Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gidalight


gidalight
tag

Titok h milyen gép (mmint gondolom Renault, már csak a kártya miatt is, nade miféle) ?

(#2) Ceree válasza gidalight (#1) üzenetére


Ceree
senior tag

Tippre egy kacsaseggu Megane lehet libafoszold szinben. :DDD

Másolat_eredetije

(#3) updog válasza Ceree (#2) üzenetére


updog
senior tag

C3 is volt ilyen színben, meg 2007-8 körüli Fordoknál is népszerű volt a libafos lime (sublime, hogy pontos legyek, ugyanis nekem is ilyen van, és azóta naponta szembe jön egy ilyen :D ).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#4) #30604800


#30604800
törölt tag

Most se megfontoltan, se beleugorva nem szabad autót venni.

(#5) Ceree válasza updog (#3) üzenetére


Ceree
senior tag

Citronal is van kartyas inditas? Fordnal nincs, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#6) yerico


yerico
senior tag

Kacsaseggű = második generációs Megane 3/5 ajtós.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Igen.

(#8) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Lehet nekem van fura ízlésem, de a kacsaseggű Megan szerintem egy tök szép autó, és plusz pont hogy van valami színe is, és nem fekete/szürke/fehér.

(#9) #30604800 válasza mustang08 (#8) üzenetére


#30604800
törölt tag

Nana, szürkéből van jó.

(#10) 8th válasza #30604800 (#4) üzenetére


8th
addikt

lol

(#11) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Egyelőre nem árulkodom, de lehet, valaki itt eltalálta a típust. :) Hogy most ez megfontolt vagy elhamarkodott döntés volt, nemigen tudom. Négy hónapja és másfél hete koslatunk valami autó után. Annyi "hasznom" volt belőle, hogy kívülről fújom a használtautót és a jóautókat. Ez a kocsi van olyan állapotban, hogy megérje vele foglalkozni. 12 éves, van még benne potenciál, nem is került sokba, igazából másik alternatíva nem volt. Ezen kívül megnéztünk volna egy 2003-as Ford Fusiont, egy 2006-os Hyundai Accentet, meg egy 2004-es Daewoo Tacumát. Talán az Accent fogható lett volna, de a Renault szinte mindenben lekörözi. Elvégre egy friss műszakis 12 éves márkaszervizben szervizelt, ellenőrizhető múltú, átnézett autó ami mindennel együtt 800 környékén megáll. A mostani állapotokhoz képest úgy érzem, ez egy jó vétel. De majd meglátjuk. :)

(#12) Ceree válasza Jack Hunter (#11) üzenetére


Ceree
senior tag

Hmm... A 12 ev miatt elbizonytalanodtam, de megnezve a Megane 2-t wikipedia szerint jooo sokaig gyarotottak mashol. Egy jo irani vagy brazil francia? 😅 Vagy elegge utolso szerias es maholnap 13 lesz.

Gyártás éve
20022009
20032008 (Tajvan)
20062012 (Brazília)
20092013 (Irán)

Másolat_eredetije

(#13) #30604800 válasza Jack Hunter (#11) üzenetére


#30604800
törölt tag

friss műszakis 12 éves márkaszervizben szervizelt, ellenőrizhető múltú, átnézett autó ami mindennel együtt 800 környékén megáll

Túl jól hangzik a mai árak mellett, de ha tényleg így van, bravó! :D :R

(#14) gabor9991 válasza Jack Hunter (#11) üzenetére


gabor9991
őstag

"Bizonyítottan alig kétszázezret futott, tizennyolc éves kocsi"

"Elvégre egy friss műszakis 12 éves márkaszervizben szervizelt, ellenőrizhető múltú, átnézett autó ami mindennel együtt 800 környékén megáll"

Most akkor 12 vagy 18 éves a gép?

[ Szerkesztve ]

(#15) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Pffff... Belekeveredtem rendesen. :B Bocsánat. Két Renault, egy helyen, megkevert. A Levéltetű 18 éves. A szürke kombi volt 12. Jogos, elnézést. :R

(#16) Ceree válasza Jack Hunter (#15) üzenetére


Ceree
senior tag

Akkor marad a tippem. 😅

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.