Hirdetés

2020. november 28., szombat

Gyorskeresés

(#1) flymi

flymi
őstag

Nekem egy Blaupunkt GTB 8200 került a kocsi csomagtartójába, pont bőven elég.

Kis helyet foglal el, kompakt (erősítővel együtt), megfizethető. Pont nekem való. Nem az utcának akartam zenélni vagy hangnyomás versenyen indulni, csak kellett egy kis mély a gyári hangszórók és apró ciccegők mellé.
Ráadásul egy fillérembe nem került, mert valamelyik jeles nap alkalmából kaptam egy ajándékkártyát amit levásároltam. :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Jack Hunter válasza flymi (#1) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Akkor a legértékesebb valami,ha ingyen van!Én sem akartam feltétlenül mélyládát, hasonlóképp nem szeretek az utcának zenélni.Lakott területen mindig lehalkítom,pláne reggel vagy este.Most még a méret sem számít,mert a Fiatot lecseréltük egy Renault egyterűre.Annak natúrban majd 500 literes gyomra van,ez a kis kocka nem oszt,nem szoroz.Ahogy a képet nézem,neked sem kis autód van,ez is valami egyterűforma,talán Opel vagy francia?Ez a láda amúgy szettben volt,erősítővel együtt kaptam,majd az is megér egy misét talán,bár nagy érdeklődés nincs rá. :B

[ Szerkesztve ]

Ha megveszed a legolcsóbbat,nem spórolsz-csak kidobod a pénzt.//az igazi boldogság az,amikor (legalább)négy 30 centis mélynyomód dübörög,és hányingered van a basszustól...

(#3) Met

Met
veterán

Add át a fiadnak az őszinte és szívből jövő gratulációmat :C

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) flymi válasza Jack Hunter (#2) üzenetére

flymi
őstag

Ford focus mk2 kombi.
Jelszint átalakító kellett még a gyári fejhez + kábel köteg.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) Jack Hunter válasza Met (#3) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Átadom :)

Flymi: megtévesztett a világos belső, azért gondoltam hogy valamilyen újabbfajta egyterű, vagy valami más.Focus kombi álmomban sem jutott eszembe,azt általában sötét szövettel szerelik belül.De szép!

Ha megveszed a legolcsóbbat,nem spórolsz-csak kidobod a pénzt.//az igazi boldogság az,amikor (legalább)négy 30 centis mélynyomód dübörög,és hányingered van a basszustól...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.