Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) borg25


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Mit mondjak nem azért voltál hülye, mert nem hallgattad meg és átpaliztak, hanem mert hangfalat erősítőhöz veszünk és meghallgatjuk, hogy a kettő együtt hogy szól. Lehet mindkettő drága, de ha rossz párosítás, akkor nem lesz előrelépés. Ezért meghallgatjuk. Ajánlom, hogy nézz be az itteni topikokba.
A surround rendszerem nekem is úgy van, hogy két külön márka. Viszont a hátsókkal nem facliztam: Jó öreg Videoton. Filmhez nekem mindegy. Az elsők viszont jók, az erősítőn át lehet állítani, hogy zenénél csak azokat hajtsa meg, így a hang tökéletes. (Legalábbis ahhoz képest, hogy mennyit akarok rá költeni.)
A térhatásról meg annyit, hogy volt, hogy a 2! álló hangfalra volt rákötve a számítógép és megnyitottam az állatkert honlapját, aztán azt lestem, hogy hogy csicsereghet egy madár a szekrény tetején? Nem nem elölről, vagy középen, hanem a hangfalatól feljebb. Jó stereo is tud komoly térélményt összehozni.

Csak egy jó hangfal nem olcsó. Ezért gondold végig, hogy szeretnéd ballanszolni a hangfalaidat. Mindegyik ára egységnyi, vagy két első viszi az ár 75%-át a két hátsó meg 25%. Nagy és nehéz álló mellett nincs szükség basszushangfalra, a centert meg kilövi az, hogy bizonyos ár alatt ha az erősítő a két nagyra osztja szét a hangot, akkor még jobb az eredmény. De én zömében zenét hallgatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.