Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Narancs válasza simonzé (#100) üzenetére


Narancs
őstag

MonPwr :))
Be lehet állítani gyorsgombot, de működik "parancsikon"-ként is.

Beauty is pain

(#102) nemo77 válasza kenand (#89) üzenetére


nemo77
csendes tag

Végül is az akkumulátor meghibásodása miatt visszavették. És mivel a hűtéssel is gond volt, mert kiszáradt a processzor pasztázás, valamint a hűtőrendszer se volt jó (na tessék igazam lett) meg egyéb hibák miatt teljesen kicserélték. Most viszont tökéletesen működik az új telepítéssel, vagyis a Linux Mint 9-el, mert a FreeDOS-t sehogy se sikerült elindítanom.

[ Szerkesztve ]

(#103) simonzé válasza nemo77 (#102) üzenetére


simonzé
addikt

Milyen lett a Mint9-es? Legutóbb a 7-essel nyomultam tartósabban, azt nagyon szerettem.
Nálad előjön az a hiba, hogy Win mellé telepítve az Ubi/Mint alatt bekapcsoláskor 1-2 percig nem működik a touch pad?
Engem az őrületbe kergetett, emiatt kellett mennie. Lehet hogy ha nem wubival telepíteném, akkor nem lenne ez a hiba?

I don't fit in. I fit out.

(#104) nemo77 válasza simonzé (#103) üzenetére


nemo77
csendes tag

Maga a Mint 9-es nagyon jó és stabil egy rendszer, A nagy gépemen és a Minix-en is ez a rendszer fut hibátlanul.
De amit kaptam új gépet, mert a másik tiszta hardver hibás volt, vagyis J&W Minix M1200-ás szintén nagyon hardverhiba gyanúsnak tűnik, mert ma reggel amikor bekapcsoltam elkezdett Intel GMA tesztet futtatni, egyből a BIOS után vagyis még a rendszert se töltötte be, ami ha jól tudom a Fujitsu-Siemens gépekre jellemző hibaként szokott megjelenni. Most hogy bekapcsoltam elkezdett merevlemez diagnosztikát futtatni a bekapcsolás után, és olyan lassú mint a tetű.
Előtte pedig hozzá se értem, és mégis bekapcsolta magát lecsukott monitorral.
Alighanem visszaviszem a szervizbe.

[ Szerkesztve ]

(#105) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

sziasztok tudna segiteni nekem valaki driverek terén nem találok hozzá win7-es drivert illetve manualt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.