Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cefet


Cefet
aktív tag

"A cég azt nem árulta le, hogy"

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Szóval az is lehet, hogy azokat is ide számították, akik mindössze egyetlen filmet vagy videót tekintettek meg a rendszer segítségével.

Nyilvánvalóan ide számították, hiszen ha azok nélkül lenne ennyi, akkor azt jól kihangsúlyozták volna...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Hieronymus válasza pilóta (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez nem ennyire lényegi kérdés.
Ugyan Amazon Prime előfizetésnél nélkül is megvásárolhatók ezek az eszközök, de nem sok értelme van.
Még a bérelhető/vásárolható filmek egy része is kiesik, amiket csak Prime előfizetéssel lehet elérni.

A Prime előfizetők nagyon sok filmet és sorozatot kapnak "ingyen". Ha az előfizetők közül megvásárol valaki egy Fire TV (Stick) tévé okosítót, az nagyon valószínű, hogy használni is akarja és fogja.
Az eszközzel elérhető Prime Music szolgáltatás is, szóval füllel zenét is lehet hallgatni vele.
Németországban a sportközvetítések is indulóban vannak, lehet hallgatni őket

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) spike32 válasza Hieronymus (#3) üzenetére


spike32
csendes tag

Most, hogy Jeff Bezos Amazon tulaj válik, rá kell lépni a gázpedálra. :K

"I'm very much down to earth. Just not this earth."

(#5) Samott


Samott
addikt

Mikor lesz mar itthon is rendes Amazon Prime-al meg mindennel egyutt? Ingyenes szallitas, zene, video stream egy nem megrazo eves dijjert... kene.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#6) section9


section9
őstag

Ahhoz lehet koze, hogy a Roku hulladek. Nekem Roku rendszert hasznalo smart tv-m van es csak a baj van vele: lassu, par orankent kidob a Hulu appbol, neha beglitchel a kep es az egesz tevet ujra kell inditani. Arrol ne is beszeljunk, hogy a 4K TV-n ranezesre 720p appok vannak. :(

(#7) esox


esox
senior tag

Az itthoni prime video választék csúfosan szegényes. LG tévémen megy az is Netflix mellett, de csak 1-2 sorozat ami miatt ugrálok a két applikáció között. Mondjuk a Grand Tour 4K HDR lenyűgöző és akadásmentes. Ilyen tartalomból kellene még pár száz.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#8) trafipax


trafipax
tag

A google még mindíg tiltja a youtube appot az újabb firetv eszközökön? :DD
Nekem az első szériás stickem van, de az botrányossan lassú és a youtubeot is csak trükkösen lehet használni... (silk vagy firefox addonként)
a sok sok update hazavágta az egészet. gyorsan ment is a fiókba és vettem mást...

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#9) Chrys_


Chrys_
addikt

Jó dolog a Fire TV Amazon Prime előfizetéssel. És ami szuper, hogy az amazon hivatalosan is berakta az applikációk közé a Netflix-t, így mindkét általunk használt streamer egy eszközről megy.
A Youtube mintha ment volna rajta, de megnézem én is a hétvégén, ha nem felejtem el.

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Most hallom, hogy ilyen létezik! hihetetlen! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) Hieronymus válasza Chrys_ (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A régebbi generációkon bizonyosan nem megy a YouTube. Legfeljebb böngészőn keresztül érhető el.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) Chrys_


Chrys_
addikt

Fire TV 4K UHD (2. generációs, szóval nem a legújabb) 2015. szeptemberi:



Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.