Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Gondolom magyar kiosztásról ne is álmodjunk :(

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#2) arn


arn
félisten

a designer kicsit tultolta...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) Pxs válasza HoaryFox (#1) üzenetére


Pxs
aktív tag

Német kiosztásban is jöhetne, nagy Enter-rel, erre van esély?

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#4) vaakuum


vaakuum
addikt

Ergo kialakításban talán, de hogy oldscool billt vegyek ennyi pénzért ...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

lol, eleg ronda lett szegeny.

(#6) Gave válasza arn (#2) üzenetére


Gave
addikt

jaja, cserriből kicsit többet néztem ki, ezt berakják a többi gémer kb. közé és nagyjából semmivel nem tűnik majd ki.

[ Szerkesztve ]

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

160 ajró, mire ideér + még kitudja mennyi, nincs magyar kiosztás = el is van felejtve.

Felesleges: csuklótámasz, zavaros dizájner betűk, Numpad ( :D ).

Ami hiányzik: hangerőgörgő (legalább), könnyen lecsatolható kábel.

Ergo: biztos van jobb is ennyiért...

(#8) macilaci78 válasza hemaka (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem felülnézetből kimondottan szép, elegáns.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) leviske


leviske
veterán

Azért az ár megszabásakor vethettek volna egy pillantást az aktuális piaci kínálatra. Ennél a Steelseries és a Corsair sokkal megnyerőbb ajánlatokat kínál.

(#10) rii válasza arn (#2) üzenetére


rii
nagyúr

inkább: túltolatták a designer-rel .... szertinem letagadja, hogy ezt Ő tervezte ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11) Fred23 válasza leviske (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

+1

Meg még jobban is néznek ki (bár ez szubjektív)!

(#12) pengwin


pengwin
addikt

Az az "egyedi font" nagyon hasonlít a mindegyik kínai mechanikus billentyűzet által használt "gémör" fontra.

Üdv, pengwin

(#13) AlexAegis


AlexAegis
csendes tag

A Kingston HyperX Alloy Elite RGBről valami hír? Elvileg 21.én kellett volna megjelennie. :/

(#14) #96302336


#96302336
törölt tag

Ez gémer, vagy bányász billentyű? :D

(#15) SunMount3r válasza #96302336 (#14) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Egyik sem, ez spéci, zöldségeseknek készült billentyűzet. A nevében is ott van, hogy "Cherry", sőt még egy kis cseresznye logós extra billentyűt is kapott. Ennyiből már igazán feltűnhetett volna... :U :D

(#16) #96302336 válasza SunMount3r (#15) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ú bakker... télleg :DDD

(#17) nyunyu


nyunyu
félisten

Bravó, sikerült vegyíteni az MXB2/3 béna ikonkészletét a 15$-os kínai kupakszettek feliratozásával :DDD

Fontból először azt hittem, hogy 2-Komponenten-Spritzgusstechnikkel készült ABSből, de szerintem ne álmodjunk ilyenekről, falura jó lesz a lézerezett POM is.

Szerintem többe kerülne legyártatni egy modern billzetekre való magyar "Cherry" kupakot, mint amennyibe ez a billzet kompletten kerül.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) nyunyu


nyunyu
félisten

Ehh, kellett nekem szétnézni a kínai viszonteladójuk oldalán.

~140€ a vintage Cherry kinézetű kupakszett, amivel a G80-3000LxCEU-0-kat lehet upgradelni G80-3000HxCEU-0 specifikációra.
Szerintem olcsóbb megvárni a következő GMK GBt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) bencze


bencze
senior tag

tkl olcsóbban, talán... de lehet a 60-as mathias quiettel jobban járok.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.