Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

perfect
nagyon kiv leszek rá.... nagyon várom ám :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) ferencka


ferencka
tag

Üdv.valaki nem tudja hogy androidra mikor jön ki?mert már igérgetik egy jó ideje.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) - = Zk = - válasza ferencka (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

droidra?!... O.o
a szvicses változatról tudni lehet, hogy jön, de az is csak az Autosport lesz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az "acsi" mit keres a képernyő közepén majdnem? :O

(#5) Juhaszatti válasza ferencka (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Áprilisban már lehetett jelentkezni a bétára, szóval lassan tényleg esedékes. Egyébként az is csak az Autosport lesz, mint a Switch verzió.

(#6) - = Zk = - válasza Speed® (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"acsi"?! :U :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) oriic válasza Speed® (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Acsi? Mire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#8) FrozeN`


FrozeN`
tag

Minden újabb videóval egyre kevesebb esélyt látok arra, hogy ebből normális végeredmény legyen. Pedig az eredeti GRID nálam top 3. :(

(#9) Segal válasza FrozeN` (#8) üzenetére


Segal
veterán

Majd Alonso nevevel eladjak...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) Speed® válasza oriic (#7) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ami kiírja a pontokat, amiket a különféle akciókért kapsz. Achievement bar vagy hogy a pékbe nevezik. Kivagyok ezektől a felesleges zavaró tényezőktől.

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem lesz ez rossz szerintem sem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Épp a napokban kezdtem neki a GRID 1-nek, mert már évek óta megvolt steamen valami ingyenes bundle hozadékaként. És tök jó, TOCA feeling. Külön poén, hogy a 2012-es NFS MW után álltam neki, ahhoz képest sokkal jobb :D Ráadásul az NFS-t nem tudtam végigvinni mert a 2. (utolsó előtti) legyőzendő verda állandóan elmenekül egy DLC-s városrészbe (természetesen én falba ütközöm), azt meg nem fogom emiatt megvenni... :W, szerencsére az alapjátékot ingyen adták...

[ Szerkesztve ]

(#13) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

szent habakukk hát mik ezek a vasalódeszkák az autókon :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.