Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát egy Athlon64 X2 manapság nem valami sok. Vedd vissza a vidkari órajeleit kicsit, és ha nem lassul, akkor bizony valóban CPU limit. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) fekeandras


fekeandras
őstag

Passzold el a procidat és nyomj be a helyére egy Athlon II X2 procit.Azon húzol egy kicsit (+200-300mhz) úgy szerintem stabil 30fps körül lesz az átlagod.Viszont az elég gáz, hogy ilyen gépigényes lett a játék.

mod: vagy egy X4 620-at.

[ Szerkesztve ]

(#3) Jamby18 válasza fekeandras (#2) üzenetére


Jamby18
senior tag

Ezen nem lehetne valahogy húzni, ha már a mostani AMD- jók tuningban nem tudom az én szériám is jó ebben.
Egyébként próbáltam tuningolgatni a procit van a biosba a Gigabyte-nak valami M.I.B (inteligent bla bla) ott volt ugye alapon nem volt kiválasztva semmi tettem egy 5% ost(ilyen lépésekben lehetett)
save&exit újraindítás azt hiszem ha 5Mhz-t emelt rajta,de a proci netezés vagy játék alatt állandóan 100% procihasználatot írt(megnyitottam a böngészőt és beszaggatott a zene, CoD,Grid laggoltak....nem tudtam mi okozhatta ezt másnap gondolkoztam hátha ez a bios-ban állított dolgok visszatettem auto-ra és ez megoldott mindent... :F gondolom 200az fbs..de ebben a biosban nem igazán találtam állítási lehetőséget.
Csinálok 1 képet és beteszem ide,mit is kéne hogy állítani.

(#4) Jamby18


Jamby18
senior tag


kicsit átböngészve megvan az rendszer FBS meddig kellene ezt felvenni,fesz. emelés nélkül???

[ Szerkesztve ]

(#5) lezso6 válasza Jamby18 (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát nem sokat, ezeknek a prociknak ha jól tudom nagyon max 3.3 GHz-nél végük szakad. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) Jamby18


Jamby18
senior tag

113 lekérés,de csak 2 hozzászóló :U :F
lezso6 értem

[ Szerkesztve ]

(#7) Zolaash válasza Jamby18 (#6) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem mindenki tuningol, aki ide jár. Én is csak ritkán, sokat fogyaszt. :K
Mellesleg csak a saját konfigomat piszkálnám tuning ügyileg, másét nem, még tanács szinten sem. Irigy vagyok, ez van. ;] :P Vagy csak nem akarok bűnbak lenni...

Rip and tear

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

erről a játékról már több helyen is hallottam, hogy egyértelműen kijelethető, hogy a processzor igényei nagyok. volt akinek egy átlagosabb VGA-val és erősebb procival jobban ment, mint egy gyengébb proci/jobb VGA kombóval. nálam ez a game 3,75 Ghz-et is képes "elfogyasztani" :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#9) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szerintem nálam is a proci kevés. 1680x1050, minden full, 8xAA, 8xAF és versenyben utolsó helyről 30 fps alá is leesik, átlag úgy 40 szerintem. De akkor fut szépen és élvezhetően, amikor 50-60 között mozog az fps. Alatta érezhetően lomha a játék + erre rájön az is, hogy a kormánymozdulatokra nagyon lassan reagál..

17-19 fps játszhatatlan kategória.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10) fekeandras


fekeandras
őstag

Hát az tényleg qrvagáz, hogy ennyire kell alá a proci ahogy nézem a gépeteket (E6300@3,4Ghz és E5200@3,75Ghz) egyik sem mondható gyengének és mégis kevés!!
Ekkora egy szarfos optimalizálatlan programot így "félkészen" kiadni...

Jamby18: Akkor nem marad más lehetőség mint a proci csere. Nem tudom, hogy ki tudja-e használni a 4magot ez a program de mindenképpen ez a jövő. Az Athlon II X4 620 nagyon jó áron van.Elpasszolod a tiédet, hozzácsapsz még 10k-t és lesz egy "erősebb" géped.

[ Szerkesztve ]

(#11) Motion_Blur válasza fekeandras (#10) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hazamentem felrakom 3,7-re. Ha gyorsabb lesz akkor tényleg szarul van optimalizálva. Bár kijött a patch, én inkább nem rakom fel, mert a tapasztalatok alapján több a negatív változás, mint a pozitív..

Aztán le is szedem, mert vicc, hogy egy elég népszerű kormánnyal (Logitech MOMO) nem képes normálisan működni a játék...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12) fekeandras válasza Motion_Blur (#11) üzenetére


fekeandras
őstag

Need for Speed ... no comment. :P

(#13) mexicanraven válasza fekeandras (#10) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nálam 1440x900-on, minden beállítás maxon van és megjegyzem, hogy nagyon szépen fut, teljesen akadásmentesen, minden optimális! Mondjuk ettől föggetlenül szereti ha van alatta órajel! :DDD

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#14) ftc


ftc
nagyúr

Havernál E2140 3Ghz s 1440*900-ban 3870-el 19-20 FPS kölcsönöztem neki 4730 ott meg 22-23FPS....

nekem meg ugynezzel a karival 35-50FPS egy x2 5200+ 3,1Ghz-n

amúgy tegyétek az árnyékokat csak médiumra nálam segített valakinél meg nem

(#15) Motion_Blur válasza ftc (#14) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"amúgy tegyétek az árnyékokat csak médiumra nálam segített valakinél meg nem"

Nálam nem sokat hozott, 40 fps-re alán 3-4-et :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16) joey04


joey04
titán

Nálam az fps nem esett 45 alá sehol, viszont ezzel a problémával sokat találkoztam a játékban én is. :W
szintén cpu probléma.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Jamby18 válasza Zolaash (#7) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nem vagyok az a típus aki ha lenne valami gond nekiállna veled szájalni, hogy te mondtad te miattad van stb. stb. ha órajelet emelek nem lesz szerintem baja, ha már feszt akkor elképzelhető... ma az a 200FBS-t kicsit feljebb tornázom 230ig ha elmegy addig.
feketeandras: Ahonnan én szoktam vásárolni
AMD AM3 Phenom II X4 620 2.6GHz.
24 062.- Ft
Nem hinném hogy a mostanimat el tudnám passzolni egy 10esbe, azt se tudom mennyit és...(esetleg valaki tudja???) illetve a X4 proc AM3-as a lapom AM2+ abba belemegy??? illetve DDR2 ram megy bele 620nak jó az??

[ Szerkesztve ]

(#18) Jamby18


Jamby18
senior tag

fekeandras jav. bocs :W

(#19) mexicanraven válasza Jamby18 (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

úgy néz ki fekeandrást bannolták... :U :(

when the sun shines, we'll shine together

(#20) Jamby18 válasza mexicanraven (#19) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nem biztos, :DDD hallottam már olyat aki odaírja.

(#21) fekeandras válasza Jamby18 (#17) üzenetére


fekeandras
őstag

10k szerintem reális ár lenne érte.Az alaplapodba természetesen belemegy az összes Athlon II X2 és X4 proci is.Küldtem privátban valamit. :)

#19: te vagy kb a 10. ember aki benézi ezt... :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#22) joey04 válasza Jamby18 (#20) üzenetére


joey04
titán

és nem csak ő az egyetlen aki ezzel a viccel él. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) mexicanraven válasza fekeandras (#21) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Boccs báázzeg, akinek reális a bann annak sötéttel van írva, nem? Örülök, hogy újra "közöttünk vagy" :DDD :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#24) fekeandras válasza mexicanraven (#23) üzenetére


fekeandras
őstag

pontosan :K

(#25) Jamby18


Jamby18
senior tag

Tuningolgattam
Először 211-re tettem itt boot-olt bejött a win megnéztem everestel 14,5 ös a szorzó így 3059 nél jártam.
Utána 222 re állítottam win után kékhalál, újraindította magát bejött a win ismét kékhalál szóval ezt hagytam.
És végül 219 ami járható út így 3175MHz-ben állapodtunk meg 9X OC... Ennyit tud :O

(#26) Jamby18


Jamby18
senior tag

Kipróbáltam a SHIFT-et 1280x1024 8xAA minden magas beáll. 75Hz és nagy jó indulattal 2-3 fps-t nyertem számszerűsítve ami eddig 17 volt az most 20FPS- lett ;]

(#27) x63


x63
aktív tag

Jamby nehogy eladd már a procidat egy ilyen szar miatt.
Gondolkodj egy kicsit józanul, 2,9 Ghz nem elég egy autós játéknak, a játékot dobd ki és ne a procit.
Ha előre akarsz lépni a Memóriákat cseréld ki szerintem, hogy az FSB -t fel tudd emelni.
1066 Mhz -es Ramokkal 266 -os FSB -vel a szorzót visszaveszed, 11 -re.
A proci 2,9 Ghz -en megy de a rendszer jelentősen javul.
Nézd meg az Én konfigom fps -t nem mértem de folyamatos képet nem tudok kicsiholni a Shift -ből.
Megnézem neked mit számít a CPU ebben a játékban, de megjegyzem ATI kártyákat az EA le sem ***** -ja.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#28) x63


x63
aktív tag

Megnéztem, lesújtó.
1280x800 -as felbontás mindenn maxon.
CPU 3,21 Ghz : rajtnál 15 autóval 28-30 fps
CPU 2,67 Ghz : ugyanaz 25-30
Szerintem ez nem nagy különbség, ha meg "eloszlik a tömeg" akkor 40-50 körül van mindkét esetben.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#29) x63


x63
aktív tag

Ja és a vsync -et itt kapcsold ki, mert EA úgy szereti. :((

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#30) rep3at válasza x63 (#29) üzenetére


rep3at
őstag

Még nem próbáltam ezt a játékot, de a képek alapján ígéretesnek tűnik. Sajnos az én procim elég gyenge hozzá..

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.