Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AkosL


AkosL
aktív tag

Ez szuper, csak azt sajnálom, hogy ipad-ra megvettem 30 $-ért az összeset és most most vehetném meg iphone-ra is... Beleférhetet volna, hogy elég legyen csak egyszer kifizetni. sok fejlesztő nem kis programjai (pl. documents2go) meg tudta oldani...

(#2) Karma válasza AkosL (#1) üzenetére


Karma
félisten

Nézted egyáltalán az App Store-t, vagy csak érzésből beszélsz ilyen baromságot? Universal appként van fenn, tehát simán letöltheted ingyen iPhone-ra is :U

“All nothings are not equal.”

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Na ezt szerintem meg is nézem magamnak, egyedül ez hiányzott eddig a mobilról.

Forward thinking. كرر

(#4) AkosL válasza Karma (#2) üzenetére


AkosL
aktív tag

képzeld, néztem. direkt bejelentkeztem iphone-ról és a gépen itunes-ról is.
Valószínűleg bennem és a magyar felsőoktatásban van a hiba, hogy ilyen egyszerű műveletet nem tudok kivitelezni, de mindenáron ki akartm velem fizettetni újabb 8 eurót.

Te próbáltad vagy csak mondod? Ha igen, légy szíves oszd meg velünk, hogy hogyan oldható meg.

no offense, tényleg érdekel, hogy még hogyan lehet megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Kashim válasza AkosL (#4) üzenetére


Kashim
őstag

Töltöttél már le olyan programot, amit már egyszer megvettél korábban?
Mert nekem is úgy tűnik, hogy nem igazán érted a dolgot. Ugyanúgy letöltöd, mint ahogy bármi mást, de nem fogja még egyszer levonni az összeget, annak ellenére is hogy rákérdez. (ami tény, hogy elég félrevezető, ezt nem ártana már kijavítani almáéknál)
Röviden ennyi a trükk.

(#6) AkosL válasza Kashim (#5) üzenetére


AkosL
aktív tag

Igen, töltöttem, pl documents2 go premium.
Ott az szerepelt, hogy install, nem pedig az, hogy 7.99 eur.
Azt is szintén ipad-en vettem meg és iphone-ra töltöttem le 2. körben és nem volt ott, hogy 13.99 eur, csak az, hogy install. Nincs kedvem 2e Ft-ot kockáztatni....

(#7) Sunchild válasza AkosL (#6) üzenetére


Sunchild
csendes tag

iPad-nél ha már megvettél valamit korábban, mindig látszódik az "Install" gomb az iPad-en az App Store-ban, azaz nem kell fizetned újra. iPhone esetén ez valamiért nem látszik, de ugyanígy van, ha valamit már megvettél korábban, nincs rebill. Ha látod a + jelet az app gombján, az univerzális app, az ugyanúgy ingyen töltheted iPhone-ra is. Most raktam fel őket iPhone-ra is, teljesen ingyen (iPad-ra már meg voltak véve).

(#8) AkosL válasza Sunchild (#7) üzenetére


AkosL
aktív tag

ez esetben lehet, hogy kirpóbálom, de azért tartok tőle, mert a többi több eszközt támogató proginál csak annyi volt ott, hogy install, nem pedig az ára.

ami fura, hoyg itunes-ban sem látszódik, hogy megvettem volna egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sunchild válasza AkosL (#8) üzenetére


Sunchild
csendes tag

Csak iPad-en látszódik, hogy valamit már megvettél ill. telepítettél-e. iPhone-on nem, iTunes-ben sem, max. SJ tudja, hogy miért...

(#10) Karma válasza AkosL (#8) üzenetére


Karma
félisten

Még nincs meg a (második) iPadom így személyes tapasztalatot nem tudok mondani a jelen esetben, de többször töltöttem már le olyan appot, amit megvettem az egyik eszközön és amikor univerzális lett, leszedtem a másikon.

Ha minden jól megy, fel fogja dobni azt, hogy "Ezt már megvetted ezért ingyenesen letölthető. Akarod-é?" és kész.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11) AkosL válasza Karma (#10) üzenetére


AkosL
aktív tag

Update: sikerült.

Hétvégén volt idom próbálkozni.
Csak úgy sikerült megoldani, hogy először az iPad et szinkronizaltam iTunes al, ekkor a gépre másolta a progikat. Ezek után szinkronizaltam az iPhone t is, itt az iTunes on belül mar megjelentek a progik, amiket kijelölve rátette az iPhone ra is.
De ezt a gép és szinkornizalas nélkül nem hagyta, újból ki akarta fizettetni...
Mostanában mintha esne a store színvonala... Egyre többször vágynak be a letoltesek, a fentihez hasonló esetek történnek, stb..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.