Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) mephi666 válasza Eastman (#45) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, szeretem amúgy a faék dolgokat: trabantnál ha beejtett az ember a motortérbe egy nyomatékkulcsot, az nem akadt fenn semmin és leesett a kocsi alá a földre :D könnyen szerelhető, közkedvelt gép volt... az f astra-nkon szereltem pár kisebb dolgot: ott azért pár kisebb kéziszerszámot át lehetne ejteni a motortéren, de már 1-2 alkatrész cseréjével lehet szívni... a b zafira megint 10+ évvel fiatalabb és ehhez egyelőre nem nagyon merek komolyabban nyúlni... még újabb kocsinál meg ha egy csavar beejtesz a motortérbe, úgy fennakad valamin, hogy csak a jó magyar utak rázzák ki belőle :D törvényszerű, hogy valami minél komplexebb, annál több a hibaforrás és annál nehezebb felderíteni... egy trabantnál a hozzáértő ember 3 pöffenésből megmondta, hogy van-e valami baja... amúgy ha úgy nézi az ember, hogy A-ból B-be el akar jutni városon belül télen-nyáron esőben-hóban-szélben, arra tökéletes :K

...amikor 96ban volt az eb, akkor jártunk épp németországban... nővérem volt barátjának a kombi trabantjával :) gond nélkül oda-vissza megjárta a kocsi... kecskemét mellől mentünk kölnig, ami nem kis táv: majdnem 24óra volt az út és csak passau mellett álltunk meg annyira, hogy alszik 1-2 órát a sofőr és bedob egy redbull-t... ezen kívül csak 1-2 benzinkúton álltunk meg... simán bevállaltunk egy ilyen utat, én pedig most már kicsit aggódok, hogy télen kiugrunk erdélybe (ami csak 300km, de tuti kötök valami biztosítást az útra) ...a német útban az volt még a vicces, hogy kb óvodás korom óta egyik kedvenc autóformám a 911-es porsche-é... akkoriban itt magyarországon kb évente láttam egyet (főleg, hogy a megyeszékhelyre is csak párhavonta tévedtünk, nemhogy pestre, ahol akadt volna néhány... németeknél az unalmas autópálya is 12-13éves fejjel óriási élmény volt nekem, olyan autókat láttam :D ...na a poén az volt, hogy a 911-esekkel járó németek legalább annyira megnézték a trabantunkat, mint én az ő kocsijukat (düsseldorfban volt aki odajött parkolóházban körbejárni a trabantot, majd látta rajta a nagy H betűt és örvendezett, hogy "áááááá, ungááárn" :D )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.