Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taci


Taci
addikt

Nekem nagyon tetszik! :Y

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem szoktam a hátlapot nézegetni, de ez a - nem is tudom talán - kamera peron :Y Ha tényleg így fog kinézni a végleges verzió, akkor legalább majd nyugodtan rá lehet akasztani az álló töltő padokra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) Drakmusz válasza ghiottone (#2) üzenetére


Drakmusz
őstag

Szerintem ennél konzervatívabb lesz, ez már túl futurisztikus.
Az 5-öst kihagytam, itt már érzékelhető lesz némi előrelépés.
Hozzák vissza a nagyobb változatot, akkor jöhet is.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#4) Kanczy


Kanczy
veterán

Gyönyörű ez a render, de kétlem, hogy egy ilyen merész és megosztó dizájnnal kockáztatna a Google. Mindenesetre kíváncsian várom :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ez a színkombináció nagyon nem jön be :N Lehet, hogy jobban tetszene a design, ha kicsit normálisabb színben látnám.
Meg hát megint a kisebbik (megfizethet? használható méretű?) változat csak két kamerát kapott, és biztos lesz ez is vagy 8-900€, nem lesz fizikai DS. Tényleg, Pixeleken lehet még valami hagyományosabb navigációs megoldást használni, vagy már csak a gesztusok maradtak?

(#6) Probert75


Probert75
addikt

Érdekes kamerasziget, de legalább nem billeg, ha az asztalon van.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kicsit azért hasonlít. A TCL 10 Plushoz pl.. :)

Csak ott nincs sziget.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) *RLaci* válasza #16820480 (#5) üzenetére


*RLaci*
addikt

Még van a 3 gombos.

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem tetszik. kíváncsi vagyok, vélgül ilyen lesz, vagy sem.

(#10) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Video thumbnail-ekben csak engem irritalnak ezek a pofavagasok?
Biztos ez hozza a nezettseget, ha ilyen sokan ezt csinaljak, de en szemely szerint direkt nem az ilyenek videoit nezem.

Amugy eleg erdekesen fest render kepek alapjan. Lehet, eloben szebb lesz, render kepeken nekem valahogy mindig csunyabbnak hatnak a telefonok. Bar ez lehet eloben se tetszene. :DDD

(#11) bedibazsa válasza Felesbandi (#10) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Első telefonom tőlük a jelenlegi Pixel 4a. Szerencsére itt, Angliában értelmes áron van. Nagyon bejön a kistesó, stabil gép, üzemidő remek. De vágyom egy kicsit gyorsabb telefonra, remélem, így néz ki majd a 6-os, mint a rendereken, és megyek is érte. :D

Szerk.: nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#12) youngboy


youngboy
senior tag

Nekem teszik így is. Kimondottan, hogy nem fog billegni asztalon. Nekem amúgy sem tetszenek a kamera daganatok. Megnézném más szín összeállításban is.

[ Szerkesztve ]

(#13) gliskard válasza #16820480 (#5) üzenetére


gliskard
senior tag

a 'gyári' launcher-ben is vissza kapcsolható a 3 gomb.

(#14) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Ha max 160 mm magas lesz, lesz benne egy snapi 870 legalább, 4200-as aksi minimum, 120Hz Full hd amoled (lehet felőlem 1440p is), üveg/bőr hátlap, kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó, fém keret(!!!), vezetéknélküli töltés és 30W-os kábeles töltés, ha tudja ezeket engem megvettek. Kamera az toppon lesz szokás szerint, szoftver és annak támogatása 5 csillagos. Google ökoszisztémában érzem magam a legjobban, kiváló lenne egy jó hozzá való okosórával is, WearOS rendszerrel, 4100+ procival.

Sajnos eddig a műanyag pixelek, hátlapi ujjlenyomat olvasóval nem fogott meg.

Bilibe lóg a kezem? :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15) Graphics válasza holozis_HUN (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a kijelző integrált megoldás nekem tetű lassú... Rendes szenzort bele akkor már.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) gliskard válasza holozis_HUN (#14) üzenetére


gliskard
senior tag

😁😁😁 – hasonló 'igény' listám van nekem is és új telefon vásárlásnál mindig előjön a kompromisszum kötés a ráfordítható összeg alapján... és pont az árak miatt, lassan ott tartok, hogy átváltok ios-re, mert nem sokkal drágább az iphone (akár eggyel régebbi) mert pro/kontra megéri.

(#17) RoBos válasza #16820480 (#5) üzenetére


RoBos
senior tag

Akkor legyen sááárga, mint a Poco M3... :DDD

(#18) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Megosztó design az biztos, de nekem tetszik. Nem bánnám ha ilyen lenne

(#19) mrThomi


mrThomi
addikt

A google mindig bemerte vállalni a bizarr formákat a hátlapon. Nekem előről nem tetszett a mobil soha ! Ha S21 formát kap előről és hátul beválalják ezt akkor engem megvettek. Lg féle Nexus 4 óta szeretnék magmnak egy google mobilt. Remélem most összejön nekik :K

Nothing Phone (2a)

(#20) spawn21


spawn21
veterán

Gyönyörű :DD

iPhone 13p

(#21) szaszimi


szaszimi
tag

rakhatnanak bele 5000+ aksit is (ha lesz XL valtozat), akkor nagyon eselyes lenne. es pls, semmi edge kijelzo...

(#22) Landro


Landro
tag

Nekem is tetszik, szép a hátlap. Egy tokban ugyanúgy nem fog billegni, mint a többi kiálló kameraszigetes készülék sem

(#23) exedoc


exedoc
senior tag

Szép. Tetszik a szögletessége, de még a hátlap is. Kicsit amolyan Noctua-építőkocka színű, de nem rossz. Jól áll neki.

(#24) mjani1172


mjani1172
addikt

Bár nem igazán érdekel egy telefon külseje, de ez tényleg jól néz ki.
Nem ilyen lesz.

(#25) Taci


Taci
addikt

Valamelyik Pixel-topikban olvastam, hogy mivel itthon egy szolgáltató sem forgalmazza a Google-készülékeket, ezért vannak bizonyos "korlátozások", pl. a térerő nagyon gyenge néha.

Nagyon érdekelne majd a készülék, de térerőben amúgy sem állok jól, nem kéne arra költeni, hogy még rosszabb legyen.

Ti mit tudtok erről a problémáról? (Persze a 5-ös topikjában is körbe kérdezek majd.)

[ Szerkesztve ]

(#26) Decske válasza Taci (#25) üzenetére


Decske
aktív tag

Nincs volte és vowifi, ezen felül nincs problémám a P5-el.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#27) ghiottone válasza Taci (#25) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Térerő problémàt eddig Pixeleknél (1, 2, 3a, 3, 4a, 4a 5G, 5) nem vettem észre, de ahogy Decske kolléga is írja a volte, vowifi nem megy.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#28) ffrdgc


ffrdgc
tag

Billegés mentes kamera hegy😍

Samsung Galaxy Note22

(#29) *RLaci* válasza ghiottone (#27) üzenetére


*RLaci*
addikt

Eddig én sem (1, 1XL, 2XL, 3, 3a, 4XL, 4a, 5). Ez így egál. :)

(#30) Sn00k


Sn00k
veterán

Siman jol nez ki. Remelem tenyleg meglepik ezt a dizajnt.

3njoy the Lif3

(#31) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez jól nézne így ki, elég egyedi.

(#32) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

nekem is bejön, és én is remélem, hogy bevállalják. bár eddig is sikerült egyedinek és felismerhetőnek lenniük többé-kevésbé, de ezzel még rátehetnének egy lapáttal.

Sony A6000 | iPhone 12

(#33) Yeffy válasza RoBos (#17) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt a szinkombinaciot adnam! :K

a cikkhez: erdekes design, de nekem is bejovosnek tunik elsore, johetne mar.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34) Aryon87 válasza RoBos (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

Erre simán ráizgulnék. Nem az unalmas sablon design lenne.
Renderkép alapján is ez az első Pixel ami tetszik külsőleg, az elődök nem fogtak meg.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem rossz külalak, de nem elegáns. Az eddigiek inkább elegánsak voltak, merevebb szabásúak. Ha igazak a renderek, akkor a Google is rátér erre a színes-szagos vonalra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Instant buy lenne :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) DarkChild


DarkChild
senior tag

Tetszik :K Ha idehaza is lehetne kapni végre normális forrásból, szerintem be is neveznék egyre.

(#38) Phülöp válasza Probert75 (#6) üzenetére


Phülöp
addikt

sajnos 10+ évet kellett várni erre a fejlesztésre (és még most se biztos)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#39) Phülöp válasza RoBos (#17) üzenetére


Phülöp
addikt

ez mondjuk pont egy jó sárga

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#40) Luck Dragon

Kövezzetek meg , de minél tovább nézem annál jobban tetszik . Főleg ebben a szín összeállításban .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) sasa134


sasa134
addikt

Nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok a specre, főleg a méretekre. De nagyon valószínű, hogy egy P6 lesz az új telóm

Avanti Roma

(#42) janika1988 válasza mjani1172 (#24) üzenetére


janika1988
tag

Haha, ilyen lett :)

Pixel 8 eladó

(#43) janika1988 válasza holozis_HUN (#14) üzenetére


janika1988
tag

Hát, kicsit de sok mindennel nem lőttél mellé ;) így is kéne ezzel a speccel, amivel kijött, ennyiért?

Pixel 8 eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.