Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) guga válasza Blindmouse (#23) üzenetére


guga
Közösségépítő

Isten fogalma meglehetősen zavaros, de legalább nem képlékeny. Van ugye a háre krisna, buddha, meg ezernyi indiai, keleti, meg japán sintó, izékék, mütyűrök, füstölők, és a terrorista is azért robbantja fel magát, hogy Istenhez közelebb kerüljön. Mindenki, aki tesz valamit, Istenhez akar közelebb jutni. Oszt vannak a keresztény egyházak, evangélikus, katolikus, református, pünkösdista, élő kövek, karizmatikusok, meg a hit gyülekezete, édes Istenem, tisztára, mint egy bazári vásár, oszt olyan is, mind a pénzről szól. Bárki bármit mond, azonnal megcáfolom Isten igéjével, sok holdkóros pap nem véletlenül hasal a fidesz küszöbénél, hogy mentse őket meg, aztán kéjes vigyorral az arcukon beülnek a szépen mercibe, esperes, bíboros, rákfene.

Oszt Isten meg bűn és igazság tekintetében fogja megítélni a világot, nincs külön szárny, hogy Szent Péternél igazolni kell, hogy én izé katolikus vagyok, ott arra jobbra, menjen és érezze jól magát. Csóközön, laza evangélikus vagyok, hoztam a gitáromat is. Hja, maga menjen a felső emeletre, oszt játsszon nekik valami andalítót, hogy Isten megváltotta a lelkem, csak övé az igazság, úgy szerette e világot, hogy odaadta egy fiát. Éjjen, éjjen, éjjen, hú de szép volt, na még egyet :DDD

Ennél ez egyszerűbb. Aki Isten lelkétől született, az Szent, újjászületett ember, Isten igazsága van benne. Isten bepróbálkozik minden embernél életében legalább három alkalommal, oszt vagy enged neki, vagy nem. A korán meghalt csecsemőket most hagyjuk, meg a kiskorú gyermekeket, arra is tudok válaszolni, bár az nem százas, mert kevés ismeretem van, de ami van, az igaz, benne is van a bájbülben.
Nahhh, mindegy, minden gyülekezet azt hirdeti magáról, hogy övé Isten igazsága. Református bemegy a karizmatikushoz, vagy pünkösdistákhoz, oszt elmagyarázzák neki, hogy eddig miért voltál hülye, és gyere merítkezzél azonnal be, mert különben nem jutsz be a mennyek országába. A katolikus embereket nézik a legtöbben hülyének, mert hányják a kereszteket, szobrok előtt térdepelnek, meg hordják körbe augusztus 20-án azt az aszott csontot, oszt aszongyák rá, hogy szentjobb körmenet. Nagy cucc, Isten meg visítozik odafent örömében, hogy kész, ilyen nincs, alacsonyra faragtam a kerítést, oszt mind kiszabadult. Szóval minden gyülekezet hülyének nézi a másikat, de évente egyszer megerőltetik magukat és bíznak benne, hogy lesz terített asztal, mert, hogy egy ilyen ökumenikus Istentisztelet nem szól másról, mint a nagy zabálásról meg piálásról. Én már voltam, láttam, nem kell bemutatni. A papok nagyon szeretik, ha a hívők beleadnak apait, anyait, hozzák a házi süteményeket, a legjobb borokat, pálinkákat, és pörkölteket, meg húsokat és nem győzik dicsérni, a hívők meg tisztelettudóan mosolyognak, nagyon jólesik a zúzájuknak, s osonnak ki a konyhába elújságolni a többi fejkendősnek. Hogy na? Képzeld, megdicsérték ;]

Ennyi. Ennek Istenhez semmi köze, nem tudom minek keverik bele.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.