Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

igy nem nez ki jol, hogy nem megy vegig a kartya szeleig.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#2) TTomax


TTomax
nagyúr

"Itt vannak az EK 1080Ti-as blokkjai"

A cim helyesen...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3) zolee5016


zolee5016
őstag

Az eddig is volt,hogy egy adott típusra 2 féle blokk kellett,de az,hogy már egy típusra mind,mind külön blokk kelljen,gyártó szerint ...nem épp lesz az amúgy is drága vizesítés népszerűsítője....mert így a strix blokkot csak strix tulaj veszi meg tőled,vagy adod a kártyával együtt a blokkot is....
Ja elfelejtettem ,ez lehet csak nekem probléma,hogy nem tudom újan megvenni....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) TTomax válasza zolee5016 (#3) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezért vesz FE-t aki vizezni akar,mert az még a TitanXPre is felmegy....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5) snowball válasza zolee5016 (#3) üzenetére


snowball
tag

Ez eddig is így volt. Az egyedi hűtésű kártyákra eddig is egyedi FC blokk volt.

(#6) #44630784


#44630784
törölt tag

A képen szerintem nem 1080 Ti-van, mert a Ti-n nincs DVI csatlakozó, ezen meg úgy tűnik, mintha lenne.

(#7) TTomax válasza #44630784 (#6) üzenetére


TTomax
nagyúr

A customokon van!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8) #44630784 válasza TTomax (#7) üzenetére


#44630784
törölt tag

Akkor egyel több érv az FE mellett :DD

(#9) kenwood válasza zolee5016 (#3) üzenetére


kenwood
veterán

Az csak egy extra,hogy par nepszerubb custom huteses kartyahoz is terveztek full cover blokkot.
Szerintem orulnek ha a plusz blokkok nullasak lesznek.
mas matrica kell a dobozra,picit at kell tervezni ,mert mashol van a ram es a vrm,weblap atlathatosaga is csokken stb ...
sok a koltseg,ritka az olyan vevo ,aki vesz egy strixet,majd kesobb egy blokkot ra.
az meg ritkabb,hogy valaki egyszerre vesz oc ti-t es blokkot is.

A legtobb gyarto matricazza a gyari hutest rogzito csavarok egyiket.
A magyar torvenyek szerint csak az elso evben kell a gyartonak bizonyitania, hogy miattad romlott el,a tobbire kikothetik,hogy serult matricaval nem veszik vissza.
akkoris,ha a meghibasodasnak semmi koze a huteshez.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Vazz, jo sokat kell varni. Ahhoz kepest, hogy az 1080 -ak megjelenesekor mar majdnem azonnal elerhetoek voltak a blokkok a kartyakhoz... A Ref verziohoz mar most is van blokk, a Titan X -e egy az egyben ramegy, tehat arra mar varni sem kellene.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11) heatsink válasza kenwood (#9) üzenetére


heatsink
csendes tag

EVGA-t kell venni. Magasan a legrendesebbek.

A GTX780-amrol nem tudtam levenni a gyari hutest, mert Torx T5os csavarokkal volt rogzitve, es kicsit elbarmoltam oket (nem volt nehez). Nyitottam egy support ticketet, hogy mit lehet ilyenkor csinalni. Azt mondtak, kuldjem el nekik, leveszik nekem. Kerdeztem, mennyibe kerul - azt mondtak semmibe. Meg is csinaltak nehany nap alatt.

Na igy lehet egy eletre huseges vasarlokat szerezni.

(#12) dchard válasza kenwood (#9) üzenetére


dchard
veterán

"A magyar torvenyek szerint csak az elso evben kell a gyartonak bizonyitania, hogy miattad romlott el,a tobbire kikothetik,hogy serult matricaval nem veszik vissza."

Nem egészen. Az első év után megfordul a bizonyítási kényszer, de ha te be tudod bizonyítani (független szakértővel), hogy a hűtés cseréjének semmi köze a meghibásodáshoz, ugyanúgy jár a gari, ráadásul ha ragaszkodnak a bizonyításhoz és elbukják, a szakértés költségeit is viselniük kell (mint egy vesztett perben a perköltséget).

Persze kérdés, hogy ez neked mennyi időt és pénzt ér meg :)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13) TTomax


TTomax
nagyúr

Még mindig hibás a cim...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.