Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ha a sapnak volt 8 milliárd dodója marhaságra, akkor a sap ügyfelei túl sokat fizetnek a sap cuccaiért...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) ntomka válasza bambano (#1) üzenetére


ntomka
nagyúr

Most akkor jobb lenne, ha a cégek nullszaldóval működnének?

ツ Headphones on - World off

(#3) bambano válasza ntomka (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem kell nullszaldóval működni, de aki ismeri a sap árait, tudja, hogy nem filléresjóskák. a kettő között lehetne egy korrektebb konszenzus.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

SAP = Sanduhr Ablauf Program

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Adjam a számlaszámom? ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

#A cégek kétharmada nem bízik a felhőszolgáltatókban

akkor most jo, hogy megvett egy felhos ceget?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) bambano válasza #20749568 (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

beleugrottak a felhőbe...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

az elmúlt 5évet látva mondjuk merész dolog a felhőt hülyeségnek nevezni ill aki kimarad lemarad. ÉS DE mindegy is hülyeség e vagy sem céges oldalról amíg így terjed. csak itt 25millió ügyfél.

persze értem én, hogy a lokál linux guruk nem szeretik és menet/megy a tagadás... mostanra meg már csak a höbölgés marad. ;]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) bambano válasza Dare2Live (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a 25 millió ügyfél számít valamit? hint: nem. a win8-ból többet eladtak, mint 25 millió, és mégse jó.
ezt a központosításos műsort is sokszor elővették már a történelemben, meg is bukott mind. majd ez is meg fog, pláne ha ilyen erősen rásegítenek a szolgáltatók.

ja, és húzzunk egy erős választóvonalat a cloud technológiák (leginkább: private cloud) és a publikus felhő közé.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Dare2Live válasza bambano (#10) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ilyen vitakészséggel aztán linuxból is jó sok van azt mégse jó.

És egyszer minden elavultá válik, megbukik, de jelenleg a cloud fut fel, nem is lassan és a sarokban lévő linux/windows server tűnik egyre inkább drága/bukott technológiának.

Sőtt cloud már és ez nekem is fura már nagyvállalati szegmensben se az antikrisztus.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) bambano válasza Dare2Live (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

de a w8-ra a saját gyártója mondta ki, hogy nem jó.

a nagyvállalati szegmensben az, amire csak ráaggatták a cloud marketing rizsa nevet, sosem volt antikrisztus. a nagyvállalatok ezer éve használnak olyan tárolórendszereket, mint a felhő, olyan virtualizációt, mint a felhő, saas-t, stb. két dolog nem volt/van:
- nem hívták cloudnak
- nem tolták ki más cégekhez (privát cloudot használtak, amivel nincs bajom).

azt nem értem, hogy minek adnak ezért pénzt másnak, mikor maguk is megcsinálhatnák olcsóbban, meg azt, hogy ha olvasták a törvényeket, akkor hogy merülhet fel egyáltalán, hogy használják.

visszatérve a korábbi hsz-edre: "persze értem én, hogy a lokál linux guruk nem szeretik és menet/megy a tagadás... mostanra meg már csak a höbölgés marad" a felhő használatának elengedhetetlen és kimagaslóan fontos része a hozzá vezető internet. én isp-nél dolgozom, nekem tehát fellendül az üzlet, ha terjed a felhő. ha az álláspontomat csak az üléspontom határozná meg, támogatnom kellene a publikus felhőket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Haugland válasza bambano (#12) üzenetére


Haugland
aktív tag

"azt nem értem, hogy minek adnak ezért pénzt másnak, mikor maguk is megcsinálhatnák olcsóbban"

Ezzel az akvizícióval azért szerintem nem csak egy sima üzletet kötött, hanem egy hattttttalmas reklámot is csinált és megint megjelent a neve az olyan internetfelhasználók mindennapjaiban, akik nem üzleti felhasználók és még nem nagyon ismerik az SAP nevét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.