Hirdetés

2019. november 20., szerda

Gyorskeresés

(#5) mephi666 válasza d@vee (#1) üzenetére

mephi666
(veterán)

ebay bakker: kb fél éve hülye voltam, vettem valamit, paypal meg linkelte magát az ebay fiókomhoz, hogy instant lehessen fizetni... (kényelmem érdekében, persze... hozzákötve bankkártya, ahogy kell) ...egyszer nézem, hogy jött emailben 3 visszaigazolás, hogy miket vettem: wtf? belépek ebay-re, nyelv orosz, visszaállítottam, nézem az order history-t, ahol semmi... ott egy checkbox, hogy mutassa a rejtett vásárlásokat: ott a 3 tétel... (bóvli telefon+tokok) szállítási cím tatárföld, naberezhnye chelny :Y gyorsan cancel+refund minden rendelésre, leírtam a sztorit az eladóknak, jelszóváltoztatás, 2lépcsős azonosítás be, paypal leválaszt és a létező összes helyen 2lépcsős azonosítás bekapcs, ahol addig nem volt... meg is jött a refund mindenhonnan órákon belül (egyik tag viccesen írt is egy sort, hogy "every week the same shit from russia" :D ) ...eddig a pontig hülye és felelőtlen voltam, de szerencsére ingyen tanultam ebből

lényeg, hogy anno (kb 10 éve) még régi telefonszámmal hoztam létre az ebay fiókot, most a 2lépcsősnél felvittem az új telefonszámot, amit kért is először bejelentkezésnél, semmi baj nem volt... pár nappal később az orosz hülyegyerek megint próbálkozhatott a belépéssel néhány soron, ami sikertelen volt, viszont ebay azzal díjazta, hogy lockolta a fiókom... próbálok belépni újra, mire az a f*s a régi telefonszámomra akarta küldeni az azonosítót :D semmi lehetőség az új számom kiválasztására... írtam a supportnak, hogy gyalulják már ki onnan a régi számomat, leírtam a teljes sztorit, hogy mi/hogy történt, mire jött a válasz, hogy ők ilyet nem csinálhatnak... vegyem fel a kapcsolatot a telefonos ügyfélszolgálatukkal (ami asszem usa-ban van) :U próbálkoztam még egy kört, hogy a szóbeli angolom rossz, nem értenénk meg egymást, örülök ha emailben meg tudom értetni magam velük, nézzék meg a számaim: magyar előhívószám van a régi meg az új előtt, oroszországból törték a fiókom, új számom pár napja regisztráltam, működött is, majd az ő fiókzárásuk óta nem tudok belépni: nem csinálhatnak ilyet levél alapján... hívjam a telefonos ügyfélszolgálatot... (itt rájuk hagytam és regeltem inkább egy új fiókot)

ui: ms ügyfélszolgálattal is lenne sztorim, de az nagyon pozitív :K (g2a-ról vett oem win8.1 kóddal volt bajom, de pillanatok alatt megoldotta az ügyfélszolgálatos... gyors volt, kedves, segítőkész... egyik legpozitívabb élményem ügyfélszolgálatokkal kapcsolatban)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.