Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibor92


Tibor92
tag

Nem rossz cikk, grat. :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2) Lenry


Lenry
félisten

baromi jó a stílus, jöhet a folytatás :) :R

leszálláskori taps: sosem repültem még, ellenben többször olvastam már erről. mi a francot tapsolnak meg? gratulálnak, hogy épségben sikerült leszállni? nemár!
ha pilóta lennék, nekem biztos rosszul esne.
"ez a munkám b****ok meg! nem néztétek ki belőlem, hogy képes leszek eltalálni ezt a rohadt aszfaltcsíkot, anélkül hogy megölnélek titeket? hát kösz
taxisnak is tapsolsz? buszsofőr? mozdonyvezető? villamosvezető? hajóskapitány? áhh..."
:(((

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Oroszországban is szokás megtapsolni a pilótát leszállás után. :D Nyugatabbra nem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4) Jeanne d'Arc

Amikor én utaztam a gépen akkor is volt taps.:D Ez olyan "szép munka" taps szokott lenni:D:D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) nagash válasza Lenry (#2) üzenetére


nagash
senior tag

Azért amikor Dublin-ban a jeges pályára erős szélben, keresztben drift-elve rakják le a gépet, az után jár a taps...

Knoblauch macht einsam.

(#6) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó irás jöhet a többi :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Ugyanitt voltam 1,5 éve :D Gyönyörű hely.

sweetlou6.wordpress.com

(#8) JanFe


JanFe
aktív tag

tetszett :)

"There is nothing permanent except change"

(#9) misirulez válasza Lenry (#2) üzenetére


misirulez
senior tag

Mivel a buszsofronek taxisnak fodrásznak picnernek tudsz mondani egy köszönömöt, ezért nem tapsolod meg. A repülőn meg ha mindenki neki all odamenni megköszönni a pilotának akkor órás sorban-állás lesz a vege. Szerintem a tapsolás egy nagyon kedves gesztus.

(#10) Csimi222


Csimi222
csendes tag

Érdekes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.