Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) kosturica


kosturica
őstag

[Ennyi! :DDD ]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#702) pusihusi válasza kosturica (#701) üzenetére


pusihusi
addikt

Mély hűtve? Azt tudja-e valaki hogyan kell visszarakni a stabil romot, ha lesz benne Magyar nyelv?

Üdv. Feri!!

(#703) ggeleven válasza kosturica (#701) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem tegnapi devvel csak ennyit dobott most...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#704) pusihusi válasza ggeleven (#703) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem is :F De a stabil rommal 140000-et.

Üdv. Feri!!

(#705) ggeleven válasza pusihusi (#704) üzenetére


ggeleven
őstag

A stabillal tegnap nem is próbáltam. Ezt a 128at mondjuk úgy hozta, hogy reggel óta 2 óra SOTnál járok és nem ürítettem memóriát, szóval pár dolog foghatja.
Geekbench nálatok? Itt most 1804/4164.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#706) kosturica válasza pusihusi (#702) üzenetére


kosturica
őstag

Bezártam az összes futó alkalmazást, majd pihentettem :) . Nekem elsőre is 156.000 volt a pontszám.
A stabilt ugyanúgy updaterből tudod feltenni, de szerintem tök felesleges, mert a fejlesztői béta is teljesen hibátlan. Tudnak ezek a srácok, az tuti és a MIUI rendszer borzalmasan király!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#707) Leon77


Leon77
őstag

Sziasztok. Heló. Új a telcsi. En Domonkos sportprogramot használok. Sehogy sem tudom rá enni, hogy a háttérben használja a GPS. Elvileg mindent engedélyeztem neki.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#708) Leon77 válasza Leon77 (#707) üzenetére


Leon77
őstag

Bocsi az auto hibakavito be volt kapcsolva

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#709) pusihusi


pusihusi
addikt

A Misute-val tudott valaki kapcsolódni?

Üdv. Feri!!

(#710) kosturica válasza pusihusi (#709) üzenetére


kosturica
őstag

Tuti nem, MIUI8-cal nem kompatibilis!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#711) beyruth82 válasza kosturica (#710) üzenetére


beyruth82
veterán

Meg a marshmallowal sem

(#712) Tomi_Ohl válasza Leon77 (#707) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szia! Beállítások/Akkumulátor/Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése alatt kapcsold ki az optimalizációt az alkalmazás számára.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#713) pusihusi válasza kosturica (#710) üzenetére


pusihusi
addikt

Azt észrevettem, mert se Win 7-10-el sem sikerült. Akkor mivel, ha misuteval ?- Sem

Üdv. Feri!!

(#714) Tomi_Ohl válasza pusihusi (#713) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Csak simán, MTP-vel.
MiFlash vagy Mi Unlock is működik. Én anno próbáltam a Mi PC Suite-ot, de nem láttam sok értelmét.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#715) kosturica válasza Tomi_Ohl (#714) üzenetére


kosturica
őstag

A Mi suite-nek aztán tényleg semmi értelme. Képeket meg zenéket stb. felrakni vagy menteni, arra tényleg ott van a Media Trasfer Protocol: MTP

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#716) kosturica


kosturica
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy a bootloader nyitás nem fog sikerülni soha az életben. Az összes lehető variáció (amit ismerek) végig zongorázva. Az angol fórumon sem tudják a választ.
Legalább tudnám a miértjét!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#717) Leon77 válasza Tomi_Ohl (#712) üzenetére


Leon77
őstag

Köszi szépen, ez volt a baj.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#718) pusihusi válasza Tomi_Ohl (#714) üzenetére


pusihusi
addikt

"MiFlash"-Ezzel lehet gyári romot felrakni?

Üdv. Feri!!

(#719) Tomi_Ohl válasza pusihusi (#718) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Igen, ez direkt gyári fastboot ROMokhoz van.
Zárt bootloaderrel mondjuk nem mindig működik, lehet, hogy egy speciális deep flash kábel kell hozzá (lehet otthon is gyártani usb kábelből). Én még zárt bootloaderrel nem próbáltam, úgyhogy nem tudok biztosat mondani.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#720) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

A mai napsuteses napon mik a meglatasok a napfenyben valo olvashatosagot tekintve?

(#721) beyruth82 válasza ThorsHUN (#720) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagy fényerőn tökéletesek a látási viszonyok.A fényerő csökkentésével természetesen egyenes arányban csökken az olvashatóság is ahogy minden telefonnál így szokott lenni. :)

(#722) Leon77 válasza ThorsHUN (#720) üzenetére


Leon77
őstag

Turaztam egész nap. Mivel két napos a telefon, egész végig nyomkodtam, fotóztam. Nagyon jók az első benyomasaim. Eddig kozep kategorias mobiljaim voltak. Ég és föld, eddig nagyon tetszik, bár az aksi lehetne picit acelosabb.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#723) kosturica válasza Leon77 (#722) üzenetére


kosturica
őstag

Pedig az aksi az egyik erőssége a telefonnak!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#724) ThorsHUN válasza Leon77 (#722) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Volna par keped a kozosbe megtekintes vegett?:)

(#725) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Talált már valamelyikőtök jóféle védőüveget? Olyasmit, ami nem csak a telefon közepére megy fel, mint ez...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#726) kosturica válasza Tomi_Ohl (#725) üzenetére


kosturica
őstag

Én KIZÁRÓLAG Nillkin üveget használok, abban nem lehet csalódni. Most is azt rendeltem. Lassan meg kell érkeznie.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#727) beyruth82


beyruth82
veterán

Nekem miért nem enged képet feltölteni ide?Mindig azt írja ki,hogy a manóba vagy hoppá valami hiba történt.

(#728) Tomi_Ohl válasza kosturica (#726) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Kíváncsi leszek rá, hogy milyen.

beyruth82 időnként előfordul... Más böngészővel sem megy?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#729) beyruth82 válasza Tomi_Ohl (#728) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem már több hete ez van.Chrome az alapértelmezett mobilon de asztali gépen maxthon és onnan sem tudok feltölteni...

(#730) ggeleven válasza beyruth82 (#729) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem megy mobilról is és PC-ről is Chrome-ból.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#731) beyruth82 válasza ggeleven (#730) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem nem megy bármit is teszek pedig már a gyorsítótárat és mindent töröltem...
Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#732) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok automata ki-be kapcsolást hol találom? Mintha lett volna az előző romban? Vagy csak a ne zavarjanak van? :F :F

Üdv. Feri!!

(#733) mayerovits válasza Tomi_Ohl (#725) üzenetére


mayerovits
tag

Hosszas keresés után felhagytam a védőüveg kereséssel. Nillkin h+-t rendeltem, az is erősen halo effektes. Előző telefonom is 2.5D kerekített kijelzős volt, arra se lehetett kapni normálisat. Én már belenyugodtam, hogy normális nem lesz rá kapható, így maradtam a sima Nillkin clear fóliánál.

Xiaomi MI9T - MIUI12

(#734) beyruth82 válasza mayerovits (#733) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem sem sikerült mi 5s plusra csak kissebbet ami nem fedi le a teljes üveget.Szerintem sem létezik ezekre a telefonokra.

(#735) Tomi_Ohl válasza beyruth82 (#731) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Az érdekes. Nekem nincs ötletem, talán van valami topik, ahol jelenthetnéd.

pusihusi Biztonság app / Akkumulátor, ha jól emlékszem.

mayerovits hát akkor ez van. Rendeltem valami olcsóbb, de elfogadhatónak hangzót (ez sem takar a széleken), na meg elvileg a telefonhoz is csomagolnak valamilyet (majd meglátom, ha megjön).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#736) ggeleven válasza Tomi_Ohl (#735) üzenetére


ggeleven
őstag

Amit csomagolnak mellé is olyan, ami nem fedi le az egészet. Csak az egyenes részt fogja, a széleken a kerekítést már nem. Az összes ilyen kerekített szélű készülékkel ez van. Vagy csak a sima felületet tudod letakarni vagy a szélénél az edzett üveg a levegőben fog lógni... :(

beyruth82
Opera esetleg egy teszt erejéig?

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#737) ADGCF


ADGCF
tag

Sziasztok! Windows Phone-ról váltottam egy 128/4-es mi5s-re, így csatlakoztam a táborhoz. (: A telefon tökéletes eddig, olyan gyors hogy bármi mellé oda merném tenni, miuihu ROM van rajta, hibát nem nagyon találtam még benne minden remek. (: Spemall-ról rendeltem, minden rendben volt, ár/érték arányban szerintem nagyon ott van! Az egyedüli fájópont az üvegfólia, de ahogy látom nem csak nekem. Erre a telefonra tulajdonképpen nincs? :/ Ami most van az nem illeszkedik rá rendesen. :/

(#738) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Van akinek 3 GB-os mi5s-e van? nem akadozik? eleg neki a 3GB?

(#739) beyruth82 válasza ggeleven (#736) üzenetére


beyruth82
veterán

Megpróbáltam,köszi.Annál is hoppá valami hiba történt üzenet fogad ahogy a képet fel akarom tölteni.Viszont ez az opera böngésző tetszik szerintem fent hagyom. :)

(#740) mayerovits válasza ThorsHUN (#738) üzenetére


mayerovits
tag

Nincs vele semmi gond.

Xiaomi MI9T - MIUI12

(#741) Alvin76 válasza ThorsHUN (#738) üzenetére


Alvin76
tag

én sosem zárok be semmit.
most nézem fut a Messenger, Viber, Facebook, Chrome, Galéria, meg a gitárhangoló program, és 700MB szabad memória van.
Idáig nem volt vele semmi probléma.

(#742) ThorsHUN válasza Alvin76 (#741) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ilyen messenger, hangouts, viber whatsapp uzenetek jonnek rendesen, nem zarja be a rendszer?

Huaweinel p8litenal paromnal van ez. mobilnetrol nem kapja meg a hangoutsban irt uzeneteket csak ha belep az alkalmazasba. Lelovi a rendszer es nem tudom megoldani sehogy a problemat.

(#743) Leon77 válasza ThorsHUN (#724) üzenetére


Leon77
őstag

Szia. Szombaton túrázni voltam, készítettem sok képet. Délután teszek fel. Nagyon elégedett vagyok.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#744) Leon77


Leon77
őstag

Itt van pár fotó.

A hátizsákos kép azért érdekes, mert egy dongót is sikerült lőni :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#745) beyruth82 válasza Leon77 (#744) üzenetére


beyruth82
veterán

Azokat a képeket ahol egy tárgy az előtérben éles a mögötte lévőek elmosódottak milyen beállítással lehet csinálni?

(#746) Leon77 válasza beyruth82 (#745) üzenetére


Leon77
őstag

Nálam minden automatán volt, maximum a fókuszt jelöltem ki a képernyőn. Ha elég közeli a fókusz pont akkor a háttér szignifikánsabban lesz homályos. Különösebben nem értek a fényképezéshez.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#747) Tomi_Ohl válasza ThorsHUN (#742) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Van MIUI-ban is egy-két beállítás, amitől rosszabbul jöhetnek meg, de általában nem kéne gondnak lenni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#748) kosturica válasza Leon77 (#744) üzenetére


kosturica
őstag

Szia!

Nem bántásból mondom, hanem a realitás talaján állva:
ezek a képek elkeserítően rossz minőségűek. Én az enyémet különösképpen nem teszteltem (MI 5S Plus), de azt már most is látom, hogy a Samsung Note3 telefonomhoz képest ez is csapnivaló.
Sajnos ez van... :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#749) beyruth82 válasza kosturica (#748) üzenetére


beyruth82
veterán

Még hogy note 3 :DDD
Szörnyen sötét képeket csinál.Nekem is volt.Ezer éves elavult telefon.

(#750) kosturica válasza beyruth82 (#749) üzenetére


kosturica
őstag

A SAMSUNG Note 3 jó képeket csinál, nem sötét képeket, az tuti. Abszolút nem elavult, most is megállja a helyét. De nem akarok erről vitázni veled!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.