Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A fentről második kép úgy néz ki, egy robotporszívó! :D
Amúgy nem rossz.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#2) Luck Dragon

Megjelenése nagyon igényes és szép.
LyonnaisFan1 Valóban :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) fateless


fateless
veterán

Régebben volt párszor headset összhasonlítás, de már rég láttam. Nem várható esetleg egy?

A kedvenc headset-emet párom véletlen kimosta, a másik pedig már hét éves múlt és nincs épp a csúcson. Kellene megint vennem egyet, jól jönne egy összevetés (pl hogy a 4-5k-s régi Jabra-k milyenek)...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) LyonnaisFan1 válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A Jabra gomb lenne a bekapcsoló gomb.
Az USB nyíláson keresztül töltődne az akkumulátor.

A három pötty pedig egy akkumulátor töltöttségi állapotjelző lenne :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#5) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Asztalon nagyon jól mutat valóban, az úriember fülében már kevésbé, szerintem.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#6) MADcat válasza hallerlaller (#5) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

én még nem láttam szépen mutató fülest ;] :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#7) Garada


Garada
őstag

Nekem nem tetszik, valahogy a bemutató képen a férfi fején is elég érdekesen néz ki szerintem elég furcsa számomra az biztos :D

(#8) Bocha válasza fateless (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

De, van rá esély, hogy csinálunk! Én őszintén szólva egy ideje már pörgök rá, de valahogy sosem sikerült 8-10 darabot összeszedni. :( De az autós szabályok változása miatt szerintem felélénkül majd ez a piac, úgyhogy lesznek partnerek, akik szívesen adnak majd egy raklap headsetet.

Egyébként a korábbi összehasonlító cikkekben szereplő kiegészítők egy része még piacon van, szóval azokat is érdemes elolvasni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) Bocha válasza Garada (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

High-tech, na. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) Garada válasza Bocha (#9) üzenetére


Garada
őstag

Nekem ez már sok, de az elképzelés az figyelemre méltó mindenképp :D

(#11) halkow


halkow
őstag

Bone123 van az útolsó képen :F

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) fateless válasza Bocha (#8) üzenetére


fateless
veterán

Azok közül néztem ki én is egy régebbi Jabra-t.
Köszönöm

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A neveket felolvassa. Az sms-eket nem? Az enyém (Jabra HALO 2) felolvassa az SMS-t és ha válaszolni akarok, akkor diktálhatok szépen neki (: Windows Phone-on működik.

Ha terveztek összehasonlító tesztet a fenti fülest kölcsön tudom adni.

(#14) halkow


halkow
őstag

a dizájn legalább egész jó

Alcatel onetouch idol2s the king

(#15) wolfman válasza Bocha (#8) üzenetére


wolfman
veterán

Ha te tesztelted, szeretném megkérdezni, hogy a hangszórója milyen minőségű ennek a JS3-nak? Olvasom mit írtál, de azért szerethető? Nekem JS2 van, de hiányolom belőle a mélyebb hangokat, úgy értem mikor beszélnek hozzám, picit már vágja a fülemet a magas tartomány, szinte semmi mély (vagy hát közép, mert itt nagy mélyekről nem beszélhetünk). Nagy átlagba te hova tennéd a többi füleshez képest?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) debrejo válasza Bocha (#8) üzenetére


debrejo
senior tag

Egy tesztet szívesen elolvasnék én is, sajnos elég sokat ülök mostanában kocsiban, jól jönne egy. A sima headset reggelente iszonyat macerás kibogozni, néha megfeledkezem róla és kiszálláskor az öv kitépi a fülemből. Kell egy teszt, na!

(#17) L1MaT válasza wolfman (#15) üzenetére


L1MaT
tag

wolfman : Nekem van 1 JS3-mam mély hangzásról nem beszélhetünk de véleményem szerint kellemesen szól a hangszórója, talán a hangerő lehetne kicsit több számomra de így is szerethető.

ng0ofy : A Jabra Halo 2 egy komplett bucis füles szerintem a 2 eszközt nem lehet 1 lapon említeni , amire kell szerintem tökéletesen használható a JS3 SMS-t nem olvas fel de nem hiszem hogy ez sokunknak fontos opció lenne.

Amúgy véleményem szerint a fekete sokkal elegánsabb. Én többnyire autóban használom és megvagyok elégedve vele. :))

(#18) balazs0102


balazs0102
senior tag

29-ért vettem jvc fejegységet ami tudja a bluetooth-t szinkronizál a telefon névjegzékkel, azonnal írja hogy ki hív, vagy akár telefonról is tudok bluetoothon zenét játszani a kocsiban... Ezerszer többet ér mint egy ilyen sz@r. 2ezerért beszerelik és 31-nél akkor is meg áll a művelet....Ha meg esetleg ül mellettem valaki és esetleg nem szeretném hogy hallja mit akarok beszélgetni egyszerűen kinyomom..Majd visszahívom...ez kb a hívások 0.5 százalékát teheti ki.

(#19) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Iszonyat jól néz ki ez a füles, simán be is vállalnám.
Jól áll nekem a jelenlegi fehér headsetem is, ez meg csak überelné, már ami a formát illeti.

Amiért viszont semmi esetre sem venném meg, az az üzemidő/töltési lehetőség páros.

Mivel okostelefonjaimhoz eleve hordok magammal egy akkubankot, így a töltőbölcső otthoni tápja lenne, tehát magammal hordása kizárva!
Azonban ha jól látom, a headseten nincs microUSB aljzat, csak a spéci bölcső csati, és nem olvastam, hogy járna hozzá olyanUSB kábel, aminek a vége olyan spéci lenne, mint amilyen a headset testén van.

Sajnos ez a párosítás nekem kizárja az egyébként nagyon is bejövős headsetet.
A remek dizájn oltárán nagyon feláldozták az üzemidőt.

Természetesen ha valamit félreértettem, javítsatok ki!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) wolfman válasza balazs0102 (#18) üzenetére


wolfman
veterán

Gondolom a fejegységet cipeled a hónod alatt kerékpáron is, meg bárhol, ha épp elfoglalt mind a két kezed. Na mobilitásból a JS jobb (meg a fülesek ámblokk).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) L1MaT válasza balazs0102 (#18) üzenetére


L1MaT
tag

A fejegységgel autóban jól jársz de azon kívül máshol nem használható, egy túrán vagy az irodában megnéznélek vele :P

(#22) helixP válasza balazs0102 (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Headset nem =/= autós kihangosító.

(#23) NoMagix válasza fateless (#3) üzenetére


NoMagix
addikt

Én is így jártam, de mosás után 2 nappal megint használható lett, igaz nagyon rövid ideig, kb 1 perc az összekapcsolás után! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) cs.zs. válasza fateless (#3) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az S5610 Primo-mat EHS60ANN-nel használom, olcsó és nagyon jó, ráadásul eddig 3 mosást vészelt át hibátlanul. A fiam WT19i-jéhez 2 hónapja vettem egy Jabra Rhythm-t, az szintén nagyon korrektül szól, bár azt nem tudom, Te hogy viszonyulsz az agybadugóshoz. Én szeretem, de nem mindenkinek jön be.

...

(#25) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ennél azért valami visszafogottabbat keresnék, még annak néznének, ami nem vagyok. ;]

(#26) sirály69


sirály69
őstag

Engem csak az akku teljesítménye zavar... :K

Szerver Hosting Debrecenben

(#27) SsPL711


SsPL711
őstag

Nekem bőven elég egy BH-104, 5rugó volt újonnan.
Ennyiért már telefont lehet kapni amennyibe ez a Jabra kerül.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#28) kovgab


kovgab
aktív tag

hát a szépség az igencsak relatív ebben az esetbe is...
a kategória felhasználói inkább a visszafogottabb forma után érdeklődnek (szerintem ...)

Ká Úr

(#29) balazs0102 válasza wolfman (#20) üzenetére


balazs0102
senior tag

Headsetet szinte csak azokon látok akik vezetnek...utcán, gyalogosokon csak sztereót, bicikliseken nem szoktam figyelni...tömegközlekedőkön megint csak sztereot....
Sztem ezt kb. az emberek 0,1% ha tudja mire használni vagy használja a gépjárművön kívül... Bennem például fel sem merült, hogy a vezetés közbeni használat mellett egy ilyennek bármikor is hasznát venném...mindenkor máskor ott a sztereo headset.

(#30) wolfman válasza balazs0102 (#29) üzenetére


wolfman
veterán

Akkor szoktam használni az enyémet, amikor hazafelé veszem az irányt melóból és tudom hogy telefonálni fogok. Akkor felteszem és 'fonálás van. Csak nekem a JS2 hangja nem túlságosan tetszik. Sok benne a magas és nincs se közép se mély tartomány, olyan fülsértő így meg. Bár tiszta az a mit hallok, csak furcsa.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31) wolfman


wolfman
veterán

Van köztetek akinek JS2-ese van? Frissítettetek rajta firmware-t?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32) Megane2000 válasza wolfman (#31) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Nekem nem sikeürül sajnos..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.