Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hm...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Dominó85 válasza Mister_X (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Valahogy úgy...

Személy szerint a Halo: Forward Unto Dawn nagyon tetszett.

* Péter - 06302461862 *

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Nighfall egyébként a Halo 5 előzménye lesz, hiszen Locke lesz végül az az ONI Spartan akit a trailerben és a Halo 5 borítóján is látni lehet. Chief után fog kutatni, mert nem Ő nem hajtott végre egy UNSC parancsot morális döntések miatt. [link]

Live-Die-Respawn

(#4) oriic válasza oriic (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#5) Xelloss válasza oriic (#3) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Ő már fejletebb Spartan? Amolyan new generation?

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#6) oriic válasza Xelloss (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanúgy Spartan IV-es, csak az ONI-nak dolgozik( hírszerzés)

Live-Die-Respawn

(#7) tDr1v3r válasza oriic (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ilyen komoly háttértörténete van a Halo-knak? Vagy csak a 343i rakta mögé?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) Xelloss válasza oriic (#6) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Köszi, kár hogy PC-re nem jönnek már a Halok , meg csak ezért nem látom értelmét Xboxot venni meg akkora kocka sem vagyok. :))

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#9) oriic válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, már a Bungie tette ilyenné, a 343i csak bővíti. :)

Live-Die-Respawn

(#10) tDr1v3r válasza oriic (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én csak a Halo 3-ra emlékszek teljes egészében, abba meg ilyen nem volt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) oriic válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mi?

Live-Die-Respawn

(#12) tDr1v3r válasza oriic (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ilyen szinten jelen ez az ONI-s izé szál.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) alevan válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


alevan
őstag

Van pár Halo könyv is+Spartan Ops is ad háttértörténetet.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) oriic válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig az ONI már régóta jelen van a sorozatban. :) Rengeteg könyv van amúgy ami bővíti a világot, hamarosan kész lesz azok leírása is és frissül első hozzászólás a Halo topicban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) tDr1v3r válasza oriic (#14) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Lehet. Az első két Halo-val is játszottam pedig, csak nem emlékszek rá... :D Majd ősszel megveszem One-ra a Collection-t 'szt remélhetőleg eltűnnek ezek a fekete lyukak a fejemből.

Btw a könyvek mind elismerten részei az univerzumnak?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#16) oriic válasza tDr1v3r (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az összes könyv a kánon része. Az elsővel volt egy kis gond, mert a Reach játék bekavart, de aztán azt is elsimították. :)

Live-Die-Respawn

(#17) RaczIstvan válasza oriic (#16) üzenetére


RaczIstvan
csendes tag

Sokszor végigtoltam a Reachet és az első két könyvet is olvastam de sok volt az ellentmondás a játék és az első könyv között. Mivel simitották el ezeket?

(#18) oriic válasza RaczIstvan (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan nem olvastam még utána, de elvileg azzal magyarázták meg, hogy a Reach-ben Cortana egy darabkáját kézbesítettük. ( 3. könyvben benne van hogy tudja magát sokszorozni) Illetve hogy Halsey egész egyszerűen nem emlékezett arra az Onyx-on, hogy korábban már látott Spartan III-as egységeket.

Live-Die-Respawn

(#19) asvald


asvald
senior tag

Jóféle lehet ... :))

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.