Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #43960832


#43960832
törölt tag

Huhh, köszi.

Előzetesnek megnéztem a youtube-os videókat, de normális hangzással lenne az igazi. Szal meg kell szereznem a dvd-t. :K

Mikor ilyeneket nézek, mindig fellélegzek, hogy talán még nincs minden veszve. :)

(#2) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Imádom, amikor a zenéről és a zenészekről írsz! Köszönöm! ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó a srác, ez tény.
Azonban nagyon nem kedvelem az értelmetlen rongálást. Nem művészet egy zongora rongálása.

Igényes írás. De hiszen ezt megszoktuk, fölösleges szóvá tenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Ivanka


Ivanka
csendes tag

Jó volt olvasni róla, grat a cikkhez. 2 albumot is rendszeresen hallgatok, igazán profi hang, jó ritmusváltások, igényes muzsika.
Egyébként szerintem erősebb a női jazz/nu jazz vonal, bár ez lehet, hogy csak felületes ismereteiből adódik. Diana Krall láz már lecsengett nálam, az utolsó albumával Stacey Kent a favorit. :C

[ Szerkesztve ]

(#5) Viszlát válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Viszlát
addikt

Végülis kár nem keletkezett, de nem kímélte a zongorát, ez tény :)

Ivanka: Diana Krall párizsi koncertje örökre az marad ami most, akármit is csinál a későbbiekben Diana, vagy akárkire is találok rá :) Köszi a linket, meg fogom nézni.

Többiek: köszi és szívesen :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) Gubro


Gubro
senior tag

Nem igazság!
Én akartam Jamie-ről előbb írni! ;)
Voltam a szülővárosában többször is, amit valaha kiadott, megvan, szerintem simán van olyan szinten jazzben mind Diana Krall, aki a másik nagy kedvencem, na meg Bela Fleck, bár ő mást is játszik, mint jazz-t.
Ezek szerint marad nekem Bela Fleck.

Jó írás, gratula!!!

(#7) Viszlát válasza Gubro (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

:D

Ő tényleg megmarad Neked, mert még életemben nem hallottam róla :)

Egyébként köszi :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) Gubro válasza Viszlát (#7) üzenetére


Gubro
senior tag

Bela Fleck and the Flecktones?
Hihetetlen nagy zene.
Ő a világ egyetlen zenésze, akit Grammy-díjra jelöltek jazz-, bluegrass-, pop-, country-, próza-, keresztény- és világzenei album kategóriában egyaránt. Összesen mintegy húszszor (kilencszer meg is kapta).
Ha érdekel bővebben, keress meg priviben.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kazimír


Kazimír
őstag

Szokatlan zeneajánló, az biztos. :)

Hogy aki ennyire szereti ütlegelni a hangszert, az miért nem dobolni tanult, az is egy jó kérdés. Valószínűleg a szülei is tehetnek róla. :) Egyébként lehet, hogy tehetséges a srác, majd az idő eldönti mennyire. Azzal az emberrel viszont elbeszélgetnék, aki azt mondta neki, hogy ezt a számot - amelyet linkeltél - énekelnie is muszáj...

Biztos konzervatív vagyok, és "hogy lehet ilyet hallgatni", meg effélék, de ha jazz és zongora, akkor inkább Ő.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#10) shaft72


shaft72
tag

Ejha! :C

Köszi hogy felhívtad a figyelmet erre a srácra. Nem semmi a koncert, baromi újszerűen használja a zongorát (többek között dobként :D). Agyamat eldobtam komolyan mondom. Gagyi hasonlattal élve a gyerek a jazz Jamie Oliverje :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.