Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] IT-fizetések 2019

Hozzászólások

(#26) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

pont tegnap voltam állás interjún ..

10+ év PHP-vel mögöttem, úgy "belöktem" a 6000Ft-os órabért (gondoltam lealkudnak majd ha "keveslik"). A cég főnökének szeme se rebbent, még mint ha "örült" volna is... utána vagy másfél órán át beszélgettünk a vezető fejlesztővel .. kb. "rögtönzött vizsga" volt (bár gondolom ekkora fizetésért el is várják a tudást)..
Nem tűnt úgy, hogy rosszul jöttem ki az egész végéből.. csak mivel a főnök "futtában" volt csak beugorva, és ő dönt végül, így még várom az eredményt, de a másik 2 ember aki ott volt nem tűnt úgy, hogy "ez meg mit akar itt" hozzáállásuk lenne.
Ez kb. 4x-ese lenne a jelenlegi átlag béremnek ahol vagyok (utóbbit sehogy se tudtam "feljebb" tornászni ... projekt alapon megy a dolog, csak "kevés" a bejövő meló és az se túl nagy órabéren.. ráadásul ők becsülik meg a munka idejét és eléggé "alul" becsülnek sokszor, hiába mondja nekik mindenki).
Mondjuk eddig én is csak "legendákat" hallottam az olyan cégekről ahol sokat fizetnek, ezt is egy ismerős ajánlatára találtam..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] IT-fizetések 2019
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.