Hirdetés

2020. november 28., szombat

Gyorskeresés

(#1) Samus

Samus
addikt

30 ezresért használtam elég jó ládát is lehet kapni, autóhifiben legalábbis. 10 rugóért is kapható pofás nyomó, csak egy láda kell mellé. Mondjuk nem tudom, az asztali erősítők hogy állnak a 4Ohm mellé.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Jack Hunter válasza Samus (#1) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Igen,pl a DLD Acoustic 30cm mélynyomóval szerelt autós szubládája is körülbelül ennyiért kapható meg,és arról ordít,hogy nagyteljesítményű nyúzásra tervezték.Leginkább keverőerősítőről lenne érdemes hajtani,mert ha jól tudom,abban sincs hangváltó, és a házimozi és sztereó otthoni erősítők meg leginkább 6-8 ohmos hangfalakat tolerálnak.Amúgy mindegy is,mert ettől a szutyoktól bármi jobb,csak az igény/pénztárca kombót kell összehangolni.

Ha megveszed a legolcsóbbat,nem spórolsz-csak kidobod a pénzt.//az igazi boldogság az,amikor (legalább)négy 30 centis mélynyomód dübörög,és hányingered van a basszustól...

(#3) MineFox54

MineFox54
őstag

Vannak igen jó kínai termékek, csak nem ennyiért... Pro Audioban...

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#4) wody21

wody21
tag

"... hogy könnyebben távozzon a -f-ü-s-t- hő." Ezen hangosan felnevettem, már emiatt megy a hatalmas támbzáp, és természetesen köszi a termékismertetőt'. :)

(#5) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm!

Egyébként adtam neki még egy esélyt.Amíg dolgoztam,addig nyolc órán keresztül sercegett rajta az Isotec hivatalos hangfalbejáratója.Mondom,hátha.Láss csodát:valamelyest finomodott a hangkép,erőre kaptak a basszusok,bár a dobozhangzás megmaradt,de mintha hallgatható lenne.Gondoltam,végignézek egy filmet,de pár zúzós effekt után leesett benne valami.Megint szétszedtem,az egyik merevítő szépen kiesett belőle.Ráadásul,a kiszedett hangszórónak is fura mellékzöreje volt.Jobban megnéztem,és a kezemben maradt a mágnes.Ember...És ne legyek rá mérges. :((

Ha megveszed a legolcsóbbat,nem spórolsz-csak kidobod a pénzt.//az igazi boldogság az,amikor (legalább)négy 30 centis mélynyomód dübörög,és hányingered van a basszustól...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.