


tolvaj!
őstag

előző hsz ;]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.