Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) ittakary válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


ittakary
nagyúr

Anno én is hasonló indokok miatt döntöttem az 1680as felbontás mellett:

- kevesebb pixel - több FPS / kisebb VGA is elég
- nagyobb pixelméret - nagyobb betűk / ikonok stb (azért valljuk be 22"ra fullHD elég meredek dolog, piciri minden :-/ )

Másik:

hát figyelj, mielőtt megvettem volna a monitort ezt a tesztet elolvasva elszálltak az ilyen félelmeim... Nyilván nem egy full profi monitor, de mivel erre igényem sincs, nem is sajnálom :)

Azt sem állítom, hogy kizárólag a sarkokat figyelve és a fejemet mozgatva nem változnak a színek, mert valamennyire bizony változnak, de ezt azért ne ilyen drasztikusan képzeld el:

Csak akkor akkor veszed észre ezt, ha:

- direkt ezt figyeled
- és eközben jobbra-balra dőlöngélsz mint egy idióta... (nekem így sikerült:D)

Totál jó cucc ez :) Bőven kihúzom a következő monitorig...

Most jut eszembe: Ez az első digitális bemenetes monitorom, eddig analóg volt! Ma délután egy pillanatra visszadugtam a régit, csak lestem mint rozi a moziban, hogy mi a bánatért ilyen homályos... Nekem már emiatt is ez a monitor maga a mennyország!

VGA kérdése:

No igen, ez tényleg elég érdekes kérdés, mivel több mint 30%-kal több pixelem van az előzőhöz képest. Előző VGA-m egy 5870 volt, és a következő még ennél is erősebb lesz (ha minden jól megy...), így ettől annyira nem félek... (viszont ez már csak 2012 Q1-ben lesz)

Alig várom, hogy hazahozzam, berakjam, és zúzzam a BF3at 26"-on :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.