Hirdetés

2021. július 30., péntek

Gyorskeresés

(#1) Met

Met
veterán

Jobbulást.

Párszor majdnem felröhögtem :DDD

Amúgy tényleg kilógott a gyík? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2) Jack Hunter válasza Met (#1) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm! Röhögni ér! Amúgy nem csekkoltam le, igyekeztem minél előbb felhúzni a nadrágom.

[ Szerkesztve ]

Ha megveszed a legolcsóbbat,nem spórolsz-csak kidobod a pénzt.//az igazi boldogság az,amikor (legalább)négy 30 centis mélynyomód dübörög,és hányingered van a basszustól...

(#3) 8th

8th
őstag
LOGOUT blog

"Most mit tehetnék?Megsemmisülten hátradőlök, belefúrom a tekintetem a plafonba, és mantrázom:én nem ismerem őt, ő nem ismer engem, úgyse találkozunk többet, én nem ismerem őt..."

Rohadék dolog más nyomorán röhögni ne haragudj érte de ... :DD :DDD
Azért jobbulást. :K

Szerk. Erről unokaöcsém jutott eszembe aki gumipapucsban atlétában rövid gatyában robogózott és esett egy qrvanagyot a kockakövön. Seggel tompított a gatya félig leszakadt a róla és két tenyérnyi helyről lejött a bőr a seggéről. Rohadtul vérzett ezért mentőt hívtak hozzá ami a helyi kórház sürgősségi betegvizsgálójában rakta le. Azt tudni kell, hogy ott csak nők dolgoznak. 25-55 közöttiek mikor ki. Unokaöcsém meg nem hord alsógatyát a rövidgatya alatt mert "az kényelmetlen". Képzelem az mennyire volt kényelmetlen amikor le kellett dobni a bermudáját ott a csajok előtt hogy kitisztítsák a sebét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Met válasza 8th (#3) üzenetére

Met
veterán

Az Ő baja, miért írta le ilyen viccesen :))

(#5) Jack Hunter válasza 8th (#3) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nincs harag, nyugodtan.Köszönöm!

Ha megveszed a legolcsóbbat,nem spórolsz-csak kidobod a pénzt.//az igazi boldogság az,amikor (legalább)négy 30 centis mélynyomód dübörög,és hányingered van a basszustól...

(#6) Jack Hunter válasza Met (#4) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Azaz!De ha ilyen vagyok...jobb ez így. :)

(#7) Hieronymus

Hieronymus
őstag

Teljes értékben megértelek.
Az én történetem tavaly ősszel kezdődött.
Két lépéses a történet. Kétszer léptem rosszul. Az első tünetmentesen végződött.
A második fájdalom történetét ismered.

Egy szép őszi napon leparkoltam a szolgálati autóval és elindultam a szemközti házba.
Az út közepén villám csapott a térdembe. Kifeküdtem az úttesten. Megpróbáltam felállni de nem sikerült.
Azt gyorsan átláttam, hogy nem maradhatok az úttesten. Alkoholista stílusban sikerült egy lábra állni, majd egy lábon vissza ugrálni az autóhoz. Telefon a főnökömnek, az irodába. Segítség úton van, csak a központba kell visszavinnem az autót, mert nincs két ember, aki elhozhatja a járművet.
Kézi váltós autóban a kuplung benyomása meghaladta a fájdalomtűrő képességem. Végül sikerült gázadás nélkül indulni. Ön- és közveszélyes voltam a visszaúton.
A sürgősségi ellátásra utazáshoz sikerült segítséget találnom.

A sürgősségin összeakadtam egy fiatal orvossal és a szadista asszisztensével.
A röntgen nem mutatott semmit. Befáslizták a térdem és kaptam egy bemutatót az injekció használatához.
Hatalmas kék folt és fájdalom lett a végeredmény. De legalább a térdfájdalom csillapodott. :DDD
Nagyon lassan kell benyomni az injekciót, akkor szinte nyomtalan és probléma mentes lesz a beavatkozás.

Másnap MRT. Szerencsém volt, csak a izomszalagok szakadtak át részben.
A fájdalom csillapítót kihagytam. Nem használtam, mert elvesztem volna a kontrollt a térdem felett. A fájdalmat hiába nem érzem, a "rossz" mozdulatok akadályozzák a gyógyulás folyamatát.

A mai napig sem állt vissza az eredeti állapot teljesen. Van egy pont a térdemben, ami időnként fáj/fájt. Illetve a gyógyulás folyamata során legyengült az izomzatot vissza kellett erősíteni. Nem volt mindig kellemes.

Az injekciózást csak akkor hagyd abba. amikor a kéz segítsége nélkül képes vagy letérdelni és felállni.

Jobbulást kívánok!

„Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!”

(#8) Kiglerx

Kiglerx
tag

Jóbullást.

Az injekciónál nézd meg alaposan a tartalmát, nekem a 10-ből 2-nek a fele levegő volt.
Az injekció helyett (ha már nincs rajta gipsz) lehet kompresszió harisnyát is használni (persze, ha az orvos javasolja), a hátránya, hogy egyedül kb nem tudod felvenni, és valamennyit mozgatni kell a lábat.

Ha levették a gipszet és úgy érzed, hogy nem igazán akar helyrejönni, akkor szerintem menj el magánba (ha tudsz rá áldozni). MR+szakrendelés nekem a Medicoverben kb 60k volt. (5 nap alatt jutottam el odáig, mint az állami rendszerben 2-3 hónap alatt tudtam volna)

Az esetem röviden:
Leestem a teraszról (50-60cm) és magam alá gyűrtem a lábam a térdem fájt és ropogott (mint amikor eltöröd a csirkecombot). Baleseti-traumatológia. Begipszelték, injekció. 8 nap után levették a gipszet, megforgatták a térdem, fájt. Felírtak térdrögzítőt, könyökmankót és adtak MR beutalót. Az MR-re 5 hét múlvára kaptam időpontot, így inkább elmentem (elvittek) magánba (48 órán belül volt időpont). (Fontos: térd MR-t csak kinyújtott lábbal tudnak csinálni) A lelet 3 nap volt 2 szalag szakadt teljesen,további egy 3/4 részben. Visszamentünk az állami kórházba, ahol az MR képi anyag megnézése nélkül felülbírálták a lelelt, és csak szalag húzódást írtak rá az ambuláns lapra (szakadás helyett). Elküldtek a térd ambulanciára, ahol azt mondták, hogy 1 hónap múlva adnak időpontot majd valamikorra. Így visszamentem a Medicoverbe (másnapra kaptam időpontot), ahol az orvos elmagyarázta az MR képi anyagot, elmondta, hogy a felírt térdrögzítő semmit nem ér, mert annál sokkal merevebb kell (persze az elsőre elmente a TB támogatás, így a másodikat megvehettem teljes áron (48k)), átbeszéltünk mindent és felírt gyulladáscsökkentőt. (2-3 műtét szükséges, de egyenlőre azt várjuk, hogy az oldalszalag gyógyul-e (az szakadt csak részben))
Az állami rendszerben várhattam volna 5 hetet az MR-re, majd még 1-2 hónapot a szakrendelésre. ami idő alatt a gyulladás miatt a porcom károsodott volna (megéri havi 70k-t fizetni a TB-re, hogy utána hagyjanak lenyomordni).

[ Szerkesztve ]

A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

(#9) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Jajj... szóval nem csak én lépek félre.Azért az tiszteletreméltó, hogy képes voltál felállni,plusz autót vezetni! Nekem felállni sem akaródzott.Gratulálok és köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10) Jack Hunter válasza Kiglerx (#8) üzenetére

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm! Durva dolgok ezek,csoda,hogy nem maradtál mozgássérült!

(#11) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Update:Arra gondoltam,leírom új bejegyzésként,de annyira nem nagy szám, elfér itt.Szóval ma beadtam magamnak az első injekciómat.Rohadtul parázok a tűtől,azt is utálom,ha más csinálja.De bökd meg magad.Jesszumpepi,muszáj?Kacérkodtam kicsit a várható mellékhatásokkal,trombózissal.A fene egye meg,ne legyek már ilyen szarjankó,ugrottam repülőből,nemrég valószínűleg megmutattam a fél kórháznak a férfiasságom,hát ne már,csak egy böki.Jahh...Szerencsére vannak még hozzám hasonló cipőben járók, köszi az injekció használatához szükséges útmutatásokat!Hát leültem,Bradoman,vattapamacs,tű.Tű csekkol,nézeget,nagy levegő.Lesz ami lesz.Fertőtlenítés,kupak le,egy csippentés,és lassan,de nagyon lassan megböktem magam,csak félig odanézve.Aztán kénytelen voltam odanézni,mert nem hittem el.Bennem van?Tényleg? Tényleg.Ha,nem is fáj.Meglepődtem, milyen könnyen ment.Aztán lassan, nagyon lassan belenyomtam a tartalmát a hasamba.Na az,az szar volt.Csípett,kellemetlen volt,de ki lehet bírni.Folt nincs,helye sincs,valszeg jól csináltam.Hajrá,még kilenc.Brrrr....

(#12) Kiglerx válasza Jack Hunter (#11) üzenetére

Kiglerx
tag

Együttérzek Veled, durva tűfóbiám van nekem is. Kb 1 óra volt minden nap, mire rávettem magam, hogy beadjam.
Ha lesznek foltok, azok normálisak, nekem 4-5 nap után lettek sárgás szélű voltok. (1 hét alatt elmúlt kb)

A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

(#13) Eastman

Eastman
őstag
LOGOUT blog

Jobbulást, gyors gyógyulást kívánok!

...és jobb hétvégét!

Schmeichelt lézerfénnyel zavarták az angol szurkolók I> https://streamable.com/zn4cej

(#14) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm!A szurkálást és a mozgási kényelmetlenséget leszámítva egész jó a helyzet:most legalább alapos indokkal lustálkodhatok. :) Plusz tanultam egy csomó, eddig rém egyszerű mozdulatot is:leülés,felkelés,ágyra fekvés,felkelés, fürdés.Ha így megy tovább,benevezek a Ninja Warrior Hungary-re is. :D

(#15) Argos

Argos
őstag

Először is mihamarabbi felépülést kívánok!

Másodszor, a bré kilógatása az nekem is megvolt kórházban.
Épp vakbél gyanúval feküdtem a jó kis szociból maradt vaságyon, mikor jöttek a reggeli vizitre. Becsattog a doki.
Jóreggelt-jóreggelt.
Meg utána még vagy tizenhét medika...... Oké, hellószia, keziccsókolom!
Na, mi a panasz?
Há'mondom azon túl, ami az ágy végibe biggyesztett kórlapon szerepel, kicsit viszket a bal könyököm... Szerinted?
Akkor nézzük mivanitt'.
Pizsifelső felhúz - tapogass husi.
A nem jó. Lejjebb kell megnézni.
Jó, nézzél lejjeb koma.
Köldök alá csúsztattam, igen óvatosan a pizsigatyót.
Na fijam, ne szórakázz! Gatya-le!
Háde...
Nincsháde, bokáig rántotta a nemfinom selymből készült nacit és már "virítottam" is szemérmetlenül és pőrén a tizenéves kisasszonyok előtt.
Egyéb esetben, p*rnhub-gyanús törpénet is lehetett volna, ám adott helyzetben valahogy örültem neki, hogy akkoriban még kevés nővérkés performanszt láttam.

Igaz, még csak tejfölös-szájú tini voltam, da na. Szerintem a kispisti is elbújt szégyenében. Legalábbis abból ítélve, hogy a kishölgyek nem törtek ki éljenző tapsviharban...
Nade, lényeg a lényeg. Pár órával később mentem volna a kés alá, ám a doki aztat mondta, hogy ez ám nem vakbél.
Hanem? ( Hadházy hangjával az igazi ;) )
Végül kiderült, hogy "csak" vírusos májfertőzésem volt. De, ha nincs az a doki, akkor lenne plusz egy vágás rajtam és minusz egy testrész...

Utólag jók ezek a storyk és már én is csak vigyorgok rajta, de megélni piszok kellemetlen volt.

Lásd a mandulám

...elmúlik...

(#16) Hieronymus válasza Jack Hunter (#14) üzenetére

Hieronymus
őstag

A ninja warrior előtt egy mankós futóversenyt érdemes kipróbálni. :DD

Más.
Felénk legalább az eszközös vizsgálatokra nem kell várni.
Ha MRT szükséges és ez kiderül délután kettőkor, akkor este 8-ig lehet találni egy szabad időpontot. Legfeljebb kilencre van kész a vizsgálat.

„Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!”

(#17) Bozodi János

Bozodi János
aktív tag

Nézd úgy a dolgot, hogy ha feltűnt nekik a mutatvány, akkor az nem hétköznapi volt :) ők ott naponta látnak minden cifrát.

(#18) Bozodi János

Bozodi János
aktív tag

A villantashoz: 15 voltam, bevittek vakbellel, fel nap ráment, mire minden vizsgalat megvolt, akkorra már eléggé fájtam,azt se tudtam, hol vagyok. Jönnek, visznek, mondjak, műtét. Legyen. Következő kép: fekszem az agyon, lepedo rajtam, kb 20 éves bomba nővér jön, mondja, előkészít. Mit én tudjam, mi az :) mire ő egy mozdulattal lepedo le, Jancsi kézbefog, szőrtelenít. Szemüveges voltam és felénk, mondhatni ez volt az első szexuális élményem :)))

(#19) Jack Hunter

Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Basszus... durva lehetett :) Hogy mik vannak!

(#20) Met válasza Bozodi János (#18) üzenetére

Met
veterán

mondhatni ez volt az első szexuális élményem
És rögtön fétis szex :DDD

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.