Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

#LeftHandsMatter

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Szegény balkezesek. :) Még jó hogy vannak univerzális egerek, mint pl. a Logitehc G Pro.

(#3) Viktor77 válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Viktor77
titán

"A balkezes MMO játékosok hátrányban érezhetik magukat"

Nekem pl. két egerem van egyszerre. Egy a WoW-hoz (sokgombos), egy meg minden máshoz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Dr. Akula válasza Viktor77 (#3) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem is, G Pro játékra, MX Master 3 minden másra. Igazából egy ötvözet kéne, mondjuk a G Proból kiindulva, kicsit nagyobb aksival, de csak MX Anywhere méretben. Na abból 1 is elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Évekig reménykedtem anno, hogy egyszer valakinek eszébe jutnak csóri balkezesek.... :)
Ilyet használok régóta, nagy megelégedéssel. WOW-ra kiváló.
2014-ben, amikor kiderült, hogy leállítják a gyártást/forgalmazást vettem még 1-et, imádkozva, hogy bírják ki sok-sok évig még. Mai napig megvannak. :)
Ebből az újból is beszerzek majd. Kár, hogy a Corsair Scimitar Pro-nak nincs ilyen balkezes verziója.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Én balkezes vagyok, de eddig csak jobbkezes egeret használtam és semmi bajom velük. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) ForRedGlory válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD

(#8) hajsza válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


hajsza
aktív tag

Inkább kétkezes (szimmetrikus) egér lesz az. A kifejezetten jobbkezes egerek bal kézbe fogva nagyon kényelmetlenek.

(#9) GodGamer5 válasza hajsza (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Úgy értem jobb kézben fogom az egeret és tökéletesen kényelmes, pedig nem tudnék pl jobb kézzel írni. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) toronyhaz válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Ugyanígy vagyok vele én is. Egér jobb kézben. Óra(okoskarkötő) bal kézen. Focit jobb lábbal rúgom. 1 lábas hatraszaltót meg ballal ugrom. Viszont azt vettem észre ahol dolgozom hogy a jobb kezesek állandóan nyavajognak ha valami újat kell megtanulni. Jobb kéz ezt bal kéz azt. Én meg odamegyek és mondani sem kell mit hogy mert látom és csinálom. Ilyen szempontból jobb balkezesnek lenni. Jobb a problémamegoldó képesség. Ha meg valamit csak jobbal kell annak meg örülök mert egy kis kihívás. ;]

(#11) Szemjuel


Szemjuel
tag

a második napon már éreztem, hogy a görgője hol jobban hol kevésbé, de leginkább pontatlanul működik. De mintha kezdett volna "bekopni". Majd rá 1 hétre néha többet görgetett.. "oké, vissza kéne vinni ezt a szart" úgyhogy addig használom a régi diamondback-t. Mielőtt visszavittem már a "fogd meg és húzd" egyszerű műveletet se lehetett megcsinálni vele. úgyhogy vettem helyette egy G603-t. (az öreg diamondback végleg feladta, nem kattint tovább)
szóval az vegye aki bátor :D

(#12) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Jobbkezes vagyok, de az esélyegyenlőség jegyében örülök a hírnek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.