Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) CsigaGyilkos válasza jaffa 2843 (#5) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Olvastam Tőled már hideget, meleget a G502-ről.
A nehézség nem zavar (egyelőre). Az a gond, hogy ez nálam is csak 2-3 óra játék után fog kiderülni. MM-ben megtapogattam egy kicsit az mondanom sem kell, hogy nem mérvadó. Hosszútávon kell kényelmesnek lennie! :) Nagy negatívumként emlegeted a súlyát, ezért még kitérnék rá. Neked fáj tőle a csuklód hosszabb gamek után?
Nekem az MX1000 (130g) volt a nehéz kategóriában. A mostani g5 pedig pont jónak számít nálam (most mértem meg, mert adatokat nem találtam, kábel nélkül: 114g, kábellel 145g durván) . A g502 meg pont a kettő között van valahol. Te 130g mértél a g502-nél. Azt úgy mérted, hogy a kábelnek csak egy része volt a mérlegen (5-10cm)? Mert a honlapon kábellel 170g-ot írtak a g502-re.
Orrnehézségét nem éreztem próbánál. Max. egy nagyon picit, de megint csak hosszabb távon derül ki.

Görgő: hangos -> nem zavar, lötyögős -> ez zavarna, ha használnám az oldalsó gombját a görgőnek. Azt nem tudom minek tették bele?! Ha sima görgetésnél nem lötyög ide-oda, akkor nem fog zavarni.

,,Az egér megalkotásánál semmiféle szempont nem volt, hogy ezzel bármi komolyabb játékot lehessen játszani."
Ezt mire mondod? A súlya miatt? Mert akinek a súlya zavaró, az netezésre se fogja tudni használni. :DDD A szenzorról meg csak jókat írnak, Te is dicsérted.

Akkor az egértalpak alatt van elhelyezve a csavar... Az nem baj, szét lehet szedni az a lényeg. G5-nél még külön olyan csavar is volt, ami biztonsági matricával lett ellátva. Néha ki kell tisztítani ezeket az egereket, mert ha beporosodnak, akkor utána sokkal pontatlanabbak lesznek. G5-öm kitakarítása után olyan volt mint, ha új egeret vettem volna. Nagyon nagy különbségek voltak.

Tappancsok sem zavar, hogy milyen. Használom amíg le nem kopnak, aztán pedig, veszek hozzá nálad normálisat. :)) Apropó még az is dobott rajta egy kis + komfortot nálad, ha jól olvastam?

Visca el Barcelona!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.