Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

Komolyan sorba allnek a vazert, ha kisse mersekelnek az obik arat...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) Freddy76


Freddy76
addikt

Éppen ma írtam a Nikon topikban, hogy most, mivel itt a jó idő, és pazar fények vannak mindenhol, megyünk mindenfelé, és nem visz rá a lélek, hogy felakasszam magamra a dslr-t, ehelyett a kis x10 jön. Amikor annyi a fény, hogy iso 400 fölé és normális záridők alá nem kell mennem, bőven jönnek a nekem tetsző képek. És dalolnak a színek, pont, mint az omd-nél, úgy látszik, a fujinak és az olympusnak van lelke... Pedig ez csak egy kompakt.

Ha tényleg kijön az a 27/2.8-as palacsinta, és gyorsabb lesz az xe-1 af, akkor azért erősen gondolkodóba fogok esni...

Nincs valahol valamilyen összehasonlítás, hogy mennyire gyors/lassú az af az xe-1-nek pl. egy omd-hez képest?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#3) arn válasza Freddy76 (#2) üzenetére


arn
félisten

szvsz egyikkel sem fogsz melle, de az xes rendszer tuti tobbet fog fejlodni. az mft kb elerte azt, amit ki lehet hozni belole. legalabbis a jelenlegi vazak/obik melle nem tudom, hogy mit lehetne meg. fejlodnek a szenzorok, faragjak az ergonomat meg belekerul par divatos ficsor. de nagy elorelepes nem hiszem hogy lesz a kozeljovoben - hasonlo kezelhetoseg es kepminoseg (ez a ketto a lenyeg). xnel meg hianyoznak obik, es egyik vaz sem tunik olyan kiforrottnak.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) arn


arn
félisten

[link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.