Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wlac


Wlac
Ármester

A gép baromi jól néz ki, de szerintem erősen túlárazott ez a pakk. Ha járna még mellé egy másik kontroller, vagy valami extra, akkor azt mondanám, hogy talán, de ebben a formában kissé túllőtték az árat a kelleténél.

“The wha-"

(#2) Raysen623 válasza Wlac (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

A gép doboza szebb mint maga a masina szerintem....engem nem sikerült ezúttal lenyűgözniük. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) olbaidhun


olbaidhun
őstag

hasonlít a ~ 20 éves limitálthoz, azért a burkolati festésen kívül adhattak volna egy BatHacukát is pl.. ennyiért.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

eldobod a kontrollert és az visszarepül hozzád :DDD

(#5) Blaise


Blaise
veterán

Érdekes, de csak házhosszállítást lehet választani, áruházi átvételt miért nem?

(#6) kakuk.tamas válasza Blaise (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Há' mer' limitált kiadás, nem lesz belőle hatvannyolc regállal, és az üzletekbe nem tudnának eleget kiadni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) Blaise válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


Blaise
veterán

Nem érted...arra gondolok, hogy megrendelem webshopban és az üzletben veszem át személyesen, más termékeknél ez működik.

(#8) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez tényleg nem nagy durranás...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

nagyon menő, ja nem

(#10) kakuk.tamas válasza Blaise (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jah, bocsi, igazad volt, nem értettem, hogy hogyan gondolod. :DD
Nah, látod, ezt viszont én sem értem.
Vagyis értem, hogy hogy érted, hogy mit nem értesz. Érted?! :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

Először kb. 2 hete láttam a nálunk lévő Mediaban a hirdető plakáton. Picit drága, de jól néz ki ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#12) Kanczy


Kanczy
veterán

Nekem gyakorlatilag bármi Batmanes terméket el lehet adni, de ez nem győzött meg :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szerintem ez a világos szürke nagyon nem illik hozzá meg a képi világhoz.
Inkább vmi sötétebb vagy feketét kellett volna.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.