Hirdetés

2020. január 25., szombat

Gyorskeresés

(#1) Aweriot

Aweriot
(veterán)

Lord - Szóljon a Lord

[ Szerkesztve ]

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#2) Eastman

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Nálam a Seventh Son of a Seventh Son az Iron Maidentől. A másik kedvencemet már leírtad. :)
+ korai Guns-ok még.

http://kiutak.hu/kategoriak/cuccaink-es-lomjaink/

(#3) james001 válasza Eastman (#2) üzenetére

james001
(veterán)

Guns n Rózsitól csak az Appetite for Destruction tetszik,a többi nem igazán.
Iron Maiden-től a Number of the Beast vagy Powerslave album mehetett volna a listába de rájöttem csak egy-két szám jön be igazán róluk szóval inkább hagytam :D
Melyik a másik kedvenced? A Puppets?

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#4) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Bármelyik Five Finger Death Punch album, Demon Hunter-ből az Extremist, All That Remains bármelyik album, KoRn egy-kèt daluk, ami jöhet bármikor, ACDC, GNR, Metallica.

(#5) Eastman válasza james001 (#3) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Már itt a blogodban kiveséztük. Megadeth Countdown az abszolút kedvenc. Ja, és a Pantera Vulgar még ami nálam pörgött. Keményebb irányba nem mozdultam, inkább a jazz-blues-rock felé.

(#6) kuntics

kuntics
(tag)
LOGOUT blog

Mostanában én is nagyon sok régi metal zenét hallgatok,nagyok közül Kreator,Sodom,Sepultura,Megadeth szokott szólni.Pár,kisebb banda,hátha nem ismered őket:Havok,Prong,Evildead,Life of Agony

(#7) james001 válasza Eastman (#5) üzenetére

james001
(veterán)

Ja tényleg. Countdown kissé "lassabb" mint a Rust,de simán jó lett az is. Dystopia-t hallgattad? Meglepően jól sikerült.

(#6) kuntics: Köszi a kisebb bandákból a Havok-ot ismerem de a többit megnézem. :R

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#8) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Ossian - Ítéletnap

Holly driver feldolgozás, a klip is megér egy misét. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=v0uSOjnRm3U

(#9) Eastman válasza james001 (#7) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Nem ismerem. Nálam egy-egy korszak minden lemez, inkább emlékek társulnak hozzájuk, és ezek felidézése a múltból a lejátszáskor. Most általában a Bartók rádió szól; éppen zenei elemzések.
Volt Panterás korszak is, TCS klubkoncertek erősen, Guns Népstadion, Maiden Sziget, most Bartók. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) kemotox

kemotox
(addikt)

Korai Queen!!!! Liar, Ogre Battle, King Rat, stb stb, isteni epikus rokkballadák egytől-egyig.

(#11) sh4d0w válasza kuntics (#6) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)

Ajánlom a Noctiferiát is... A Death Culture album nagyon ütős.

https://coreinfinity88.blogspot.com

(#12) ncc1701

ncc1701
(addikt)

(#13) Csapoati

Csapoati
(nagyúr)

Avenged Sevenfold - City of Evil (de az eggyel korábbi Waking the Fallen is ugyanolyan jó talán), Nightwish - Endless Forms Most Beautiful (érdemes a szövegre, az egész album koncepciójára is figyelni), Evanescence - Fallen, Sonata Arctica - Silence

Persze a már felsorolt GnR-t, Metallicát, Queent stb. is szeretem. :D

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#14) james001 válasza Csapoati (#13) üzenetére

james001
(veterán)

Áhh igen a City of Evil is ütős. Az új albumukat még nem hallgattam,The Stage lett a címe talán? Majd lehet beszerzem a szídít belőle már láttam egy-két helyen.

(#15) kornel76

kornel76
(aktív tag)

Overkill: Years of Decay és Under the Influence
Running Wild : Port Royal és Under Jolly Roger
Manowar Kings of Metal

A többi kedvencem említésre került már...

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#16) Just_Reboot

Just_Reboot
(addikt)

Nekem a kedvenceim:

Metallica: Death Magnetic és a Hardwired to self Destruct a többit is szívesen hallgatom, de ez a két album a kedvenceim.

Dream Theater: Train of Though, Images and Worlds és az Awake

Motörhead: Bad Magic és az Aftershock albumaik kiemelkedőek számomra.

AC/DC: Black Ice, Black in Black, T.N.T

System of a Down: Mezmerize és a Toxicity

Ozzy Osbourne: Scream és a Black Rain

Rush: Snakes & Arrows

Bullet For My Valentine: Venom, The Poison, Scream Aim Fire

Road: Emberteremtő, Tegyük fel!

Ossian: Nincs kedvencem, minden albumukat imádom.

Sonata Arctica: Ecliptica, The Collection

Annihilator: King of The Kill, Alice in Hell

Disturbed: Indestructible, Asylum

Most csak hírtelen leírtam párat, de estig sorolhatnám. :D

I love Project Treble!

(#17) szupermacs

szupermacs
(addikt)

Se egy Mutter, se egy Ride the Lightning, se egy Zepp I-IV, se egy Zappa? :Y De legalább jó ízlésed van! :R

(#15) kornel76: Jolly Roger nagy kedvenc. :K

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#18) james001 válasza szupermacs (#17) üzenetére

james001
(veterán)

Metallicából mindegyik album tetszik,de a Puppets a legkimagaslóbb. Persze utána egyből a Lightning jön :)
Mutter az gondolom Rammstein. Nekem tőlük a Reise, Reise és a legelső Herzeleid albumuk jön be igazán,de a német nyelvet nem igazán csípem úgyhogy nem mindegyik számukat szeretem. A Los a legjobb számuk szerintem. :K

(#19) Eastman válasza Just_Reboot (#16) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

AC/DC: Black in Black nálam is pörög!

(#20) SkyLine3000

SkyLine3000
(addikt)

Nekem a kedvencek a teljesség igénye nélkül:
Külföldi: Metallica összes, Pantera összes, Sepu: Beneath, Arise, Nation, Merauder: God is I, Helloween: The dark ride, Megadeth: Countdown, Youthanasia, Exodus: Tempo of the damned, Bonded by blood, AC/DC: Let there be rock, Highway, Anthrax: We've come for you all, Evile: Scull, Slipknot: Iowa, Stratovarius: Infinite
Magyar: P. Mobil: összes, TCS: Agyarországig az összes, Story: Killenium, Kontroll
10-be nem tudom belepasszírozni a kedvenceket. :D
+Ozzy, Aerosmith, Queen, Faith no more

[ Szerkesztve ]

(#21) SkyLine3000 válasza SkyLine3000 (#20) üzenetére

SkyLine3000
(addikt)

Kifutottam az időből, de kimaradt: Napalm Death: Order of the leech. Életem egyik legjobb koncertje volt, talán 2002-ben (?) a szigeten.

(#22) szupermacs válasza james001 (#18) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Rammstein első albuma annyira nem volt bejövős. Sehnsucht és Mutter volt a kedvencem.
Metallica albumokat imádtam a Death Magneticet viszont képtelen voltam hallgatni. Aztán már a Load és Reload albumokat sem. Black-ig jó, utána nekem már nem tetszik.

Marilyn Mansonnal hogy állsz? :DDD

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#23) cappa72

cappa72
(veterán)

A 4, 3, 2, 1 sorrend teccik' (a témaindító blogra gondolván)

(Valaki a Novarock-ra System napra?)

Néhány Overkill elférne (Under the influence, The years of decay, Horrorscope)
Megtűzdelném Slayer-rel is. Meg Voivod is szerepelne, az tuti (Dimension Hatröss pölö; de a későbbi progresszív részből is válogatnék.)
A Wizo Uuaarrgh! lemeze is beférne (német hülyegyerekzene)

De hogy tudnék-e sorrendet felállítáani... hát az bajos lenne asszem'. Főleg, hogy nem együttesenként lenne a top 10. :)

@(#17) szupermacs
Na jó, legyen Zappa - Live in New York, bár a dupla gitárkoncert CD az egyik kedvencem (nem a shut up and play yer guitar, persze van akinek az jobban bejön).

Death is the natural part of the life - A halál az élet természetes része... "A melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#24) doeeg

doeeg
(senior tag)
LOGOUT blog

I see you are men of culture as well :DDD

Albumok, amiket végtelenszer, megunás nélkül meg tudok hallgatni évek óta: Five Finger Death Punch (bármelyik), Watch my dying (bármelyik, örök kedvenc a Klausztrofónia, de igazából a Húsmágnes EP-vel találkoztam velük 2003 környékén és az is nagyon bejött), Soad - Toxicity, Road - Emberteremtő, Gojira - The way of all flesh, Slayer - Seasons, Slipknot - Iowa, Clawfinger - Hate yourself with style... úh, végtelenségig lehetne sorolni, és most így belegondolva, (és végignézve a ti listáitokat) régen minden jobb volt :DDD

El Hopaness Rom Tic || Eladó Mi Band 3 || https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/doeeg/index.html

(#25) james001 válasza szupermacs (#22) üzenetére

james001
(veterán)

Manson-t nem nagyon csípem,se zeneileg se "külsőleg" :DDD

(#26) szupermacs válasza james001 (#25) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Kár, pedig az első albumaik nagyon jók.

(#27) Eastman válasza SkyLine3000 (#20) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog

Faith No More, inkább a Jim Martin era.

[ Szerkesztve ]

(#28) sh4d0w

sh4d0w
(nagyúr)

30 Seconds to Mars elso albumot is tudom ajanlani.

https://coreinfinity88.blogspot.com

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.