Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rage47


Rage47
veterán

Talán a legjobb rész :)
Régenmindenjobbvolt:D

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ICO c. PS2-es játék meg tegnap volt 16 éves! Nem semmi! ;] (sose hallottam még eddig róla. :D)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) válasza Rage47 (#1) üzenetére



aktív tag

Először akkor játszottam a Halo2-vel, mikor megjelent One-ra a Master Chief Collection, az összes részt lepipálta nálam az anniversary feldolgozása. :)

Már 16 éve itt :)

(#4) oriic válasza Rage47 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kár hogy nem jön felújítás belőle. :(

Live-Die-Respawn

(#5) Rage47 válasza (#3) üzenetére


Rage47
veterán

én meg akkor, mikor ingyenes volt Goldban a 3.
aztán mindet végigjtászottam és az 5. után már elment a kedvem (a sztoritól) ...

[ Szerkesztve ]

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

Mai napig nem sikerült végigtolnom. Nekem még ez is túl színes a hangulathoz képest. A története se nagyon jön át, pedig szinte minden nap leülök elé tolni. De nem akarja, hogy megszeressem. Pedig próbálkozom.
Hozzátenném a cikkhez és itt a kommentben is leírom, hogy minden DLC ingyenes lett hozzá. Ahogy a Halo Reachez és Halo 4-hez is. Halo remake pedig újra kapható digitálisan a Microsoft Marketplacen. Aki eddig nem próbálta a DLC-ket, érdemes most próbát tenni velük (multis módok és pályák szép számmal ingyé'.

(#7) mad1


mad1
veterán

Legjobb resz volt.Imadtam a malee hammerozast ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) CocooN-z válasza szupermacs (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Majdnem 5 évig sikerült elkerülnöm a spoilereket konzol hiányában, miközben első részeket rongyosra toltam, és lehet túl magasra tettem azt a bizonyos mércét, de egyáltalán nem ütött akkorát nálam mint a 4. rész. Az illetve most az 5. rész valami eszméletlenek lettek.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) szupermacs válasza CocooN-z (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Reach le van töltve a gépre, következő hónapban akarom megvenni az ODST-t és a 4-et. Félek, hogy ha ennyire nem jött be a 3, (azon kívül az első rész is) meg fogom bánni. Demo alapján nem tudtam eldönteni a Reachet sem, hogy most jó vagy sem.

(#10) CocooN-z válasza szupermacs (#9) üzenetére


CocooN-z
őstag

Reach és az ODST is ilyen melankolikus hangulatot áraszt. Előbbinél nem de az ODST nél talán túl lőttek vele.
Reach kifejezetten tetszett, TOP 3-ban nálam benne van. Ha XONE -od van akkor mindenképp a Master Chief Collection-t ajánlom, persze amellé nem társul a Reach, de már visszafele kompatibilis úgy tudom.

Csak ajánlani tudom mindet, csak fura nálam ez h pont a grandiózus 3. rész nem jött át. Nha majd next time talán :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#11) oriic válasza CocooN-z (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reach inkább a kilátástalanságával fogta meg az embereket. Majdnem tökéletes előtörténet.

Live-Die-Respawn

(#12) szupermacs válasza CocooN-z (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Az a baj, hogy nem értem a történetét. Hatalmas bejárható területek a pályákon, sok lövöldözés és nem nagyon van történetmesélés. Sokszor az átvezetőkben nem is tudom, hogy kik a szereplők és most aggódni kellene a haláluk miatt, vagy sem.
Nagyon katyvasz és nem tudom mi, miért történik benne. Lövöldözni jó benne, jópofa az egész akció, de a sztorit nem értem.

(#13) Rage47 válasza CocooN-z (#10) üzenetére


Rage47
veterán

ODST unalmas volt és nem bírtam végigjátszani

(#14) CocooN-z válasza Rage47 (#13) üzenetére


CocooN-z
őstag

Fan-factor biztos közre játszik, kinek mi :)

@Ori: ez jó spoilermentes infózás volt :D
@szupermacs: akkor restart, mert igenis jó a történetvezetés, nyílván nem 50% cutscene, de azért pont jól mesél

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#15) szupermacs válasza CocooN-z (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Biztos nem kezdeném újra, talán az a baj, hogy kimaradt az első két rész. Az elsővel próbálkozom most PC-n, de ugyan az a játék, mint a harmadik rész. Csak gyengébb grafikával.

(#16) CocooN-z válasza szupermacs (#15) üzenetére


CocooN-z
őstag

Körvonalazódik ez... :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#17) szupermacs válasza CocooN-z (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

Jó ez a terápia. Doktor úr, megvan már a megoldás? :D

(#18) CocooN-z válasza szupermacs (#17) üzenetére


CocooN-z
őstag

Kitartás uram, imádat a Halo játékok iránt, thats all :D
Am. én az Uncharted-el vagyok pontosan ugyan így mint Te a Halo-val :B

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#19) szupermacs válasza CocooN-z (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Sose játszottam azt, de a videók alapján Tomb Raidernek tűnt, amit nem szeretek. Szerintem PS hiányában sose fogom megtudni milyen, de nem is bánom annyira.
Előbb végig kell tolnom a hélót.

(#20) Bad Pritt válasza CocooN-z (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is kellett kb 5 év, hogy az Unchartedet értékelni tudjam. Most meg már egyik kedvenc. :)
Halo meg örök szerelem, főleg a Reach, a Long Night of Solace pályát ezerszer végigjátszottam. Legnagyobb feeling, amit szerintem valaha videojáték adott számomra.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) Šolaire


Šolaire
veterán

Nekem ez AZ fps. Imádtam minden percét.

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.