Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csizo13


csizo13
tag

Igazuk van, a mai konzolok és számítógépek már kiegészítő fűtésként segíthetik a hidegebb időkben a helyiségek megfelelő hőmérsékletének elérését és tartását szép radiátornak öltöztetve.

(#2) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Milyen az az "akril kőtömb"? :Y :F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) body007 válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


body007
addikt

Műanyag kőtömb :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#4) Tutu7030 válasza body007 (#3) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szóval, fából vaskarika.. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5) D.Va


D.Va
senior tag

Pont hogy nem hűtőnek, hanem fűtőnek néztem, úgy néz ki mint egy mobil elektromos radiátor... :P

(#6) Lacok


Lacok
őstag

Szép igényes munka.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#7) consono


consono
nagyúr

Nagyon menő! Lecserélném rá a PS4-em :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#8) Busterftw


Busterftw
veterán

Durva, hogy 10-15 fokokat nyer vele a csavo + hangtalan.

(#9) Just486 válasza Busterftw (#8) üzenetére


Just486
senior tag

Cserébe mondjuk 10 kiló :DDD

That unconquered country we call the future.

(#10) Goblin12 válasza Just486 (#9) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem is cipeled balról jobbra.

(#11) Just486 válasza Goblin12 (#10) üzenetére


Just486
senior tag

Hát attól függ. Én az xbox s-em simán bevágom a batyumba és leviszem vidékre. Ennél már meggondolnám

That unconquered country we call the future.

(#12) 1tom


1tom
tag

Csak nehogy ilyenné váljon ez a project: [link] :).

[ Szerkesztve ]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#13) atus72


atus72
senior tag

Kérném a pontos definícióját az "akril kőtömb"-nek :)

(#14) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Mint egy radiátor, úgy néz ki:).

(#15) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Nagyon ötletes, picit drágább mint egy elektromos fűtőtest, de ezzel legalább tudsz játszani :D

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#16) kiliman válasza atus72 (#13) üzenetére


kiliman
tag

Szerintem egyfajata műgyantába kevert kőmorzsalék. A felületén is látható ez.

(#17) atus72 válasza kiliman (#16) üzenetére


atus72
senior tag

Érdkes, szerintem betonból sokkal esztétikusabb lenne, aminek most amúgy is reneszánsza van-
Én is elkezdtem foglalkozni kis szobrok, irodai asztali virágládák készítésével betonból (ez itt a reklám helye) :D

[ Szerkesztve ]

(#18) petison


petison
tag

Szerintem egész korrekt lett. De én az akriltömb helyett, inkább márványt vagy gránitot választottam volna. Igaz a tömege nagyobb, de a prémium érzet és a kinézet sokkal ütősebb.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#19) Pubilol


Pubilol
tag

Gyönyörű!

(#20) bteebi válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Mint a praktikeres fém faház ;).

Amúgy ez a gép az SSD-t leszámítva nettó baromság. Nem tudom, miért kell ennyire félni az aktív hűtéstől. A konzolok azért nem túl halkak, és az is jár némi hanggerenálással, ha játszik az ember. Kivéve ha mondjuk sakkozik, de azt meg nem PS4-en fog az ember :DDD.

#18: Stílusosabb lett volna, de többe is kerülne...

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#21) opr


opr
veterán

Gyunyoru lett.
Sot, konkretan szerintem a "mindenki fekete doboza"-bol lett egy gyonyoru, elegans holmi, ami egy akarmilyen nappaliban is megallja a helyet. Le a kalappal! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22) Solten


Solten
addikt

Nagyon allat es plusz van egy szuperul kinezo radiatorod is :K

Saor Alba

(#23) rudi válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy kompozit anyag alumínium trioxid és akril alapon.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) atus72 válasza rudi (#23) üzenetére


atus72
senior tag

:Y mik vannak

(#25) Tutu7030 válasza rudi (#23) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi! :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#26) donpeal01


donpeal01
csendes tag

Szép lett, nekem tetszik. Idegesítő amikor egy játékban a legizgalmasabb résznél a néma csendet elnyomja a venti zúgása..

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mocsok jól néz ki szerintem, szívesen megnéznék egy ilyen Xbox One-t is.

Live-Die-Respawn

(#28) Steve1207


Steve1207
veterán

Várom belőle a slim-et! ;]

(#27) oriic: azért milyen állat lenne egyetlen 30 kg-os tömbben egy ITX, egy box és egy ps? :D

[ Szerkesztve ]

.

(#29) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ez a bordázott külső egy kicsit hasonlít a PS2 Silver változatra. :DDD

(#30) macskea


macskea
őstag

Úgy néz ki, mint egy tányérrendezős konyhai fiók. Vagy hogy a francba is hívják azokat... Nincs itt semmi látnivaló, haladjanak tovább.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#31) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Már csak AMD proci kell bele, s elmegy radiátornak is x)

(Tudom-tudom, az van benne, amúgy is olcsó poén...)

(#32) jobesz


jobesz
tag

Simán készíthetnének gyárit is, ami mondjuk nem 4k képes ,a jelenlegi 35w tdp cpu+1030 gt szintű hardverrel,amit könnyen passzívra lehet hozni... Csak ugye drága a fém, könnyebb egy 2500 on forgó ventit betenni...

[ Szerkesztve ]

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#33) F e Z o


F e Z o
veterán

Bár nem vagyok konzolpárti, de ez brutálisan néz ki!

H2O über alles!

(#34) nemlehet válasza jobesz (#32) üzenetére


nemlehet
őstag

A fordulatszám az hagyján, de amilyen kis prüntyögő átmérő van benne az az igazi vicc...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#35) arc82


arc82
tag

Ne felejtsük el,hogy közben egy szekrénnyel több van a szobában :)

Üdv

(#36) Tombi válasza Fancy-boy (#29) üzenetére


Tombi
senior tag

Lehet a régebbi ps2-t felhasználni bordának ! Mekkora lenne PlayStation 4+2 :D

(#37) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Ami inkább érdekes számomra, az az SSD. Biztos jót tehet a töltési időknek leváltani a HDD-t.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#38) ThorMANfa


ThorMANfa
kezdő

Bekerül vajon forgalomba szerintetek?

(#39) Bird válasza HaZsolt (#14) üzenetére


Bird
addikt

Radi8tor like an admin? :DD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#40) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez érintésvédelmileg nem OK, nincs földelve.
A táp hálózat felőli végén az Y kondenzátorok közös pontja a GND-n van, ezért 1/2 hálózati feszen van a fém burkolat, amíg nincs összedugva a TV-vel. :U

Amúgy tényleg esztétikus lett.

[ Szerkesztve ]

(#41) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Igazán kellemes iparos munka. Beletett mindent rendesen. Funkció rendben, a végeredmény a kollégiumi melegítő formáját idézi. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#42) tecsu


tecsu
addikt

Én csak azt nem értem, hogy a nagy gyártók miért nem csinálnak ehhez hasonló példányokat? Mondjuk limitáltban vagy csak egyszerűen drágábban egyfajta exluzivitásként. Csak a mass production ész nélkül...

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#43) #16939776 válasza tecsu (#42) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha ezt kittben árulnák, kis darabszámban (<1000 db) 200 usd körül jönne ki az előállítása, és még nincs haszon rajta. Ahhoz hogy késztermékként megkapd, összeszerelve kb.: megkétszerezné a konzol árát.

(#44) maximilian4


maximilian4
addikt

Tisztára mint a szobámban a radiátor, csak fakerettel.

Maxi

(#45) tecsu válasza #16939776 (#43) üzenetére


tecsu
addikt

És? Mit akarsz ezzel mondani?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#46) maximilian4 válasza tecsu (#45) üzenetére


maximilian4
addikt

Hogy rizikós és nem kockáztatnak. Más komponensek kellenek, meg kell egyezni más gyártókkal emiatt, kis darabszámban nekik nem éri meg előállítani. Ezt gyártósoron össze is kell szerelni.

Maxi

(#47) tecsu válasza maximilian4 (#46) üzenetére


tecsu
addikt

Ebben nulla kockázat van. A kis darabszám miatt lehetne eladni exkluzívként, magas áron.
Azért van egy réteg, akinek tök mindegy ha mondjuk ezer fonttal drágább a készülék, megvennék valami extráért. Ez a réteg pedig simán lefedi az efféle limitált sorozatokat. Az általam felvetett ötlet még az ún. luxus kategóriát sem érné el, pedig ha aranytömbből készítenék a burkolatot, arra is lenne néhány darabnyi kereslet, bár ott már beszélhetnénk némi rizikóról.
Egy Sony, Nintendo, Microsoft még ráfizetéssel, presztízsnövelés céljából is gyárthatna limitált cuccokat... no mindegy.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#48) opr válasza tecsu (#47) üzenetére


opr
veterán

Limitált cuccot akkor gyárt bárki, ha megéri.
Egy nagyvállaltnál nem úgy szülteik egy termék, hogy megkérjük az ügyeletes Bélát, hogy hegesszen össze valamit. Iszonyatos költsége van bárminek, pláne ha hw-ről beszélünk.

Nem véletlen, hogy kb mindegyik limitált konzolkiadás kimerül kb egy matrica/festésben, vagy esetleg egy plusz dudoron a gépházon.

De mondom máshogy. A sony-nál, de lehet egyébként is minden idők legnagyobb darabszámban eladott konzolja a ps4+ps4pro. Mai napig viszik, mint a cukrot. Mivel indokolnád meg a management előtt, hogy el kéne költeni ~4 millió eurót (plusz marketing) egy limitált kiadásra?

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#49) tecsu válasza opr (#48) üzenetére


tecsu
addikt

4-5 millió euró valószínűleg eltörpül az adott exkluzív termék martketingértékéhez viszonyítva.
Ha egy nagyvállalatnál többe kerül ugyanakkora darabszámban, ugyanazon termék bevezetése, mint egy ugyanazon profilú kisebbnél, akkor ott gondok vannak.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#50) maximilian4 válasza tecsu (#49) üzenetére


maximilian4
addikt

Reménytelen.

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.