Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Desire 500 karrierje elég gyorsan kifújt :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#2) milanmylo


milanmylo
aktív tag

A 1520 eléggé Best Buy lett :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#3) k.kristof


k.kristof
őstag

Jól megvágták a Lumia 1510 árát :o

(#4) Nigér


Nigér
őstag

Gyááá, a Lumia 1520 egész elfogadható áron kezd...

(#5) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Az lg2 viszont :/

(#6) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A Sonyk miért szerepelnek kétszer?? :C

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#7) halkow


halkow
őstag

van olyan ember aki kártyásan megveszi ennyiért?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) FragMaster


FragMaster
addikt

Nevetséges. Előfizura csomaghűség nélkül kb semmi kedvezmény nincs, a L920 árára meg nincs kifejezésem...függetlenül egy ideje már 90k. A l925 ha 21 ezerrel drágult, akkor mikor volt 102 ezer?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9) MeGabee


MeGabee
senior tag

Az F6-ból melyik típus???D505?Semmi infó?

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#10) br4adam


br4adam
aktív tag

A 1520 nagyon korrekt áron megy, főleg a 1020hoz viszonyítva.

(#11) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Wow, el is gondolkodtam egy 1520-on, ez tényleg jó ár érte. Valaki tudja mi áll mögötte? Viszonylag friss készülék, és már 80-ezres vágás?

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#12) Peterson_


Peterson_
addikt

"A Telekom most vette félvállról az árlista módosítását"
-:D
Csúnya, rossz Telekom.
Egyébként pont tegnap csekkoltam az árlistát, de az 1520-on kívül semmi egetrengetőt nem találtam.
amúgy sem minden esetben fedi a valóságot az oldalon található lista sem.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#13) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Az i4S 53-ért ikon200-zal nem rossz ár. Ennyit pont megér. :D

(#14) k.kristof válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére


k.kristof
őstag

Helyet kell csinálni a raktárban az 1520V-nek? :) Az 525-re lennék kíváncsi, mikor és milyen áron kerül be a Telekom kínálatába.

[ Szerkesztve ]

(#15) sanyijedi


sanyijedi
őstag

vicc kategória ez az árazás.. annyiba kerül dominóval mint előfizetéssel (alap csomag), és még listaáron is egy áron van.. ez a sulykolás a minél magasabb tarifacsomagra, hihetetlen.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#16) kelly416 válasza sanyijedi (#15) üzenetére


kelly416
veterán

Két év hűséggel, független díjcsomaggal maximum a részletfizetési lehetőség az, ami a két évet aláíratja veled. Én is ezt savallom, igazán lehetne kicsit olcsóbb, hiszen bakker, aláírsz két év hűséget... :(((

(#17) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem ekkora különbség kellene egy 2 év hűség és a domino csomag között, mint ami a Lumia 1520-nál van. Ez kb -40 % kedvezmény. Az a pár ezer forint, ami csak van az a nevetséges. A Lumia 920 árazása vicc, amikor a Media Markt árulja a függetlent 90 000 Ft-ért. Sajnálom azokat akik nem járnak megfelelően utána készülék vásárlás előtt az aktuális piaci árnak.

(#18) korcsillio


korcsillio
őstag

Vicc:
Samsung Galaxy Note 3
két éves előfizetésel 189 840 Ft (-4 850 Ft)Ft)
kártyás csomagban 191 990 Ft (-5 000 Ft)

(#19) iSonic válasza korcsillio (#18) üzenetére


iSonic
addikt

2 honappal ezelott olcsobb volt ;D aztan megint dragul es vissza vittek a 2 honappal ezelotti arra.. Taps!!

(#20) vicze válasza milanmylo (#2) üzenetére


vicze
félisten

Jön a hó akciózzák a hólapátokat. ;]

(#21) Tomy Yayo válasza k.kristof (#14) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Időközben kaptam egy tippet T-s "informátoromtól", hogy állítólag kifutó státuszban van náluk a 1520... Erre én: Mi van??? Pár hónapos készülékről beszélünk. De mégis így van. Mondjuk sunyik, mert a honlapon nem kifutót írnak, csak kifogyott készletet, de mivel kifutó, így nem nagyon tervezik pótoln. Így már értem ezt a hatalmas árvágást, zéró készletet könnyű szívvel osztogatnak cukorkáért, mert úgyse tudjuk megvenni. És a legszebb, hogy a honlapon készlet várható felirat.. :W Akit komolyan érdekel azért egy készletértesítő beállításával próbálkozhat, hátha.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#22) vicze válasza Tomy Yayo (#21) üzenetére


vicze
félisten

Azaz kiszórják/kivezetik, mert nem fogy.

(#23) Örni


Örni
senior tag

Ez a T-mobile mindig megnevettet :) Xperia M most 20% kedvezménnyel Mozaik XS csomagban 45000 Ft (amúgy meg 56000 Ft!!!). Telenor Start csomaggal 27990 Ft... Vodafone go 24990 Ft...

És tényleg, a dominosok meg annyiért veszik a telókat mint a hűséges előfizetésesek... Vicc!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#24) vicze válasza Örni (#23) üzenetére


vicze
félisten

Viccnek sajnos elég rossz, és különben is 2éve előfizuval 1ezressel olcsóbb. :P

Alapvetően azért van így mivel elmúltak azok az idők, mikor az ember tömegesen váltott. Eléggé beállta a piac és kevés a mozgás szolgáltatók között, így a T nem érzi úgy, hogy meg kéne jutalmazni a hűségeseket.
Illetve a drágább csomagra terel, ahogy a többiek is. Ez már vagy 4éve így van sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

(#25) FragMaster válasza vicze (#22) üzenetére


FragMaster
addikt

Ezek szerint a l920 fogy tőlük ennyiért?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#26) vicze válasza FragMaster (#25) üzenetére


vicze
félisten

Na azt egyáltalán nem értem, hogy miért nem vezetik ki, a 925 minden szempontból jobb és olcsóbban adják...
Azért mindent nem lehet megmagyarázni a T árazásban. :DDD

(#27) FragMaster válasza vicze (#26) üzenetére


FragMaster
addikt

Én annak örülnék, ha nem vezetnék ki de végre benyomnák a nokia garanciás független ár alá kártyásan :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#28) B1T3


B1T3
addikt

Annyira zavaró még ez az átnevezés, hogy kapásból Telenornak olvastam a Telekomon, és ennek a szellemében néztem végig az árlistát. :D

A 1520 ára tényleg ütős lett, de összehasonlítva a többivel kétlem, hogy ne lenne különösebb oka, túl alacsony normális áron adják.

[ Szerkesztve ]

(#29) stb123


stb123
tag

Ezt az árlistát csak én nem találom a honlapon? Ott még a 20-i árváltozás látható!?

(#30) Rusi válasza stb123 (#29) üzenetére


Rusi
senior tag

Ez még a 20-ai árváltozás. Tudom-tudom, késve tettem közzé az infókat (elnézést), viszont ha csak a honlapjukat nézed, ott mindig csak az árcsökkentéseket tüntetik fel, mást nem, márpedig ahogy látszik, volt más változtatás is. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#31) stb123 válasza Rusi (#30) üzenetére


stb123
tag

Igen! Az F6-ot is jól elbújtatták! Kapható 1 üzletben, vagy rendelhető on-line!

(#32) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ki ir ala igy 2 evet? Ismet egy kapzsi szolgaltato arazasat lathatjuk.

(#33) korcsillio válasza m@xsys (#32) üzenetére


korcsillio
őstag

Ha nekem lejár a hüség(még 1év)én befejeztem velük a pályafutásom...

(#34) kishozi


kishozi
csendes tag

A Lumia 1520 most rendelhető... még

(#35) =Mentor= válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szerintem egyértelmű, hogy egy telefon árát leginkább akkor viszik le nagyobb mértékben ha nem fogy, főleg ha nem túl régen került piacra, mint a Lumia 1520

[ Szerkesztve ]

(#36) Aryes


Aryes
nagyúr

Semmi...

[ Szerkesztve ]

(#37) utomi válasza Tomy Yayo (#21) üzenetére


utomi
senior tag

Nettó baromság ! Én is a Ts vagyok és semmi ilyen info se jött ! Nem nagyon értem honnan vannak ezek az értesülések ! Egyszerűen nagyon kevés érkezik belőlük ! Még csak nem is kaphatóak hagyományos T-Pontban miközben a forgalom nagyrészt meg mindig ott megy ! Így nyilván szó sincs kivezetésről !

(#38) Tomy Yayo válasza kishozi (#34) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Hol? Nekem honlap tetején azt írja "Jelenleg nem kapható, újabb készlet várható" itt: [link]

@utomi: Ne haragudj ha inkább egy a T-nél lassan egy évtizede dolgozó közeli hozzátartozó belsős infójának hiszek :) Mindenesetre a készletfigyelőt beállítom, lesz ami lesz.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#39) mediumgecso válasza FragMaster (#27) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én még tavaly dec elején vettem 74-ért a fehér gyári független, 2 év Nokia garis 920-amat :-) Hol van ettől a Téé....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#40) kishozi válasza Tomy Yayo (#38) üzenetére


kishozi
csendes tag

Nem sokáig volt kapható... Nem tudom mekkora készlettel rendelkezhetnek. December közepe óta figyelem ezt a mobilt a webshopban naponta többször is. 23.-a reggelre zuhant le az ára, nyomban meg is rendeltem. Délre megint elfogyott a készletük. /Holnap hozza a futár/ :)

(#41) Tomy Yayo válasza kishozi (#40) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Szerencsés flótás :) Ha nem csak innen értesültem volna róla, már nekem is úton lenne. Gratulálok hozzá, használd egészséggel :R

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#42) kishozi válasza Tomy Yayo (#41) üzenetére


kishozi
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :) Remélem neked is sikerül elcsípned egyet a készletből :)

[ Szerkesztve ]

(#43) egoistus


egoistus
tag

Hát a jelenlegi állás szerint én is elhúzom ettől a rablóbandától a csíkot...de csak július végén.
Az az érdekes hogy anno mikor még pannonos voltam ott voltak horror áron a készülékek(mindig is ilyen ~3000előfizum volt) sebaj átmentem a vodafonhoz, mert akkor az adta elfogadhatóan a telcsiket, pár évvel később jöttem a telekomhoz mert akkor meg az volt jobb. Jelen állás szerint meg mehetek vissza a pannon/telenorhoz mert ott látom messze a legjobb árakat. Sírva tudnék fakadni mikor valaki azt mondja nekem legutóbb az lg f6 kapcsán hogy őt nem érdekli megveszi majd kétszeres áron a telekomtól (56k)a telefont minthogy átmenne a telenorhoz (30k)
Szerintem ezért tehetik meg a szolgáltatók ezt az árazást mert az instant get érzés mindennél fontosabb :W
Egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#44) Tomy Yayo válasza utomi (#37) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem akarom azt mondani, hogy "én megmondtam", de én megmondtam :) Telekom honlapjáról 2-3 napja teljesen eltűnt a 1520...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.